Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
8. srp 2010

@petrita83 jo manza to vi... nanucky mame, ale ja myslim, ze budu muset nejdriv na laparku, kam se mi teda vubec nechce...

petrita83
8. srp 2010

@darkwitch na laparku asi půjdu taky když to nevyjde..asi budu chtít aby nás prozkoumali od hlavy k patě 😀 ..tak snad to nic nebude...s nanučkama máte super vyhlídky!!!moc lidem to takhle pak vyšlo 😀

darkwitch
8. srp 2010

@petrita83 tak uvidime...

petrita83
8. srp 2010

@darkwitch jo jo zase čekání...

darkwitch
8. srp 2010

@petrita83 porad cekani... jenze ted to bylo radostne cekani, jsem verila, ze to vyjde, priste uz tak optimisticka nebudu a bude to spis o strachu...

petrita83
8. srp 2010

@darkwitch to mi povídej..když už ani nemůžu věřit // ..vždycky jsem je chtěla vidět..brala jsem to že pak už je to hotovo 😀 jasně věděla jsem že jsou nějáká rizika..ale asi jsem nevěřila, že by to potkalo mě..prostě když tam jsou jsi těhu...když máš HCG 520 jsi těhu..ale pak se to celé pos...tak že strach už budu mít pořád..

darkwitch
8. srp 2010

@petrita83 presne tak...

lucavka
8. srp 2010

@petrita83 - četla jsem příběh holčiny, co od šestého dne po IVF měla na testu ducha, pak už pořádný //, při krvi 12. den HCG jako při dvojčatech. Sedmnáctý dej jí přestalo být špatně, tak si udělala test, další den šla na krev - a už těhotná nebyla. ☹ . Je to síla...

pet.s
8. srp 2010

@lucavka - můžu se zeptat proč to kvůli dárkyni padlo?
Holky máme kočárek,ale abych vás nejitřila, tak ho sem nebudu dávat. Držím palečky.

darkwitch
9. srp 2010

pets jen ho sem dej at se mame na co tesit 😀

muze se jet na tu krev do gennetu i pozdeji nez na devatou? ja vim, ze pak budou vysledky az dalsi den, spis jde o to jestli nebudou mit reci... tady strasne leje a me se do toho deste nechce, tak jestli to mam odlozit na zitra nebo jen na odpoledne...

darkwitch
9. srp 2010

pets tak jsem na nej jukla aspon do albicka, je nadherny 🙂

darkwitch
9. srp 2010

tak pocasi se trosku zlepsilo, tak vyrazim do gennetu, snad nezmoknu...

betox
9. srp 2010

Dobré ránko,

@darkwitch co to čtu? Moc mě to mrzí ☹ Já Tě brala jako tutovku...Fakt je tohle období nějaké smolné 😒

inza
9. srp 2010

dobre ranko

dark: je jendo v kolik tam dojdes. Proste pokud pozdeji tak budou vysledky zitra

petrita83
9. srp 2010

@lucavka Obávám se, že to bude můj příběh 😖

petrita83
9. srp 2010

@darkwitch můžeš tam je kdykoliv..já ikdyž jsem tam byla v 8h tak jsem ještě nikdy neměla výsledky ten samej den..nikdy 😀 tak spíš počítej, že budou až ten další...

darkwitch
9. srp 2010

tak uz jsem zpet, samozrejme jsem zmokla 😀
tak to jsem zvedava kdy ty vysledky budou, me se zatim vzdy podarilo mit je ten samy den, ale to jsem tam byla vetsinou v pul osme 😀 ale dneska jsem videla auto co prevazi krev, kdyz jsem sla do gennetu, tak budou vysledky asi az zitra, tak to budu moct jit do prace az ve stredu a mozna az ve ctvrtek to by bylo fajn, mohla bych se opit az bych zjistila vysledek 😀

jinak lituju sestricky, zase mi nemohla najit zili, ale na podruhe uz jsem ji neco malo krve dala 😀

inza
9. srp 2010

dark: ja i kdyz tam byla kolem 3/4 na 9 tak jsem vysledky mela jeste ten den.

darkwitch
9. srp 2010

inza tak uvidime, si tam vecer zavolam...

inza
9. srp 2010

dark: ja volala vzdy kolem te 4 a bylo to tam. Jo a to jsem taky kdyz jsem ta sla videla odjizdet sberne auto s krvi. Oni tam jezdi vicekrat denne

petrita83
9. srp 2010

@inza no jo já musim mít vždycky všechno jinak 😀 @darkwitch . držim palce a´t jsou tam dnes...já si ale toho panáka dám taky až zítra 😖 včera jsem si dala asi deco sangríi a musim říct, že jak už dlouho nepiju..měla jsem pocit, že jsem docela nalitá 😀

darkwitch
9. srp 2010

@petrita83 ja myslim, ze mi bude decka taky stacit 😀
vcera mi stacilo polykat jenom utros a krasne jsem se motala 😀

petrita83
9. srp 2010

@darkwitch 😀 😀 já ho polknu zítra ráno..tak to se mám nač těšit...

darkwitch
9. srp 2010

@petrita83 treba na tebe tak pusobit nebude 🙂

petrita83
9. srp 2010

@darkwitch kéž by působil 😀

darkwitch
9. srp 2010

@petrita83 😀

cibka
9. srp 2010

ahoj holky

inza
9. srp 2010

ja dala nejake panaky v patek, ale taky jak jsem dele nepila tak jich stacilo par.....

majcam
9. srp 2010

Ahoj holky,tak jak se vede..,tak to já se ještě alkoholu ani nedotkla 😉 ,nějak nemám chuť a stejně skoro vůbec nepiju.. ,jo a jsem 13DC a začala jsem špinit.. 😕 ,nechápu...

petrita83
9. srp 2010

@majcam tak to je slušně rozhozenej cyklus...no já na tom budu asi podobně...a kdy jdeš k Lovásové?