Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivula21
30. zář 2010

ahoj holky,
já jsem normálně blb. Jak čtu jak už máte mimísky u sebe, tak mám normálně radost, jako kdybych už v tom stadiu byla já. 🙂
Včera jsem měla večer teplotu a dneska taky cítím, že mi není nejlépe, přitom nachlazená vůbec nejsem, tak vůbec nevím čím to může být. Myslíte, že by mohl být nějaký problém po OPU?

darkwitch
30. zář 2010

@ivula21 tak to nevim... zkus si zavolat do gennetu?
@cibka jojo mam fotecku 🙂

petrita83
30. zář 2010

@petaloudi 😀 😀 😀 tak že jako já uzavřená ve vlastním světě 😀 😀 😀

petrita83
30. zář 2010

Dobré ránko děvčta, teda vy jste to tady včera ale pěkně rozjely...na mě to pak doma trochu padlo 😖 , když jsem jukla na ty papíry co kdy a kde 😖 řikala jsem si že jak sem rozjetá tak bych si mohla ještě přidat zubaře, kožní atd 😀 😀 😀 když už jsem nasadila to tempo 😉

darkwitch
30. zář 2010

@petrita83 tak zubar by se taky hodil, ale ted k nemu nastesti nesmim 😀

petrita83
30. zář 2010

@darkwitch 😀 😀 no joo to je fakt a taky nebarvit vlasy, tak že kadeřník taky nic tudududůů, jo joo těžkej život těhulka má 😀 😀 😀 ale lenošit a jíst můžeš za dva 😀 😝

inza
30. zář 2010

@petrita83: my mame vsechny vysetreni a kde je zakopany pes na to neprisli

darkwitch
30. zář 2010

@petrita83 tak na holice se chystam az pred vanocema, takze to nevadi 🙂

@inza to je nejhorsi, kdyz nevedi... ty si holka sikovna jak to zvladas...

inza
30. zář 2010

@dennisa: 900jednotek cca 10 tisic
jo my paltime vse i vykony lekaru co rikala dr cca 26 tis plus pokud bude ICSI tak to plus leky.....

jste toho teda "nakecaly" odpovidam postupne

inza
30. zář 2010

tak jsem Vas konecne docetla uf..... 😀

majcam
30. zář 2010

@ivula21 jj zavolej si do Gennetu,myslím,že Vveru taky bojovala s teplotou,ale nakonec má mimíska v bříšku a je těhule 😉
@inza no 60 000 jen to hvízdne...,to je strašný..,ale třeba ti opravdu pomůže ta laparka,ufiknou ti tam nějaké srůsty a půjde to přirozeně..,sice by možná v tvém případě bylo dobrý,kdyby aspoň našli třeba neprůchozí vejcovod, protože když má tekutinu,tak to dělá neplechu i u IVF(vyplavuje to embryjko),ale ty si měla hysterku v poho,takže i vejcovody jsou ok..,nemyslím to špatně aby ti něco našli,to ti nepřeju,ale ve vašem případě,když je vše ostatní v pohodě, tak by to možná bylo na místě..

dennisa
30. zář 2010

Dobré ráno!

@inza Myslela jsem si, že to bude tak drahý, je to šílený. A vy už máte všechny pokusy na pojišťovnu vyčerpaný?

darkwitch
30. zář 2010

@majcam jak je to u tech nepruchodnych vejcovodu, to vyopada, ze o tom neco vis 🙂 ja je mam prave nepruchodne a mela jsem jit na laparku pokud by se nezadarilo, ale tim ze bylo biochemicke tak na ni nemusim...

majcam
30. zář 2010

@darkwitch no moc o tom nevim,jen je v dnešní době už neprofukujou ☹ ,ale když tam je nějaký zánět(tekutina) tak to rovnou ufiknou,protože to pak vyplavuje embryo(i při IVF), ale většinou i když tam ta tekutina neni,tak je stejně na nic je tam mít,když nefungujou...to jsem se dočetla..možná mě Dennisa poopraví..?!

cibka
30. zář 2010

ahoj holky

darkwitch
30. zář 2010

@majcam prave proto se mi na tu laparku fakt nechtelo si rikam, ze kdyz jsou nepruchodne, ale jsou tam tak je casem muzou byt schopny zpruchodnit, az medicina pokroci, ale kdyz tam nejsou tak je to takove trvale...

majcam
30. zář 2010

@darkwitch ale samozřejmě tam můžou být jen nějaké srůsty,které zneškodní a tim se ty vejcovody zprůchodní..

dennisa
30. zář 2010

@majcam když nefungujou, je vždycky lepší je dát pryč, to je pravda. A s tou tekutinou taky. Kamarádka byla na IVF, měla tam právě tu tekutinu, IVF nevyšlo, tak šla na laparku, vejcovody ji vzali, šla na další IVF a to hned vyšlo a je těhotná.
@darkwitch ty jsi laparku ještě neměla?

Já ty vejcovody nesnáším, mně způsobily takový trable, že jsem snad i ráda, že je nemám. Kor naposledy při druhým mimoděložním mě vezla záchranka z práce rovnou na operační sál za pět minut dvanáct.
Teď na moje narozky to bude přesně rok. To byly nejhorší narozeniny v životě.

dennisa
30. zář 2010

@darkwitch no je to trvalý, ale třeba v mým případě mi už aspoň neublíží.
Ty to máš samozřejmě jinak, třeba tam není až takový problém....

cibka
30. zář 2010

ja byla na laparce loni v prosinci nic nezjistili udelali jen pár direk a to bylo vše
@dennisa letos si ty narozky nahradíš 😉

majcam
30. zář 2010

@darkwitch no oni to dřív zprůchodňovali,ale bylo to vždy jen na chvilku,vracelo se to zase do původního stavu, takže od toho upustili...

petrita83
30. zář 2010

@inza a vy už máte i výsledky z imuno, genetiky atd? testovali ti i DNA atd?ale ještě čekáš na tu lapárku ne?no to mi ani neříkej že tohle všechno podstoupim a nic..to by mě fakt nakrklo...to je nejhorší boj, když neznáš nepřítele 😠 já ještě doufám, že ho najdem..

dennisa
30. zář 2010

@majcam jo jo, třeba srůsty se velmi rádi dělaj opakovaně.
@cibka to jo, tenhle rok bych si mohla nadělit třeba to těhotenství 😅

majcam
30. zář 2010

@dennisa no mě ho právě ufikli(pravý) byla tam tekutina,tak snad to byl ten problém,že IVF nevyšlo.. 😒

dennisa
30. zář 2010

@majcam pokud jsi tam měla tu tekutinu, tak věřím, že na další IVF máš šanci o dost vyšší 😉

cibka
30. zář 2010

@majcam takže ted to vyjde 😉

betox
30. zář 2010

Dobré ránko,

teda vy jste se do toho od včerejšího odpoledne pustili.... 🙂 Hlásím se k těm, kterým taky na nic nepřišli a nejde to (teda přirozeně+IUI). IVF je zatím před námi

inza
30. zář 2010

@dennisa: jj mame. Ke vsemu ja jeste porad bez prace ☹

darkwitch
30. zář 2010

no me prave langerova rikala ze zkusime ivf a kdyz to nevyjde tak laparku, protoze by tam mohla byt ta volna tekutina, ale tim ze jsem mela biochemicke tehu tak me na laparku ted nehnala, asi to znamena, ze tam ta volna tekutina neni a pry je ta tekutina jen v pripade ze je castecne pruchodny, kdyz je uplne nepruchodny tak to nevadi... aspon takhle jsem to pochopila, ale je to uz dlouho co mi to rikalo a bylo to po te hysterosonografii a to jsem nebyla uplne vnimajici...

dennisa
30. zář 2010

@inza Tak to je blbý 😒 Já jsem teď dala výpověď a náhodou jsem našla novou práci, takže pokud mi IVF nevyjde, hned nastupuju. Práce dobrá, ale peníze tam nejsou žádnej hit. Ale aspoň už nebudu dojíždět 30 km, jako teď.
Ty hledáš něco specifickýho v nějakém oboru, že nemůžeš najít?