Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

hypo
17. lis 2011

@maharall tak to je skoda.... tak sand mrcha dorazi a rozjedete to 😉 ja teda zatim bojuju s nachcipnutim a to teda v bestialni podobe ☹ hnus velebnosti

inza
17. lis 2011

@majcam: gratulace k malemu majcamatku 😀

majcam
17. lis 2011

@inza no haloo,si vyspáváš kocovinku 😉 ,nezodpovědná matko 😠 ,co ty?

inza
17. lis 2011

@majcam: nene nevyspavam...sice nejake pivko bylo ale jenom na chut.......jenom jsem delali neco venku a pak blbli se psem....no mrcha se zatim nerozjela a test zadnej nemam.....takze nic.....

majcam
18. lis 2011

@inza no to je dobrý,že se zatim nerozjela,ne?
Jinak dobré poledne,nebo už odpoledne.. 😉

inza
18. lis 2011

@majcam: no teď zase nevím na čem jsem🙂. no dneska jsem koupila test tak mozna zitra zkusim.. uvidim: -)

malina2
19. lis 2011

@rychetkami Cau! Tak co test??? Ty nas ale napinas!!

majcam
21. lis 2011

....no co to tady... 😠 ,člověk tady dva dny neni a nestíhá dočítat 😠
Dobré ráno všem!!!!!!
Co ta @inza a ta @rychetkami...no to jsou způsoby teda ☹ 😕 😅jdu si teď na chvilku zalézt s ultrošem do postele a až přijdu....☹(

majcam
21. lis 2011

....ještě nic?

rychetkami
21. lis 2011

ženské kliiid🙂ale veliký díky za podporu... byla jsem poněkud offline. Objevila jsem //, ale čekám na výsledky z krve, takže zatím vpodstatě otazník

rychetkami
21. lis 2011

@majcam prosím prosím, mám takový malý dotaz, pochopila jsem, že jsi na neschopence...dali by mi rizikový už od teďka?

majcam
21. lis 2011

@rychetkami ano jsem na neschopence od OPU,takže ti bude pokračovat 🙂 Jupí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rychetkami
21. lis 2011

@majcam no ještě mi nepotvrdili tu krev🙂 dneska po první hodině v práci jsem se utvrdila o tom, že v tom věčným stresu bych tomu moc nepřidala...

majcam
21. lis 2011

@rychetkami po IVF je to rizikové těhotenství,až si budeš volat na výsledek,tak si o ní rovnou řekni 😉

rychetkami
21. lis 2011

HCG 695 13. den po transferu - vypadá to na jednoho vetřelce🙂

raducha
21. lis 2011

@rychetkami velká gratulace užívej si to. 🙂

zvalentova
21. lis 2011

@rychetkami úžasná zpráva, gratuluji 🙂

majcam
21. lis 2011

@rychetkami super,těm se nějak daří 😉
@raducha ahoj,chci se zeptat,půjdeš na amnio?! Mě řikala sestřička ať se domluvím se svým gyndr.a pak až půjdu na screening,tak se mám snad objednat,nebo jsem to popletla 🙂

malina2
21. lis 2011

@rychetkami Gratuluju! Určitě zůstaň doma v klídku 😉 Tady se to teda rozjelo, holky! Doufám, že se k vám taky brzo přidám...

rychetkami
21. lis 2011

@malina2 no po vánocí to doma rozjedete...držím pěsti, zatím se krm pupalkou a vojtěškou!
TEď se trochu obávám, aby to do UZV vydrželo...jasně, že jsem si vzpomněla na tebe, ale nesmím propadat ani depresím ani extrémní euforii - pěkně zlatý střed🙂
@majcam
@zvalentova
@raducha
díííík!

malina2
21. lis 2011

@rychetkami No jo, už jsem si koupila sexy prádélko 😎 Láduju se vším možný, ale nijak se k tomu neupínám, tak uvidíme. Když to neklapne, jdu v květnu do ivf.
Držím palce, ať je všechno, jak má být!

rychetkami
21. lis 2011

@malina2 no tomu říkám přístup🙂
btw. dověděla jsem se, že endometrióza samotná je indikací pro ivf...ale pokud je tvůj muž v pořádku, tak to půjde samo🙂

malina2
21. lis 2011

@rychetkami Drahý je super-muž, takže doufám, že postačí, když přikoupím ještě nějaké to prádlo 😀 😀

inza
21. lis 2011

@majcam: no my spise vypadame ze nic.....

majcam
21. lis 2011

@inza jak spíše ne,co to je za hádanky? 😒
@malina2 neboj,dočkáš se, máš pohnojeno 😉

malina2
21. lis 2011

@majcam Spolíhám na to! 🙂

adriadri
21. lis 2011

Všem moc velká gratulace, co se to povedlo. Doufám, že nás pak bude víc. 😉
Já dnes byla v Gennetu na OPU. Mám bohužel jen 3 vajíčka-stimulovala jsem nejnižší dávkou kvůli OHSS (75). Bojím se, aby embryjka vydržela. Minule jsem jich totiž měla 18 a z toho bylo jen 5 embryjek.

majcam
21. lis 2011

@adriadri neboj se nic,nezáleží na počtu,ale na kvalitě,já měla ze 6 folikulů 3 vajíčka 😉

adriadri
21. lis 2011

@majcam ted mi prave nic jineho nezbyva nez doufat, ze budou aspon kvalitni. Chci se zeptat, kdy asi tak volaji ohledne embryi? Dopoledne? A co jsi mela za metodu oplodneni?

cibka
21. lis 2011

ahoj všem, tak mi holky poradte ja to deláte že se vám tak krásně daří

@rychetkami velká gratulace 🙂