Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
15. říj 2010

@darkwitch napiš si to na papírek..my ho taky měli..

majcam
15. říj 2010

@zvalentova kafčo taky miluju,jsem přešla aspoň na bezkofeinové..víno taky,ale teď už jsem tak dlouho nepila...

mandre
15. říj 2010

@majcam a ještě lososa + mrkvový džusy.....tj. vše, kde jsou karotenoidy, že to tím přibarvují.....+ kuřecí maso

majcam
15. říj 2010

@mandre hm a lososa miluju,mi ho vždycky tchýně koupí čerstvého..., 😲

cibka
15. říj 2010

tak ja kafčo aní alkohol nepiju 😉

darkwitch
15. říj 2010

ja mam teda kafco rada, ale posledni dobou jsem to vymenila za caro...

majcam
15. říj 2010

@cibka takže ti ani nedělali testy na ty mutance?

mandre
15. říj 2010

@majcam říkal, jen volně lovený ryby....jinak je to plný hormonů (že to působí jak antikoncepce)....nejhorší prý losos, pangas a JČ kapr....já taky miluju ryby, tak teď vybíráme, co koupit a co ne 😒

cibka
15. říj 2010

@majcam asi ne to se dělá na genetice nebo imunologii?

betox
15. říj 2010

Ahojda,
moc díky všem za podporu a hlásím dobrou zprávu - cysta splaskla, je tam už jen takové cosi 😉 Takže čekám na mrchu a začnu se stimalucí, jupíííí 🙂 Ona se ta mrcha může tou stimulkou zase přiživit, ale může se objevit i bez stimulky...tak to nebudeme řešit. Brandejská byla výborná, při objednání na UTZ mám trvat na tom, že jdu k ní, že tam klidně zůstane, ale že je lepší, aby člověk chodil jen k jednomu doktoru. Jo a taky mi vzhledem ke všem těm mým operacím a problémům moc nedoporučila dvojčata....
@cibka je mi to moc líto. Věřím, že to vyjde příště
dark držím pěsti, co můžu

Musím teď zmizet, ale bude navečer. Zatím se mějte a ne, že tady zase mezitím nakecáte 4 strany 😀

cibka
15. říj 2010

@betox tak to je skvělý držim palečky na stimulku a at je vse jak má být 😉

darkwitch
15. říj 2010

@betox parada drzim palecky se stimulkou, ale ted uz to vyjde, takove cekani tak to ted musi vyjit...

majcam
15. říj 2010

@betox SUPER !!!!!!,no a už zase zdrhla...
@cibka no mě na to Lovás poslala,když jsem se objednávala na ty všechny možný vyšetření,a verdikt mi řekla na konzultaci na genetice...

cibka
15. říj 2010

tak se zkusím objednat na tu genetiku a uvidíme co nam reknou

monnn
15. říj 2010

tak vás všechny zdravím,ne že bych teprve vstávala,ale mám dnes volno tak jsem uklízela, at nemusím zítra.
Na tu genetiku jsem též měla vše vypsané,kdo by si pamatoval ,všechny nemoce a věk kdo co má nebo kdy umřel,po nás chtěli i rodiče rodičů,no ve finále jsem byla z toho tak z blblá,že jsem nevěděla co patří ke mě a co k manžovi 😀 😀

inza
15. říj 2010

@mandre: jasne nejlepsi jsou ryby cerstve ulovene. Proto jsme si s manzou poridili rybarsky listek.....Jo jinak v potravinach si nevyberes v kazde je neco. Ted vyrobci pekne obesli zakon tim ze na vyrobkach nemaj byt ecka tak misto toho to tam uvadej plnym nazvem, ale stejne to ecka jsou.....
cibka: je me lito ze to nevyslo
betox: drzim palce jo a pujdes na tu mobilizaci? Ja uz pristi tyden 😝

majcam
15. říj 2010

@mandre paráda 😠 ,pangás mi naštěstí až tak moc nejede,ale ostatní můžu.. 😕

inza
15. říj 2010

me pangas prijde jako moc komercni ryba. Se tu najednou zjevil a vsichni se z nej muzou.....
neni nad cerstve chycenou rybu a to bud u nas nebo treba v Norsku 😉

majcam
15. říj 2010

@monnn 😀 jj,taky jsem chvilkama zaváhala,jestli vůbec "tenhle" člověk patří do rodiny...

majcam
15. říj 2010

@inza mňam,mňam...

mandre
15. říj 2010

@inza to máš pravdu....když jsem jedla ryby z Norska...to bylo úplně o něčem jiným.. luxus 🙂

darkwitch
15. říj 2010

tak mi volali z gennetu hcg 152IU jupiii

cibka
15. říj 2010

tak my ryby nejíme teda jen filé, maža jen jak rybu cítí tak se mu zveda žaludek

mandre
15. říj 2010

@darkwitch no táááááák, to bude mimís 😀 😀 😀

majcam
15. říj 2010

@darkwitch JUPÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cibka
15. říj 2010

@darkwitch gratuluju ty jsi tehule i přes ms vid. parada tak aspon nekdo

darkwitch
15. říj 2010

ty jo se z toho nejak nemuzu vzpamatovat...

zvalentova
15. říj 2010

@darkwitch parádní, moc gratulujiiiiii

monnn
15. říj 2010

@darkwitch takže RYCHLÉ ŠOUNTY budou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aspon někdo to tu roztrhl a snad se bude sluníčko usmívat i na nááááááááááááás 🙂 😉 🙂 🙂 😉 🙂 🙂 🙂
@majcam jj na tý genetice z těma otázkama,málem maturita 😀 😀 😀 😀 😀

majcam
15. říj 2010

@darkwitch a co dál,zase krev...?