Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
5. říj 2010

@cibka počkám na pondělí, nebo vzorně na úterý 😀

cibka
5. říj 2010

@zvalentova ja asi az do uterý jen nevim jak bych to zvladla v praci když by byl test negativní jdu pak na odpolední

petrita83
5. říj 2010

@cibka já nevim..jen vim, že jsem kolem 7dne měla křeče a bolesti jak na mrchu a nakonec //..a jedna kamarádka taky.trošku kvůli tomu plašila a dneska je těhule 😀 tak že si myslim, že si prostě stavěj bejvák! 😉

cibka
5. říj 2010

@petrita83 tak u me se nic neděje ☹ až je mi z toho smutno

petrita83
5. říj 2010

@cibka alee to vůbec nic neznamená..někdo má prostě nezbedy..a ty máš hodný miminka..tvoje šance najít // je úplně stejná! vždyť ženský co otěhotněj přirozeně to někdy pěkně dlouho nevědi..kolem sebe bych mohla vyprávět 😀 neboj se a hlavně to nevzdávej, jsou tama mají se moc dobře! už se těším až budeš hlásit // a tomu hle se zasmějem 😀

cibka
5. říj 2010

@petrita83 děkuju moc moc moc

majcam
5. říj 2010

@dennisa neboj dorostou !!!!!
Tak jsme po imunu,nakonec jsme parkovali v tý Křižíkový,jsou tam nějaké garáže 30 kč/hod., takže pohoda a zkumavku se spermošema jsme měli v tlustý ponožce,aby jim bylo teplo a nebyli tak pomalý 😉

cibka
5. říj 2010

@majcam 😀 😀 ponožka

inza
5. říj 2010

@cibka: jasne pripravuj pro ne bytovej dekret na 9 mesicu 😀

cibka
5. říj 2010

@inza jses moc hodná děkuju

majcam
5. říj 2010

@cibka no to jsem si taky někde přečetla 🙂 ,

darkwitch
5. říj 2010

@cibka hele u me se taky nic nedeje, teda krome toho ze od druhehu dne po KET trochu spinim... ale jinak taky nic nepozoruju, teda ja se hlavne snazim abych nic nepozorovala 😀

majcam
5. říj 2010

@inza IP

zvalentova
5. říj 2010

@petrita83 ještě že tě máme, děkuji za uklidnění 🙂

dennisa
5. říj 2010

@majcam v ponožce 😀 😀 Tak to je hodně originální transport 😀

darkwitch
5. říj 2010

@dennisa neboj to foliky jeste dorostou...

dennisa
5. říj 2010

@darkwitch děkuju. No asi musej, když mi už naplánovali OPU 🙂
Teď právě zas budou nervy, jestli tam budou nějaký vajíčka na odběr....

darkwitch
5. říj 2010

@dennisa urcite budou a krasne se oplodni a budes mit dve na zavedeni a tri do mrazacku 😉

dennisa
5. říj 2010

@darkwitch krásná předpověď 😅 Tak to se nechám překvapit 😉

darkwitch
5. říj 2010

@dennisa drzim palecky 😉

mandre
5. říj 2010

Dobré dopoledne
@dennisa jsem napnutá jak kšandy 😅 , jsme podobné případy 😀 Ale neboj....., kolikátý DC bude OPU?

petrita83
5. říj 2010

@majcam 😀 😀 vy teda máte metooody 😀

mandre
5. říj 2010

@dennisa ty jsi teď u Langerový??? 😲

petrita83
5. říj 2010

@zvalentova , @cibka 😀 no vždyť počkejte až zas budu plašit jáá 😀 ale už se za Vás těšim na příští týden 😉

zvalentova
5. říj 2010

@dennisa určo budeš, mě jich na UTZ našli 8 pěkných + 2 nedozrálé a ve finále bylo 16 vajíček

dennisa
5. říj 2010

@mandre OPU vychází na 14.DC. Zlepšuju se, minule bylo OPU 18.DC 😅

No já chodím k Brandejský, ale jaksi jsem při tomhle pokusu u ní nebyla ani jednou. Buď tam nebyla nebo měla narváno. Takže jsem při tomhle IVF byla u Daňka, Vykysalý a Langerový. A OPU mi bude dělat Bukvová.
Už tam není doktor kterýho bych nevymetla 😀

dennisa
5. říj 2010

@zvalentova tak to je krásný! Takovou úrodu bych brala hned 🙂 Kolik máš zavedeno, dvě??

zvalentova
5. říj 2010

@dennisa jedno, víc bych nechtěla a ono nám jich ani víc nepřežilo

dennisa
5. říj 2010

@zvalentova aha, tak to jo, rozumím....

cibka
5. říj 2010

@petrita83 myslim že to přožívá každá tak sty se těšís na testování asi víc než my