Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
17. lis 2010

betox: neboj všechno bude určitě v pohodě to se pinda jenom zabydluje. ja zatim bez všech at pozitivních ci negativních příznaků.testovat určitě nebudu.
cibka:tak drzim palce.ja mela iui v nativu bez stimulky

petaloudi
17. lis 2010

@sipkova1 Prolaktin a tsh klesly - to mi brali krev už na endokr. Na hormonální profil jsem měla přijít do Gennetu, až to dostanu, ale to už se nestalo 😉 Ale tak předpokládám, že se i ty ostatní hodnoty srovnaly, když jsem otěhotněla. Pro klid duše se dr. zeptej, jestli ta vyšší hodnota nevadí, ale myslím, že pokud by vadila, určitě by s tím už něco začli dělat.

@kacmelina Gratuluji k těhu. Z bolestí břicha se nestresuj. Já zjistila, že jsem těhu až někdy konce 5. tt a celou dobu jsem si myslela, že to každou chvíli dostanu, protože bolesti břicha byly úplně stejný jako před mens. A bolelo takhle až tak do toho 7. tt.

lucavka
17. lis 2010

@ajriska - tak mooc držim palečky.

ahojkyy
17. lis 2010

@ajriska - to nie je dôležité, peniažky nejak zvládnete. Je potrebné do toho dať proste všetko 🙂 A trošku tým svojím folíkom ver, že narastú, oki? 🙂 Držím palečky. ahojkyy
@betox - drž sa, holka.

ajriska
17. lis 2010

Tak jsem si píchla (doufám) že svou poslední injekci a teď už "děj se vůle boží" 🙂

darkwitch
17. lis 2010

@ajriska drzim palecky, aby byla posledni...

ajriska
17. lis 2010

@darkwitch Děkuju...právě koukám na Top star...nemám nic proti Simoně Krainové, spoustou věcí mi nesedí, ale toho drobečka jí závidím 🙂

darkwitch
17. lis 2010

@ajriska ja top star nemusim... ale drobecka ji taky zavidim, ale to uplne kazdemu 😀

ajriska
17. lis 2010

@darkwitch já to poslouchám na půl ucha 🙂

darkwitch
17. lis 2010

@ajriska ja mam na pul ucha a oka pusteny tankovy prapor...

ajriska
17. lis 2010

@darkwitch to je klasika 🙂....jsem nervní jak sáňky v létě...ještě, že jdu zítra do práce, alespoň to do pátku rychleji uteče a pak se budu věřit a doufat 🙂 začínám být sama sobě protivná

darkwitch
17. lis 2010

@ajriska kdyby si vedela jak jsem sama sobe protivna ja tedko...

ajriska
17. lis 2010

@darkwitch já myslím, že tohle nikdo jiný, než ženy nepochopí. Ani chlapi, byť se snaží sebevíc...

darkwitch
17. lis 2010

@ajriska nepochopi...

inza
17. lis 2010

ja teda radsi koukam na desny fotbal.jinak si myslim ze obcas nejaky chlap to pochopit může.

monnn
18. lis 2010

ahoj holky,Dobré ráno!konečně jsem vás dočetla a ani nevím na koho reagovat,já jdu zítra na kontrolní UTZ,tak snad dopadne vše O.K!holky chtěla jsem se zeptat aplikovaly jste si Cetrotide přesně dle pokynů(vpichnout ,trochu nasát jestli je tam krev,jestli ne je to O.K jesli je obsah vyhodit do koše) jsem trochu vystrašená jak to dnes zvládnu,navíc budu v práci,chjo ☹

inza
18. lis 2010

@monnn:ja jsem jenom bodla...tam to me prislo zdlouhave.
jinak vsem dobre i kdyz tady destive ranko

cibka
18. lis 2010

krasné rano,
monnn ja to nikdy nevytahuju prostě věřim že to bodnu dobre a navíc jinou injekci nemas takže nemas ani na výběr 😉
holky nevíte kdo by měl být zítra na sale

betox
18. lis 2010

Dobré ránko,
tak u mě pořád stejný stav, navíc mám průjem a to mám vždycky před mrchou 😠
Jinak se přidávám do klubu protivných 😒
@monnn mě to píchal manža a radši přesně podle návodu...

ivula21
18. lis 2010

@betox Betox nestraš prosímtě ☹ Já tady lezu každý den, abych si přečetla jenom samé dobré zprávy a ty mě tak strašíš. Dyť přece to je bojovník po prodlož. kultivaci...ten se prostě musí držet 🙂
A navíc je ještě brzy

betox
18. lis 2010

@ivula21 kéž bys měla pravdu, nezbývá než čekat ☹

monnn
18. lis 2010

@inza
@cibka
@betox díky holky,no já taky asi jen bodnu --a budu ráda 😀 ,měla jsem na to domluvenou se střičku,ale musím na odpolko ,tak to budu muset zvládnout sama-chjo ☹ ,ale ještě mám v plánu zdrhnout o 2hodky dřív,tak uvidím,ale zas na druhou stranu jste to všechny zvládly 😉 ,tak snad to zvládnu taky 😕 ,no uvidím!
Jo na sále možná,ale opravdu možná bude Bukv.,soudím dle mého páč já k ní chodím,ale zítra jdu k Vyky..takže si myslím,kdyby ordinovala Buk, šla bych k ní,leda,že by tam vůbec nebyla,ale jinak určitě na sále nebude Vyky

monnn
18. lis 2010

@betox jinak držím moc palce 🙂

darkwitch
18. lis 2010

@monnn to zvladnes... ja jsem se teda snazila vytahovat, ale ta injekce byla tak tuha, ze mi to stejne neslo...

@betox drz se kocko... drzim palecky, aby to dobre dopadlo 😉

betox
18. lis 2010

@monnn, @darkwitch - díky, uvidíme. Nejhorší je to čekání 😒

darkwitch
18. lis 2010

@betox to cekani je strasne, ale to zvladnes 😉

monnn
18. lis 2010

Holky a zítra žádná nejdete do Gennetu?opět budu držet v ruce šedého koníka 😀 -oprava šedou igelitku,
Jo majcam 😉 ,já jsem Ti psala pojd do Gennetu v pá a ty néé,že to máš pod kontrolou 😀 😀 ,teda s tebou je opravdu veselo,s tebou se jenou mimísek určo nudit nebude,hele až pak půjdeš na třídní schůzku-to si budeš muset dát upomínku do mobilu,co?pokud ,ale budeš mimo signál,při tvý smůle 😀 😀 ,veselo a veselo 😀

majcam
18. lis 2010

@monnn já taky nenatahovala krev,sice mi to píchal manža,ale už jen z pohledu na krev,bych se mu sesunula, stačilo,že jsem zvládla jakžtakž ty injekce 😠

@betox vydržaj prďka vydržaj...,já vím,jiné věci letí jako blázen,a u jiných stojí čas...
To,ale zase máme hnusné počásko 😠 ,doma tma jak v noci 😠
@cibka většinou v pátek bývala na sále Bukvo.... 😉

monnn
18. lis 2010

@darkwitch díky,budu muset to zvládnout 😕,za chvíli se budu muset vzdálit,ale večer sem ještě kouknu 😉

darkwitch
18. lis 2010

V patek bude na sale Langerova... nejak jsem tu otazku prehlidla 🙂 ale proto k ni jdu az v pondeli...