Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
13. srp 2010

Ahojky holky, dorazila jsem domů až ted. Dopol ve firmě, pak do 3 v Podolí, pak jsem courala po nákupech. Ani jsem se nestavila doma a jeli jsme na koncert Nedvědů a pak do kempíku na pivko. Teda já na kofolu. A za našima na chatu. Ted jsem dorazila . UZ dopadl v pohodě.Tedy na to, jak to dr odbyla se slovy, že tam už stejně není nic vidět malou jen změřila a zkontrolovala pupečník, tak snad v pohodě. Sice mám zase zvýšené průtoky. Ale snad nic zásadního. Říkám si, že už je malá tak zkontrolovaná, že by bývali už na něco přišli.Co Vám holky dělali na 30tt za UZ?Nedvědi byli skvělí, jen jsem se nakonec ňafli v autě s tátou. Teda ňafli. Já mám nějak pocit, že se staršně odcizujeme. Že muž chce,abych žila podle něj,ale já jsem jiná. Víc akční a sedět mě doma u TV věčně nebaví. Holky já přijela v půl 8 domů a ono už bylo odestláno. Připadám si jako důchodce. Nenutím ho,aby jezdil se mnou,ale když chci jet sama nebo s kámoškou, tak má pindy a pak mi dělá trpící scény. Tak nevím, jak to udělat. Je mi z toho smutně. ☹

anlek
14. srp 2010

Pet.s ten UTZ v cca 32tt je hlavne o tom, aby zjisitili, kde je placenta. Kdyby byla porad vcestna, tak cisar automaticky. Snad se na nem da jeste najit nejaka srdecni vada, co predtim by byla spatne videt. Ale jinak mi take prisel skoro zbytecny. Nam z nej dr. vytiskla fotku pindika, chapete to???? 😠 Aspon pro me to teda nebyla nejdulezitejsi cast tela, mozna pro ni jo .... Kdyz porad kouka na jine casti. 😀 S muzem je mi to lito, ale treba se to zlepsi, az bude Terinka na svete.

nannynka
14. srp 2010

Pet, chapu Tve rozladeni, ale ona je to asi pravda s tou spatnou viditelnosti. U nas kontrolovali placentu, prutoky, polohu (kvuli tomu jestli je porad KP), srdce a ledviny (kluci s nima udajne mivaji problemy). CHapu ze chces byt akcni, ale zase pochop sveho muze, vlizite se do finise, k realizaci snu a mozna ma strach, aby se to akcnosti nezhatilo. Ale spis by o tom s Tebou mel mluvit nez Te k necemu nutit. Ono je pro ty nase pany tezke priznat, ze maji strach.

svetluska74
14. srp 2010

Ahoj po delší době. Obávám se, že ani já nerozšířím řady těch úspěšných. Včera 9.den po ET jsem to dostala - tedy asi. Zatím je to jen větší špinění, ale znáte to. Test si budu dělat v úterý a ve středu na krev do Gennetu, ale moc šancí tomu už nedávám, neboť do vypadá jako klasická MS.

darkwitch
14. srp 2010

@svetluska74 ja taky mela klasickou ms a byl to potrat...

darkwitch
14. srp 2010

@svetluska74 ale jestli jenom spinis treba to dopadne dobre 😉 budu ti drzet palce 😉

majcam
14. srp 2010

@svetluska74 ahoj,ještě vydrž,já vim,že se to lehce říká,ale nemusí to nic znamenat 😉

majcam
14. srp 2010

@darkwitch ahoj,jak ti je? Já byla včera u toho mimíska,no a nádhera,v dobrým jsem záviděla...

majcam
14. srp 2010

Jinak manža mi začíná bojkotovat veškerá vyšetření..,prý jsme si řekli,že se pokusíme přirozeně,a on ty dr. tak nerad,řiká,že vždycky něco najdou,tak teda vůbec nevim co s tim,tohle bych od něj nečekala,no nechám mu ještě trochu času,snad změní názor 😠

darkwitch
14. srp 2010

@majcam tak to je hloupe, ale tak snad ho presvedcis 🙂 ja uz se citim lepe, zacla jsem posilovat brisko, abych pred dalsi stimulkou trochu zhubla, teda zpevnila spicky... a dala jsem si tousty s nivou a k tomu knizku... rozhodla jsem se vikend doma si trochu uzit...
akorat porad jeste spinim 😠 snad to brzy prejde...

majcam
14. srp 2010

@darkwitch jo já taky stále špiním,takže intimka je moje nejlepší kámoška 😉

darkwitch
14. srp 2010

@majcam me to tak toci, nejen ze to nedopadlo, jeste clovek musi mit takove problemy jako spineni...

majcam
14. srp 2010

@darkwitch přesně,furt něco... 😠

darkwitch
14. srp 2010

a to doufam, ze krev bude v pondeli na 0, protoze jinak nevim jake zili bych jim nastavovala... a hlavne porad si pripominat ze to nevyslo se mi taky nechce...

inza
14. srp 2010

majcam: ja zase manzu nutim do te ocistne kury od Aloe a taky to bojkotuje.....proste s tema chalapama je to porad neco.

Se tesim na zitra mizim z Phy hura nejdrive na Vysocinu a pak prejedu do Jizerek

kive76
14. srp 2010

ahojky, tak to zkoušíme normálně, ale zase jsem to dostala... ☹ no tak třeba příště se to povede 🙂

inza
14. srp 2010

@kive76:treba to vyjde priste 😉

majcam
14. srp 2010

Tak už by to mohlo vyjít všem!!!!!!! Nesnáším čekání 😠 😠

darkwitch
14. srp 2010

majcam cekani a jeste dotazy okoli kdy bude mimco 😠 a pak ty reci babicek jak dneska vsichni delaji karieru...

majcam
14. srp 2010

@darkwitch přesně 😠 😠

inza
14. srp 2010

jj souhlas s vama. Ty reci jsou na tecku 😀

pet.s
14. srp 2010

koukám chlapy zlobí všude.. 😉 😠

cibka
15. srp 2010

ahoj,
všem přeju klidnou nedeli

petrita83
15. srp 2010

Krásnou neděli...ak už jsem se trošku probudila z komatu po včerejší párty 😀 pátek, sobota byl ve znamení oslav..sice jsem unavená..ale bylo to fajn..nakonec jsemto ani nepřepískla, tak česnečka ani nebude potřeba 😀
JInak přesně tak chlapi zbloběj všude, někdy víc někdy míň, ten můj zatím když o tom mluvim co dál kýve.tak snad se taky nezačne cukat 😝 jen vidim, že ho ty řeč o tom moc nebavijooo..ale drží se.
Jinak jo jo všichni máme společnou kamarádku, ale doufám, že to brzy přejde...
@darkwitch - ty joo taky mě teď chodit do Caru fakt netěší, ruce už mám obě rozpíchané..všude tam potkávám těhule a já čekám na negativní výsledek..je to pech....ale zase doufám, že až to bude na 0 řekne mi doktorka co dál a začne se zas něco dít..hlavně doufám, že nenastane zase dlouhé čekání...
@svetluska74 - to je mi líto...a kdy jdeš na krev, v po?tak ještě vydrž na výsledky..třeba bude dobře..pokud se mrcha nerozjela, ale já s tím mám zkušenost jako darkwitch 😢

inza
15. srp 2010

@petrita83: tak to je fajn ze se oslava vydarila. Pomohla alespon trosku?
tak zatim ja mizim z Phy alespon na 14 dni 😀. Takze budu cist obcas a jenom pres telefon 😀

petrita83
15. srp 2010

@inza oslava byla krásná, všichni přenesli mooc dárků a bylo veselo..to bylo fajn..pomohlo to aspoň na chvíli.nebo v tu chvíli..až na to když jsem četla přání a..moc hezký..zakonečený větou ať máme brzo něco do kočárku 😖 😖 😖 ale mysleli to dobře..tak co nadělám..
A kam valíš sportovkyně..je krásně tak si to mooc užij 😀

majcam
15. srp 2010

Hezké ránko 😉 ,tak už nebojkotuje,včera mi sdělil,že půjde kamkoliv kam ho objednám 😉 jen ho vystrašila ta urologie (dříve tam pracoval),bojí se,že mu tam najdou nějakou nemoc..tak jsem ráda,že je to zase ten chlap, kterého znám..
@petrita83 a co jste oslavovali? já měla včera akorát skleničku lambrusca a stačilo mi to teda 🙂
@inza jé ty se máš,že si takhle cestuješ,ale zase na druhou stranu to znamená,že práce pořád žádná 😒

petrita83
15. srp 2010

@majcam slavili jsme moje narozky, svátek a zasnoubení..tak ž evelikáánská akce..všichni nám přáli hlavně miminko 😖 tak to bylo takový ..no zvládla jsem to s úsměvem,,,
Tak to je super, že půjde kam ho pošleš..někdy chtěj jen trochu času 😀 netlačit..a přijdou na to sami..tak hurá!!!

inza
15. srp 2010

@petrita83:no na prvni tyden jsem na Vysocine a pak budu v Jizerkach.
Majcam:jj prace na obzoru zatim zadna ☹

petrita83
15. srp 2010

@inza všechno bude...snad už brzo se něco objeví!!!tak pořádně naber síly, protože pak to bude fofr 😀