Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
11. únor 2011

@michaelama držím palečky at to vyjde 😉

cibka
11. únor 2011

@sipkova1 drž se a žádný nervíky a za 14 dní at tam jsou // 😉

monnn
11. únor 2011

@sipkova1 dík za info - HSG to není,ale je to jak byla inza 😉 jo Homolka?
@inza no já přemýšlím nechat si to udělat v G,ono se to možná platí všude
@michaelama tak to je super,že už začínáš se stimulkou 😉 budu Ti držet pěsti at máte na PGD co nejvíc kvalitních foliků 😉 🙂 a nepřemýšlej na to co kdyby-hele já byla fakt rarita - mi kamarádka řekla,že už nevím jak bych na sebe upozornila 😅 ,no jsem pořád na houpačce,ale už se nějak houpe pomalu na jednu stranu a jsem tak nějak přesvědčena,že to 3. IVF s PGD uuuuž musí vyjít 😉 🙂 hele a že Ti cvokař zakázal tyto diskuze 😒 no mě naopak pomáhají a dodávájí sílu se nevzdávat a bojovat 🙂 , jsou na tom holky daleko hůř a nevzdávaj to, jsem moc ráda,že tu holky jsou 😉
@darkwitch tak já půjdu jen na u hysteroskopiji a to bolí,že se musí pod nárkozu 😕 mi odumřou všechny kvaltní bunky v mozku 😠 to už bude má 6 narkoza se z toho picnu 😨 hele tak mi třeba drž fleka,ne že si vezmeš jednolůžkáč a já budu tvrdnout vedle na pokoji 😎

cibka
12. únor 2011

ahoj holky tak kde to vázne šup se s dobrýma zpravama

darkwitch
12. únor 2011

@cibka ja mam dobre zpravy, prezila jsem hodinu zumby a hoídinu dancehall za sebou 😀

sipkova1
12. únor 2011

@cibka Děkuju, děkuju.
A co Ty, jak se má cysta? 😒

michaelama
12. únor 2011

Ahoj holky, díky za podporu. Dneska ráno jsem si to teda poprvé píchla, ale paradoxně to píchnutí na tom bylo to nejjednodušší. Že já si nepřiplatila to pero,strašně se mi klepaly ruce, mám dávku 225 takže tři ampulky a já to zaboha nemohla tou jehlou vycucnout všechno, po několika pokusech kdy už mě chytal nerv a teklo mi to i ze stříkačky jsem to vzdala a píchla si toho asi jen 1,5 místo 2 na stříkačce. Napadlo mě si tam přimýchat ještě jednu ampuli, ale to jsem se zase bála abych se nepředávkovala 🙂 Pak jsem ještě z bříška moc rychle vytáhla tu jehlu, trochu té vodičky mi vyteklo z vpichu i trochu krve. No prostě katastrofa! Tak snad zítra budu úspěšnější... Monnčo do třetího pokusu jdi určitě, třeba by sis to pak na stará kolena vyčítala. Prostě udělat maximum, do posledních sil i financí 🙂 a to by bylo aby nebylo.
Pěknou sobotu všem!

zvalentova
12. únor 2011

ahoj holky, zdravím všechny po dlouhé době 🙂

darkwitch
12. únor 2011

@zvalentova ahoj ty jsi tu teda uz pekne dlouho nebyla... jak se vede?

zvalentova
12. únor 2011

@darkwitch mám toho docela dost a hlavně mě to plození-neplození dost unavuje.
Už jsem přemýšlela o změně doktora, Gennet mě dost tlačí na druhé IVF, i když víme že to nevjyde... prý jen co kdyby se stal zázrak.
Zkusím konzultaci kvůli endometrioze a pak se uvidí. Jen potřebuji doma tiskránu na prachy, všude jenom platím 😀

monnn
12. únor 2011

@zvalentova čau holka teda koukám 😅 ,hele jakou změnu Dr.plánuješ,ke komu jsi chodila? a jak na Tebe jako tlačí?
nebo co a jak plánuješ?no dlouho jsi tu nebyla tak ted si zvykej na spoustu otázek 😀 jo až budeš mít tu tiskárnu - smím dojít na návštěvu? 😀 😀
@darkwitch já se na břišní chystám v po,v úterý zumba a ve středu budu kaput 😝 dnes jsem byla po 10 letech bruslit 😕 a zítra pomažu zas
@sipkova1 takyse těším na zprávičky za už necelých 14dnů 🙂
@michaelama hele to jsi jako měla 3 ampule?můžu se zeptat kolik je to asi levnější,já měla vždy pero a platila jsem kolem 5oookč,jj jináč máš pravdu 😉 jinak já si taky užila 1.dávku Cetr....jsem taky bojovala do úúúmoru

michaelama
12. únor 2011

@monnn Já mám menopur, 3 ampulky s práškem se ředí dvěma ampulkama rozpouštědla. Za 20 ampulek + 3x cetrotide jsem platila 2.470 CZK. Hele a ten cetrotide jsi píchala ve stejnou dobu jako zbytek? Jde mi o to, že já si to píchám ráno a sestra mi řekla, že na první cetrotide mám počkat až po kontrole lékařem, kterou ale mám ten den až 15:30. Já mám totiž pocit, že doktor mi zase řekl, že to mám píchnout do 15ti minut od sebe...

monnn
12. únor 2011

@michaelama jj ten Cetotid jsem píchala asi do půl hodky za Gonalem,ale při 1.stimulce jsem to píchala hned, jen jsem vyměnila strany 😀 já si to naplánovala na dopolko a píchala mi to sestřička v Gennetu před nebo po Uz.,druhou stimulku jsem už zvládla sama večer,ale to 1.ředění mě stálo 5 let života 😀 jsem byla akorát na OS a přesně jak popisuješ 😀 uvidíš zítra to půjde samo 😉

darkwitch
12. únor 2011

@michaelama ja jsem cetrotide pichala hodinu po gonalu, myslim, ze mi to tak rekla langerova

michaelama
12. únor 2011

@monnn No tak to já radši napíšu ještě doktorovi jak to ten šestý den udělat. 6. den mám začít píchat cetrotid a šestý den mám i první kontrolu. Menopur ale píchám ráno a na kontrolu jdu až odpoledne... Já už vidím, že dneska v noci se mi bude o těch injekcích i zdát. A nejhorší je, že si nemůžu dát ani sklenku alkoholu na uklidnění. Pila jsi alkohol při stimulaci? Mně sestřička říkala, že to může zhoršit průběh stimulace... (?)

michaelama
12. únor 2011

@darkwitch a byla jsi na kontrole a pak sis to píchla nebo tě ještě doktorka neviděla a ty už sis píchla cetrotide? Jestli mi rozumíš. Jde o to abych si ho nepíchla brzy, abych si nezastavila zrání foliků či co... já jsem z toho jelen

darkwitch
12. únor 2011

@michaelama to mi nerikej ja se minim pri pristi stimulaci uklidnovat 😀 ja jsem si koupila pri stimulce novou vonavku a pak jsem se snazila z ni dostat bublinku...

darkwitch
12. únor 2011

@michaelama myslim, ze jsem si ho zacla pichat az po kontrole, ale nejsem si tim jista

michaelama
12. únor 2011

@darkwitch 🙂 Já si taky myslím, že sklenička vínka mi na uklidnění jen prospěje. Jdu si nalít, uvidíme co to se mnou udělá. Kdybych tady psala kraviny víte proč 🙂

darkwitch
12. únor 2011

@michaelama taky si davam sklenku vinka, takze to asi nepoznam ze pises kraviny 😀

monnn
12. únor 2011

@darkwitch já měla včeraa né jednu ale ....to je jedno byli jsme na návštěvě a cestu zpět odřídil manža 😝 taku jsem tu pak mela napsané hyster .. na konci "ji" místo"ii" 😀 ale kraviny píšu i jindy,když se třeba byli nebo bili romové v Gen. 😀

darkwitch
12. únor 2011

@monnn 😀

cibka
12. únor 2011

@darkwitch tak to je parada si se alespon odreagovala

cibka
12. únor 2011

@michaelama ja pichala taky injekce 3 ampule ale bylo to v poho neboj zítra to bude lepsí a ze začátku se mi taky klepaly ruce za chvíli z tebe bude profík 😉

michaelama
12. únor 2011

@cibka Ahoj, a myslíš, že nevadí, že dneska mi v těch ampulkách dost zbylo? Skoro 1/4 ☹ Maximálně budu asi pomalejš reagovat, že? Zítra to musím dohnat. Holky a byla jste některá na kontrole dřív než ten 6. den? Já teď uvažuju, že bych se možná objednala na 5. den - kvůli tomu cetrotide a taky, že bude mít zrovna službu Feldmár...

cibka
12. únor 2011

@michaelama myslim že je to jak píšes třebabudes pomaleji reagovat ale ja když si to píchla taky mi malinká kapoíčka vyjela z nohy a reagovala sem ok, na kontrole jsem byla až ten 6 den pro klid duše si tam jen zavolej jestli nevadí že to píchnes az po kontrole a uvidíš co ti reknou me rekli hodinu po tý do nohy, myslím že 5 den je moc brzy

zvalentova
13. únor 2011

@monnn no jasně, uděláme sezení a něco si natiskneme...

K těm Dr.... mám pocit, že chtějí dlší IVF protože z toho mají prachy... Langerová mi rovnou řekla, že to asi nevyjde, ale zkusit se to musí...

monnn
13. únor 2011

@zvalentova tak na to sezení se už těším 😀 !
a s tím tlačením do dalšího - aspon já měla pocit,že v Ge to nechávají víc na Tobě-jako jak se cítíš a tak,ale možná je to jen můj pocit. a ty už nemáš nic na pojištovnu?hloupé ale je,že Ti dávaj slepou naději jako pojdte do dalšího,ale ....... 😒 ale i zázrakyse dějí 😉a třeba se stane zrovna Tobě a už za pár měsíců 😉 😉 ,no a ted Tě čeká co?nějaký vyšetření nebo kontrola v CARU?nějak se v tom špatně orientuji nebyla jsi tu opravdu velmi dlouho - jste odešli téměř s Denisou zároven 😕

zvalentova
13. únor 2011

@monnn td mě vlastně nečeká nic. Chodím, k té šílené babě do ISCARE na cvičení podle Mojžíšové a neměla bych podle ní 3 měsíce těhotnět. Ale v Gennetu Langerová říká, že každý měsíc mi může chybět.
Jenže mám rozsáhlou endometriozu se kterou nic nechtějí dělat, spíš nevědí co.

sipkova1
13. únor 2011

@zvalentova S tím tlačením Tě chápu, mě do toho tlačej spíš lidi kolem a tím mě štvou, říkám si, že o tom prd vědí a tlačej mě do toho. A pak když mě do toho netlačej, tak si zas říkám, že se o mě nezajímaj…😒
Já si vždycky myslela, že IVF endometrošku obejde, nebo ne? A znám holky (reálný i virtuální) s endometriózou, co maj z IVF děti. Jinak mě imunoložka řekla, že mám “autoimunitně laděný organismus“ a to podle mě IVF asi neobejde … 😕