Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

consti
21. zář 2010

@majcam, jo to jo, mýt si ty jizvy byl děs. Já se taky i bála jen podívat (kromě těch dírek jsem měla dle doktorů malou jizvu-cca 8 cm 😅 😀 ) a jen při tom pohledu jsem málem omdlela, natož si na to pak sáhnout 😀 😎 .
@mandre tak tam bude jip asi o něčem jiném, i když tady o prostředí ani tak nešlo, spíš o to, že se nemůžeš hýbat (mě z toho děsně bolely záda) a máš bolesti...Ale to se dá přežít 😉 .

mandre
21. zář 2010

@betox já tě nemít... 😅 ...si moje spása, aspoň si nepřipadám, že jdu někam do cizákova 😨
ten Müller byl teda hustej, to ti řeknu...žádný štráfy, sebevědomí mu teda nechybí...že prý, když se budu chtít na něco zeptat, mám mu zavolat na mobil 😅 ...a až si přečtu ty předoperační papíry ( co mi můžou udělat) a složím se, tak až vstanu, tak to mám podepsat 😕 😅
Manža byl se mnou v ordinaci, taky na něj koukal 😀 , pak říkal, že ti Dr. musej mít trošku drsnej humor, jinak by se zcvokli.

betox
21. zář 2010

@mandre 😉 já jsem taky radši, když vím, do čeho jdu...Teď mě například instruuje inza ohledně zítřejší Mojžíšky 😀 Jo Müller je svůj, já z něj taky byla po první návštěvě dost vyjukaná, ale je fakt, že asi umí a na kontrole už byl o moc příjemnější a ten humor nebyl už tak brutální...Po operaci ve státním mě vždycky taky hned hnali do sprch a musela jsem si drhnout provázky. Tady ne, všechno jen polehounku, pomalu a žádný "tlaky". Hlavně se ti fakt ohromně věnujou...Mě se pak z JIPky ani nechtělo...

majcam
21. zář 2010

@consti přesně o prostředí nešlo,ale o to další 😠 ,no v pátek mi vyndali stehy a tak bojuju dál 😀

consti
21. zář 2010

@majcam aha, tak to jsi krátce po operaci. Já myslela, že to máš za sebou u delší dobu 😉 .

mandre
21. zář 2010

@betox mojžíška taky bude, já už jí cvičila 1/2 roku, teď mám pauzu 😅
Jak drhnout provázky proboha? Vždyť to bolí, nee?

betox
21. zář 2010

@mandre no právě a ve státním jsem je musela mít sněhobílé na vizitu... 😠 Já jí cvičila před časem asi 8 měsíců, ale řekla bych, že ne pod tím správným vedením...

majcam
21. zář 2010

@mandre nejdřív se to musí opatrně umývat,a pak další dny jemně masírovat kvůli bakteriím, no měla jsem z toho vždycky nízkej tlak,jak se mi dělalo blbě, ale to se musí překonat, jsou horší věci... 😔

mandre
21. zář 2010

@betox Aha 😝 ...tak doufám, že to přežiju, hlavně už ať jsem těhu...jak dlouho ti řekl, že máš čekat po té operaci?
Já si taky myslím, že tan od Inzy bude asi o něčem jiném...taky si to nechá řádně zaplatit, že jo...kdo něco umí, má nárok.

mandre
21. zář 2010

@majcam a je to hodně vidět?

consti
21. zář 2010

@mandre po této operaci nesmíš půl roku otěhotnět...
My si to měly teda jen omývat, ale ne nějak přehnaně, vždy jsem to jen trochu přejela. ale to je fakt to nejmenší. Vidět se jizvičky dají. Teda u mě ta v pupíku vůbec, ty na boku víc, ale časem to zesvětlá 😉.

betox
21. zář 2010

@mandre to víš, že jo. Bude to OK 😉 Mě všechno povolil po 14 dnech, ale to bylo něco jiného. Chápu, že vzhledem k tomu, že tohle je v děloze, že je potřeba, aby se to úplně zahojilo, jinak to může být riziko. Ale to uteče, jako voda.
Já myslím, že ty ceny jsou tím, že je zaměstnanec ISCARE....Ale myslím, že to není zbytečná investice 😉

majcam
21. zář 2010

@mandre no já na to moc nekoukám 😵 ,ale ty dvě dirky jsou v místech,kde končí bokové kalhotky,takže jsou překryté a ta jedna v pupíku neni zas tak vidět..asi záleží jaký máš pupík,já ho mám dovnitř,takže to vidět pak nebude.. 😉

majcam
21. zář 2010

A to s tou psycholožkou v Gennetu,jak psala Mandre...to by bylo dobrý,byla by víc zaměstnaná než dr.tam 😨

mandre
21. zář 2010

@betox mám ho v zadní stěně dělohy nahoře, dle 2D UZ 22mm, dle 4D UZ 37mm...dneska ho viděl na UZ jako Brandejská 22mm.

@majcam jsem si na břiše zakládala, teď ho budu muset schovávat 😝 ....

majcam
21. zář 2010

@mandre jj nápodobně,ani manžovi to nechci ukazovat 😔

betox
21. zář 2010

@mandre neboj, bude to dobré.
Jinak já mám na břiše děr, lepší nepočítat a nijak mě to netrápí.... 😉

mandre
21. zář 2010

@betox já se taky bojim, aby mi náhodou nevzali dělohu, nebo tak něco...prostě panikařim. Já jsem krom té loňské hysterky v Gennetu nikdy na operaci nebyla 😢

majcam
21. zář 2010

@mandre neblbni s odebráním dělohy,vůbec nemysli na takový věci!!!! Hele pěkně ti tam ukliděj,ty se dosyta vyspíš a odpočineš a půjdeš domu..., 😉

inza
21. zář 2010

@betox: hele pokud by jsi chtela zvednout naladu uz vim jak probiha ta mobilizace u Babickove. Kdyz jsem to cetla tak teda nic moc 😀 😉

majcam: neblbni a manzovi to ukaz. bude rad 😀. stejne mu to jednou budes muset ukazat 😀
@mandre : neblbni to ti nevezmou. Pekne jenom vymetou a bude uklizeno. Ja teda krome kolena pred 15 lety byla taky akorat na HSK leos v Gennetu atak taky netusim co me bude cekat na LPS 😕

majcam
21. zář 2010

@inza budu ti držet pěsti,ať ti daj co nejbližší termín na tu laparku,ať se taky dočkáš úklidu 😉

cibka
21. zář 2010

@majcam no me to prave taky dr rikal ze je lepsí mín a kvalotní tak uvidíme nechame se prekvapit ale to čekání do druhého dne až zavolají to budou nervy

petrita83
22. zář 2010

Dobré ránko!!! teda vy jste tady tu lapárku včera rozebraly tak, že si to snad ještě rozmyslim 😒

inza
22. zář 2010

dobre rano, petrita urcite nerozmyslis 😉

petrita83
22. zář 2010

@inza no nerozmyslim, ale chuť do toho jít je o doost menší 😉 teď jsem si o tom ještě přečetla na netu, všude píšou že to nic neni 😀 ha, haaa...tak uvidíme..musíme si řikat , že to nic neni 😉 moc úplně nechápu včem je lepší hystero..nebo laparo..kromě toho co se okdud dělá..ale na vše se ve středu zeptám..

cibka
22. zář 2010

krasné rano všem
@petrita83 neboj to zvladneš dá se to vydržet 😉

inza
22. zář 2010

@petrita83|: no me se do toho taky moc nechce, ale zase takto budu mit kompletni udrzbu 😀

cibka
22. zář 2010

@inza 😀

cibka
22. zář 2010

holky nevíte jak to chodí kdyz vám zbydou injekce, zbylo mi celý balení fostimonu + 3 krabičky

inza
22. zář 2010

@cibka: no zatim si to nech....pro sychr a pak nekdo jim to da a nebo muzes zkusit prodat-darovat na konikovi mam/nemam leky na IVF.