Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
6. říj 2010

@vveru tak na sebe dávej pozor! A gratulace k holčičce, jestli to teda bude ona 🙂
A děkuju za držení palců na zítra!

mandre
6. říj 2010

@inza jj, já věděla rovnou, že to budou 4 noci (pokud to bude bez komplikací) 😉 V Gyncentru žádný dotazník neměli 😀 .
Jinak k těm vyšetřením, já měla HSK a 2x imuno už před 1.IVF.

cilkaa
6. říj 2010

no tak bezva, takže se nemusím bát, jít i k někomu jinému.
na pojišťovnu už mi zažádali a dokonce už mi volali, že je to odsouhlasené. Takže to vidím na tu HSP a příští cyklus jdeme do IVF.
Pořád si říkám, jestli není brzo, ale zase nač to dál prodlužovat. Manželovi zjistili Asthenozoospermie, pohyblivých 37% (norma je 50 a více). U vás spermijky v pohodě?

A vy jste holky neovulkovali, nebo co máte za problémy?

inza
6. říj 2010

@mandre: ja byla na immunu a genetice p prvnim neuspesnem IVF a pak po druhem zase znova na immunu a mozna ted pujde zase znova. Je to jinak souhlas s anestezii a pri tom jsou nejake otazky...napr zda po anestezii blijes atd.... 😀. Ted tu musim pohledat vsechny papiry a puncosky(pro majcam bez diry 😀) atd.....

mandre
6. říj 2010

@inza 😀 😀 😀 mám z tebe záchvat 😀 😀 i puncošky budou vlastní 😀 😅
jo to imuno si nechám taky udělat, přece jen jsme byli naposled před rokem. 😉

zvalentova
6. říj 2010

@cilkaa ahojky, vítáme tě tady. Teď chodím k Langerové, předtím Lovasová-Bukvová. Obě super. Brandejská mi dělala ET a paráda.
Jinak mě dělali v červenci zjištění průchodnosti vejcovodů a protože není ani jeden tak jsme IUI ani nezvažovali a rovnou podepsali žádost o IVF.
Pokud tohle první neklapne, zkusím laparku a uvidíme co pak dál. Papa Zuza

inza
6. říj 2010

@mandre: ty me dali resp me na ne dali poukaz kdyz jsem byla na indikaci a ja si je tam vyzvedla ve zdravotnickych potrebach. Takze jsou porad zabalene....tak nevim cim me prekvapi az se tam rozbalej

mandre
6. říj 2010

@inza aha, no tak tady mě sestřička 1/2 hod. před operací omotala nožky obinadlama až na stehna...a když jsem se probudila na JIPce, tak jsem měla jejich bleděmodré punčošky 😅 ...nic maj dírku akorát dole na prsty 😀 😀

cilkaa
6. říj 2010

@petrita83 jéé, děkuji za příspěvek...no on říkal, že vyšetření jsou na dlouho a že je asi lepší to na poprvé zkusit takhle. Já s tím souhlasím. Už nechci déle čekat...
IUI jsme nezkoušeli, kvůli těm zpomaleným spermísům..
a co je to to biochem. těhu???

@zvalentova a tu průchodnost zjistili jak?
Já si také říkala, zkusíme první IVF a pak třeba tu laparku..
A ty máš tedy nyní zavedené embryjka? Kdy budeš vědět co a jak?

petrita83
6. říj 2010

@inza ahhaa, já si to myslela, ale přijde mi to trochu blbost... 😕 tak že je to aspoň zábavný počteníčko, tak hurááá, to už se těšim..tak jim tam zkus něco připast, třeba se to chytne 😀 😀 a ty už jdeš zítra?tak to koukám taky vše necháváš na poslední chvíli 😀 tak budu držet palce, 2-3dny je super..

zvalentova
6. říj 2010

@cilkaa to bylo docela nepříjemné vyšetření, ale jako všechnose to dá přežít. IVF oproti tomu byla těžká pohoda 🙂
http://www.emimino.cz/diskuse/hsg-vysetreni-pru...

Zavedené mám jedno embryo a čekám to příštího týdne.

cilkaa
6. říj 2010

@zvalentova jj, nakonec jsem to vykoukala v tvém pasu. Tak budu moc držet palečky...Takže u Vás tedy problém - neprůchodnost vaječníků, jo?

darkwitch
6. říj 2010

@zvalentova taky jsem na tom byla a je to teda hnus... jeste ze uz to mam za sebou...

petrita83
6. říj 2010

@cilkaa tak to jsi podobný případ, já se do toho taky vrhala po hlavě a nechtěla čekat..tak budu držet palce ať hned 1IVF klapne!!!Biochem.těhu..- to se řiká když se embryjko chytne, ale vlastně jen na chvíli, tak že HCG je pozitivní, ale pak začně klesat..

zvalentova
6. říj 2010

@cilkaa skoro. ještě k tomu mám ideální Imunulogii, ale to se dá v poho řešit prášky.

zvalentova
6. říj 2010

@darkwitch jj, byl to masakr, ale je to rychlé a brzo jsme jeli dom

petrita83
6. říj 2010

@darkwitch , @zvalentova -počkejte a to se nedělá v narkóze? já mám napsané v papírech ať mi udělají toto, laparo a hystero..doufala jsem že to vezmou jednim vrzem 3v1, teda doufáám 😖 .

dennisa
6. říj 2010

Teda já si jen odskočila do pekařství pro chleba a už Vás nestíhám 😅

petrita83
6. říj 2010

@dennisa 😀

darkwitch
6. říj 2010

@zvalentova to jo za chvili jsem sla dom, ja teda jeste hned potom mela konzultaci u langerove, kde jsme se dohodly co zjistili a co a jak bude dal...

darkwitch
6. říj 2010

@petrita83 my nemeli hysteroskopii (HSK) ale hysterosonografii (HSG) a to se dela pri vedomi trva to asi tech patnact minut, me to bolelo a hlava se mi motala jak blazen...

darkwitch
6. říj 2010

jeste jsem slysela, ze kdyz tam problem neni tak to neboli, ale nemuzu to potvrdit, me zjistili jeden vejcovod nepruchodny a druhy castecne pruchodny...

zvalentova
6. říj 2010

@darkwitch nemám průchodný ani jeden a bolelo to jako fík 😠

darkwitch
6. říj 2010

@zvalentova ale nam to ted muze byt jedno, protoze v pondeli najdem // 😉

petrita83
6. říj 2010

@darkwitch, @zvalentova - brrr, tak to nechcuuuu 😠 😖 no ještě že už to máte za sebou, teď už jen ty příjemnější zážitky 😉

petrita83
6. říj 2010

@darkwitch přesně tak, dobře ty 😀

majcam
6. říj 2010

No teda,jen člověk vytáhne paty do CARu,tak...,
@inza já si ty punčochy navlíkala sama před operací na pokoji a pak jsem se ukázala sestřičce a samozřejmě,že jsem je měla blbě nandaný,a šli teda ztuha natáhnout a to jsem hubená.. 😉 Já měla nástup taky ve čt operace v pátek a v pondělí ráno po vizitě jsem dostala fakturu za pobyt a pelášila jsem... 😉

majcam
6. říj 2010

@petrita83 to ti dělat nebudou...budeš při tom hajat... 😲

inza
6. říj 2010

@petrita83:ja zasadne nechavam vse na posledni chvili, kdyz na to mam cas se nedonutim. no radsi nic psat nebudu jinak by me treba rovnou pak soupli k chocholouskovi 😀. Ne jsou tam otazky typu zda po narkoze blejes, jestli jsi ji mela nekdy, zda krevni trasfuzi atd celkem asi 14 oatzek. Jinak urcite to budes mit v jednom HSK, LSK. U me se dr divil ze tam HSK neni psana a zaćal nejaka odborna slova tak jsem se zeptala jestli to znamena jako HSK on rek ze jo tak jsem mu rekla ze to uz mam za sebou....Tekze bude jenom LSK

majcam
6. říj 2010

Jo a Lovás to moc slušelo,byla namalovaná,tak jsem jí to řekla a popřála jsem jí ke svatbě...,a byla moc hodná a řekla jsem ji o tom nápadu,že když mám tu zakloněnou dělohu.tak by byl dobrej transfér zezadu...tak se smála jak blázen...dostala jsem doporučení na tu listovku,ještě mi vzala krev na nějaký homozyty nebo co...od pondělka už mi brali krev po třetí 😠 no a budem čekat na výsledky...