Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
31. led 2011

@inza My mame tak trochu pocit s muzem, ze jsme to tentokrat krapet odflakly. Listovku beru az od te doby, co jsem objevila //, zadny utrogestan, .... 😀

inza
31. led 2011

@anlek: bud rada ze nemusis zobat zadne prasky a hormony navic...proste kdyz to jde samo tak to jde.... 😀

ajriska
31. led 2011

@anlek a ty jsi těhu přirozeně?

anlek
31. led 2011

@ajriska Jo, byli jsme objednani na 17.2. do Gennetu a uz jsme to zrusila .... 😀

ajriska
31. led 2011

@anlek téééda to moc gratuluju, to je krásný zázrak 🙂 to musela být radost ohromná. Jaká vyšetření máš za sebou? Už máte srdíčko? My se zatím bojíme to říkat, ale už je to na mě vidět

ajriska
31. led 2011

@anlek vidíš, oddechla jsi si, že se bude něco dít, a vyšlo to samo.To jste měli mít 1.konzultaci?

kive76
31. led 2011

@anlek 🙂 blahopřeji 🙂

anlek
31. led 2011

@ajriska No zatim jsem byla jen 2x jako samoplatce na krvi. Cyklus jsem monitovala, merila jsem teplotu a ovulacni testy ukazaly dve ovulace, v rozmezi 8 dnu. 😎 Zrejme ten prvni byl vadny. Takze jsem si myslela, ze stale mam hormony rozhazene, tak jsem se objednala do Gennetu. To jsem porad odkladala, jeste kojim prvni. No a pak me minuly tyden zacalo trochu bolet bricho, a napadlo me, ze presne takhle bolelo s prckem na zacatku. Tak jsem udelala test a ony tam // byly. K dr. jsem objednana na 9.2.

ajriska
31. led 2011

@anlek to je fakt skvělý - gratuluju

cibka
31. led 2011

@monnn
@anlek
@ajriska holk díky za vysvětlení, neboj určo to bude v pořádku
ono si nevyberes když tě neco bolí tak si řikáš jestli není neco špatne a když tě nic nebolí tak taky člověk má pořád strach ☹

cibka
31. led 2011

@anlek paráda gratulace 😉

pentagras
31. led 2011

@vally11 Ahojky, neboj určitě ti to vyjde 🙂 , kamarádka byla taky ale jinde a vyšlo jí to na první pokus, dnes má dvojčátka, jsou to roštáci 😉 , musíme věřit, nic jiného nezbývá, už se nemůžu dočkat čtvrtka, a dej hned vědět jak jsi dopadla na odběrech 🙂

darkwitch
31. led 2011

@anlek tobe to krasne stoupa 🙂

monnn
31. led 2011

@ajriska uvidíš bude to v pohodě a s tím strachem to někde vykládat znám,ono se chceš radovat,ale zárověn máš strach,ale myslím když máš PN tak to asi každému docvakne - nebo se mílím 😀

@inza @cibka a co vy holky jak se cítíte?testování se blíží!!!!!
@anlek ty jo to číselko hezky stoupá,hele aby to nebyli dvojčátka!? 😉

cibka
31. led 2011

@monnn jo sem v pohodě občas zabolí podbříšek ale žádnou váhu tomu nekladu zdá se mi to strašně brzy, zítra razím směr gennet na kontrolní uzt aby až dorazí mrcha sem si mohla dojet pro injekce takže kontrola zda tam není nejaká cysta
myslíš že by mi mohli nabrat krev ale je jeste asi fakt brzy co

cibka
31. led 2011

monn- četla jsem diskuzi co se stalo holkám ve snažilkách to je fakt hruza ☹ jsem te tam zahlídla taky tam nakukujes vid

anlek
31. led 2011

@cibka Kolikaty den po IUI jsi?

cibka
31. led 2011

dnes 9

cibka
31. led 2011

@anlek jsem jak blázen furt se pozoruju a hledám nějaký příznaky jestli se to povedlo a přitom vím že žádný být nemůžou

monnn
31. led 2011

@cibka tu krev nevím,zeptej se za optání nic nedáš,ty jo kdyby Ti to vyšlo moc Ti to přeju.jj nakukuji a přidala pár příspěvků.holka,ale daleko horší jsou na prázdné náruči,tam jsem si tedy jen četla a brečela

monnn
31. led 2011

@cibka proč myslíš,že žádné příznaky nemůžeš mít,ted to nějak nechápu byla jsi na IVI ne?

cibka
31. led 2011

@monnn je lepší to nečíst je to hrozný neštěstí človek se celou dobu bojí nikdy není vyhráno

cibka
31. led 2011

@monnn byla jsem na iui no přijde mi to moc brzy, kdyby to bylo po ivf tak třeba jo ale takhle no nevím

cibka
31. led 2011

@monnn většinou bývají příznaky až když jsem ve vetsí fázy tehulení a ne 9 den po sexu 😀

anlek
31. led 2011

@cibka Ja sla na krev 10. den po OPU. Hcg bylo 15, ale vedela jsem ze se neco deje. Zkus se zeptat, pokud by te to uklidnilo, tak dr. popros.

cibka
31. led 2011

@anlek jenže po et más už zavedený embryjko v nejaký fázi vývinu kdežto takhle nic no ale stejne se zeptam 😉

cibka
31. led 2011

@anlek a jak si to poznala?

monnn
31. led 2011

@cibka to máš pravdu je to lepší nečíst,pak máš strach úplně ze všeho,jenže když jsem přijela z nem. sem jen tak brouzdala a už jsem tam byla a nešlo mi to nečíst ☹

cibka
31. led 2011

@monnn ja tenkrát taky narazila na stranky potrat v 34 týdnu a když jsem to četla tak jsem u toho bulela

monnn
31. led 2011

@cibka no jo jenže to kolikrát nevíš sexík sem sexík tam ale Ty víš a tak možná ty příznaky přijdou dřív ne 😉

anlek
31. led 2011

@cibka Od OPU je stejne jako od IUI. 😉 Nebylo to od ET. No druhy den mela segra svatku a ja chtela vedet, zda mam hcg 0 a muzu pit nebo tam neco bude a pit nebudu. Jinak priznaky zadne, krom lehkeho hyperstimulaku.