Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
11. říj 2010

Holky....,ty v..e, to už neni FÉR !!!!!!

zvalentova
11. říj 2010

@petrita83 ani náznak... ledaže bych tam fixou čáru udělala 😀

petrita83
11. říj 2010

@majcam souhlasím ☹ mám z toho normálně husí kůži.. 😖

cibka
11. říj 2010

@petrita83 nevím čím to je nekdo psal ze kdyz nevydrží do 3 dnů ze je to vajíčkama a po 3 dnech speriema meli sme dokonce pk tak kde je problém

petrita83
11. říj 2010

@zvalentova 😀 tak nad tím jsem už mnohokrát taky uvažovala..ale ty jsi neměla PK, tak třeba se ještě něco ukáže, kdy půjdeš na krev- zítra?

majcam
11. říj 2010

@cibka taky jsem měla brandejs na ET.. ☹ ☹ ☹ jdi na krev!!!!!

majcam
11. říj 2010

@cibka a manža má udělanou genetiku a imuno?

cibka
11. říj 2010

@majcam genetiku nemame ani jeden na tu nas neposlali a imunologii mam jen ja po nem jí nechteli

petrita83
11. říj 2010

@cibka tak to nevim, ale ráda bych věděla..protože je to u nás podobný..a vy máte spermijky lenochy?a všechny testy imuno, gen...a nic..je to v pr...vůbec nechápu proč zrovna my máme tak trnitou cestu..

majcam
11. říj 2010

@petrita83 to já taky ☹ ☹ ,jsem si normálně z toho šla zapálit 😔

cibka
11. říj 2010

proste mi to prijde ze se v gennetu nejak nedaří nebo jestli to je jen muj pocit fakt nevim

petrita83
11. říj 2010

@cibka jo joo majcam má pravdu, určitě zaběhni na krev...

dennisa
11. říj 2010

Ahoj holky!
Teda co to tu čtu za zprávy?! ☹ Tak to mě moooc mrzí, ach jooo ☹

No já taky nic moc, teď mi volali, že nám zbyly už jen 3 kousky a zítra budou volat, jestli vůbec transfer bude 😒

majcam
11. říj 2010

@cibka to se divim,že vás po IVF neposlali na tu genetiku,manža může mít sice supr trupr spermošky,ale můžou mít třeba špatný DNA..

cibka
11. říj 2010

@petrita83 spermijky jsou ok ted teda byli trochu línejsí tak sme pro jistotu dali icsi ale pry to nebylo potreba, imuno delali jen u mě zvýsený nk bunky takže beru prednison a manzu tam neposlali a genetiku nedelali ani jednomu

petrita83
11. říj 2010

@dennisa - tak to jste na to stejně..nám nakonec zbyli jen dva..ale to nevadí, hlavně když to budou ti správní..něboj tihle vydržej..kdyby si mysleli že ne, tak už je máš zpátky!tak tfuj, tfuj..držim palce!

darkwitch
11. říj 2010

Tak u me je ten duch spíš vymyšlený nez skutečný

majcam
11. říj 2010

@dennisa BUDE!!!!! Já měla taky dlouhou dobu jen ty tři a ET bylo!!!!!

cibka
11. říj 2010

@majcam na krev skočím zítra, taky nevim proč nas na genetiku neposlali človek aby si o všechno rikal, jak dlouho trvají výsledky z genetiky a delají to v gennetu, jinak manža ma 2 segry a ta jedna dokonce 4 deti

darkwitch
11. říj 2010

Dění ty dva vydrží

petrita83
11. říj 2010

@cibka - ahaa...tak to nás s těma lenochama poslali na imuno i gen. oba..tak nevim jakej maj na to klíč..ale asi bych si to teď vydupala..stejně to nechápu někdo si jen poskočí a je v tom..a my na tom jdem takhle vědecky a nic ☹ taky mám pocit, že se v gennetu nějak nadaří..ale je to asi náhoda..

cibka
11. říj 2010

@dennisa neboj kdyz bez tebe vydrželi přes víkend tak vydrží i do zítra věř jim

betox
11. říj 2010

Holky, no to už snad není možný.... 😖 Tenhle rok je nějakej divnej 😒

petrita83
11. říj 2010

@cibka kolem nás je taky dětí jako smetí..pravda, že třeba sestřenka problém měla..když jeli na IVF tak zjistili, že je těhule a od té doby má 2caparty..bratránek děti nemusí a tak má 3..a takhle bych mohla pokračovat...je to nespravedlivý...

majcam
11. říj 2010

@cibka jj genetiku dělaj v gennetu,ale výsledky jsou až za 3 měsíce.. ☹ naberou krev a zkoumaj ji..

darkwitch
11. říj 2010

@cibka genetiku dělají v gennetu a ja výsledky se čeká tři mesice, ka jdu v pondělí... A na imuno zitra sama, kdyz má manza dobré spermií tak Ho na imuno neposilaj

petrita83
11. říj 2010

@betox je to pěkně...píp...rok....píp...je to na nic.

cibka
11. říj 2010

no tak stejne ted musí bejt 3 mesíce pauza takže by nam tu genetiku mohli udelat

majcam
11. říj 2010

Ale když na to imuno posílaj jen s lenochama,tak jak u vás zjistí,co máte rychlé spermoně,že třeba nevypuzujete to jeho sperma nebo embryo..? To mi nejde do hlavy.. 😲

dennisa
11. říj 2010

Holky, ale to jsou nervy šílený, já se tu klepala od sedmi od rána a budu se klepat ještě do zítra.
No ona říkala, že se to vyvíjí z hodiny na hodinu, takže nemůže teď zaručit, že transfer bude.

A musím tam jet dneska na krev, tak to se mi vůbec nechce. Po OPU mi Lovásová řekla, že když nebude ET do pondělka, že musím v pondělí na krev, jestli není náběh na hyperstimulák. Přemejšlím, že tam zavolám, jestli to je nutný, protože se cítím dobře a stejně tam kdyžtak pojedu zítra, tak nevím....

@darkwitch počkej na krev, ta je úplně přesná a na testu může být duch, ale z krve třeba už hezká hodnota HCG 😉