Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
2. dub 2010

petap1: to spani teda nic moc, kdyz ti v pul 4 rano pes co normalne spi se z niceho nic postavi a zacne stekat skoro u ucha na okno ze asi venku neco je.To vstavani bylo hrozne, ale to lyzovani za to zase stalo. To asi zopakujem v pondeli a utery to lyzovani. Zitra musime taky neco udelat na chalupe a pak vyrazime smer hospudka a nejake to pivko teda pred tim vychazka se psem po polich a v nedeli musime do Jizerek. Neboj IP me nezahltis. Ja muzu mazat prubezne cely den.Mam net v mobilu 😀 . Nevim asi bude dlouhy. Dr rikala ze neco zmeni, kdyz tam to neslo.Ale zase pri druhem IVF se z 9 vajuch 9 oplodnilo (takze 100%). Proste se ale neco zmenit musi kdyz to nevyslo. Uz druhou stimulku jsem mela trochu jinou mez prvni a nepomohlo to tak treba toto pomuze.
Jo jasne a pak kocar se kterym se dobre pujde na in-liny, vozik za kolo, ale aby sel i na bezky.....krosnicku na lezeni po horach 😀 😉 😎

petap1
2. dub 2010

inza: ty jo..to bych asi dostala infarkt 🙂 Jj vstávání mě taky neba, ale pak když stojím na lyžích, tak to stojí za to 🙂 Máte tedy taky pěkně nabitý program..to vám ty velikonoce uběhnou jako voda 😎
Nu když tedy můžeš mazat, tak se nebudu omezovat a budu se ptát a ptát a ptát.... 😀 😀 😀
Ty jsi měla 9 vajuch...tedy to je hezká úrodička..škoda že vám nezbyly mrazáčci 😕 Já se bojím, aby se mi urodily. Přeci jen první stimulka nebyla nic moc..vlastně nic ☹ Ale je pravda, že Daněk říkal, že to bylo tím Prolaktinem a na konci dubna už to budou 2m co beru Dostinex, takže Prolaktin by už neměl být vysoký..tak snad to bude OK a nějaká vajucha snesu 🙂
Já tomu věřím..my začneme (tedy začne asi kacmelina) tu další vlnu // Genneťaček 🙂
Jo a taky by jsme měli přemýšlet, co budeme dělat když to budou dvojčata..je nějaký vozík i na dvojčata ?? Ty jo na krosničku pro lezení jsem úplně zapomněla 😅 no to bude peněz 😀

inza
2. dub 2010

petap1: No ja vstavala do prace kolem 1/4 na 6 takze jsem zvykla, ale kdyz ti psisko blafne u hlavy tak je to na posr...My jsme tady teda az do stredy. Ve ct musim byt v Pze mam Mojzisku a pak uz svatba o vikendu a to zacina uz v patek takova predoslava 😀 .Ja pri prvni stimulce mela 14 vajuch 😀 Neboj urcite nejaka urodicka bude. Zacina jaro a vse puci atd....tak proc by se neurodilo 😉 Ted na jare prece vsechno co muze snasi 😉 Jinak delaji se voziky pro dva nebo je mozna pro jednoho, ale je dost siroky. Kamaradka teda nema dvojky, ale ve voziku jezdi dva kluci co jsou od sebe myslim dva roky a vejdou se tam. Nebo koupite dva a kazdy date za kolo jeden 😀

darkwitch
2. dub 2010

inza a kdyz mas net v mobilu, jde ti se prihlasit na konika? me v mobilu nejde se prihlasit a strasne me to toci...

petap1
2. dub 2010

inza: ty jo ve 1/4 na 6...já tedy taky vstávám brzy, ale takhle brzy ne. Dá se na to zvyknout, viď...akorát pak člověk straší brzy i o víkendu 😀
Tak to budeš mít co dělat celý týden. Ono je to ale dobře..já někdy nadávám, že už chci mít klid, ale pokud se něco neděje jsem z toho nervózní 😅 Náš hlavní úkol na příští týden, je uklidit byt...už to potřebuje pořádný jarní úklid 😀
Však ono něco bude a nebo něco vymyslíme..přeci nebudeme sedět doma, že 😀
Tak já to tu balím a jdu dom. Na chalupě jsme bez netu, takže se na celý prodloužený víkend loučím 🙂
Pěkně si užívej čistého vzdoušku ať máš zásobu na návrat do Práglu 😀
Měj se

Všem hezké velikonoce a ať vás ty chlapy moc nezřídí 😀

inza
2. dub 2010

petap1:ja jsem pripojena pres telefon na notasu, ale je to pomaly. Tez pekne velikonoce a nacerpani plno sil

darkwitch: v tydnu me to slo

darkwitch
2. dub 2010

petap pekne velikonoce
inza me to nejde od te doby co je novy konik, tak nic nastesti uz mi jde apson doma net normalne...

berounanda
2. dub 2010

Zdravím všechny...
těhulkám gratuluji, a snažilkám držím palečky!...Koukám že je to to nějaký nový 😕
Já už konečně stimuluju, zítra mám jít na 2UT, volali mi přesnou hodinu, ale mě se jako na potvoru vybil mob. a teď se snažím přes dvě hodiny dovolat zpět ... 😠 Nevim co budu dělat, když se nedovolám, asi pojedu i tak. Ach ty nervy 😨

gabulle
2. dub 2010

holky taky vam preji krasne velikonoce
nam kdyz to dobre dopadne tak zacnem stimulovat v kvetnu,treba se tady s nekym svezu 🙂 🙂 🙂

berounanda
2. dub 2010

... právě hovoříme s klienty, kteří se dovolali před vámi, budete spojeni jakmile to bude možné.....začínám panikařit - dvě a třičtvrtě hodiny volám 😨 ... 😢 😢

evak99
2. dub 2010

nanny: no jo, on to byl dřiv takový pokoj a la skládka všeho, takže jsme to začali postupně vyklízet...neboj, stihneš to! hlavně nepanikař. a co nestihneme, nevadí, miminka u nás budou stejně ráda 🙂

moni: jasně, už máš berušku u sebe a to je fajn! nemysli na to, jak by bývalo bylo...je to tak jak to je! 😉 a ty si Terezku hezky užíváš a nás pálí žáha a funíme a pořád chodíme na čůrat 😀

hezké velikonoce všem

berounanda
2. dub 2010

☹ pořád nic....

V E S E L É V E L I K O N O C E ______,,,_(*)_(*)___,,,______

petaloudi
2. dub 2010

berounanda: zkus to hned ráno, v pátek tam takhle dlouho myslím nejsou... ale nervíky chápu. Já jdu také zítra na 2.UTZ, volali mi před druhou a taky už jsem byla nervní, jestli zavolaj....

pet.s
3. dub 2010

berounanda..to znám.-)))ale v klidu, fakt je lépe volat dopoledne....-)))jdu péct konečně ty berany a pak mastíme zase na chatičku.Už abychom tam mohli spát. Ale bojím se, že bychom tam ještě zmrzli.

pet.s
3. dub 2010

anlek ten je krásnej.-))

pet.s
3. dub 2010

tak já mám upečeno, tak kde jste? 😀

evak99
3. dub 2010

já tady pet.s 😀 ty jsi prostě ďábel. jak to zvládáš? 😉

evak99
3. dub 2010

brouček je roztomilej anlek 🙂

nannynka
3. dub 2010

Hlásím velký posun - máme objednaný kočárek !!!! Muž se do toho opřel a včera to zařídil. Budeme mít Inglesina Magnum. Potřebuju velkej kvůli našemu obříkovi a s pořádnejma kolama k nám do toho bordelu na polích.

Moni: nesmutni, břicho si užiješ příště. Aspoň ses vyhnula "radostem" pokročilého těhotenství 😉 Hlavně že je malá v pořádku a daří se vám dobře.

Anlek: Koukám, tady se plánuje už druhé 😉 To chápu, mě na druhé hučela do hlavy už Vykysalá v Gennetu. A rozhodli jsme se ji poslechnout. Řekla nám, že kvůli věku a zdr.stavu doporučuje po roce od narození prvního začít půl až 3/4 rok sami a pak dorazit k nim. Moje vaječníky vypadají na to, že už toho moc nedají, tak není radno to odkládat. Sice jsem tam na ní čuměla jak puk, když mi to řekla, ale cením si té upřímnosti a snahy poradit jak nemít jedináčka.

evak: No manža včera večer taky začal něco o pokojíčku. Máme to asi stejně - v našem 3+1 je jeden pokoj nazýván šatnou(jsou tam skříně s oblečením), pracovnou (prac.stůl s počítačem) a bordelpokojem(sklad toho co se jinam nevešlo). Objednali jsme teda vestavnou skříň do ložnice, odvezli spoustu věcí kamarádům a do sběrného dvora a teď bude na čase začít definitivně vyklízet. I když na skříně dojde až nám postaví tu v ložnici... A do toho musím makat jak fretka abych stihla předat svou práci + jednu důležitou dodělat....

petap1: já měla v OZP schváleno za týden. Dovezla a odvezla jsem jim to osobně. Sami volali, že už to je jestli si pro to skutečně dojedu....

Krásné Velikonoce!

anlek
3. dub 2010

Jo, roztomilej. 😉 Zvlaste, kdyz se 4h v noci dozaduje zandavani dudliku. 😀 Me Vykysala rekla, ze je sance, ze se nam druhe povede doma. Takze plan (uvidime, co budeme jeste po par mesicich rikat 😀 ) je, ze po skonceni kojeni skocim na krev a pokud budeme mit podle HP sanci doma, tak pohoda, nechame tomu volny prubeh. Jinak zacneme, co nejdrive navstevovat Gennet znovu.

evita
3. dub 2010

Ahoj Holky tak v pátek ráno dorazila mrcha po agulotinu a dnes si píchám první pero a nervy mám už teď. Byla tam pro to moje draha polovička,tak to vysvětlovali jemu, jak se to dělá a tak 😎 , tak dnes v devět to tam pustíme. Že to nic není? 😨

nannynka
3. dub 2010

Evito, neměj strach. Nic to není a skoro to nebolí - ale já jsem měla pěkně sádlovatý bříško 😉 . My ten den co jsme začínali píchat jsme se pořádně zničili na kole a i s vyklepanýma rukama jsme to zvládli. A to nesnáším injekce 😉. Držím pěstičky.

nannynka
3. dub 2010

evito a kdyby bylo nejhůř, tak na webu Gennetu je v sekci virtuální ordinace video o tom jak aplikovat léky 😉

evak99
3. dub 2010

evito: neboj není to nic a přesně jak píše nannynka, kdyžtak mrkněte na to video. manža si to zkouknul, pak přečetl návod a pak začal píchat a zvládli jsme to ukázkově. a já se taky moc bála. takže hodně štěstí 😉

no nannynko, tak to jsme na tom tak nějak stejně, já už sice delší dobu vyklízím a vyhazuju a rozdávám věci, ale myslím, že to teď máme ve stejném stádiu jako vy. teda je pravda, že my jsme tam stihli před cca 3 týdny vymalovat, ale od té doby to stojí a s ničím se nehlo...a ještě je tam nábytek, co je třeba vyhodit ☹ a do toho tam postavíme ten nový, tak to se asi nehnem 🙂 no nic, jdu manžovi pomáhat. a kočárek chválím! kdy ho budete mít doma? 😉

kacmelina
3. dub 2010

Petap1:
Taky chodíme k Daňkovi, je fakt, že ten to bere hopem 🙂 Byli jsme u něj 19.2. na konzultaci, 5.3. hysteroskopie a od 31.3. stimuluju. Teď v pondělí jdu na UZ v 16h, už mi volali a když prej to bude tak jak si představuje, tak nebudu muset ani brát ten Cetrotide. A bude OPU 🙂
Tak jsem plná nervů, co mi řekne. A kdy Ti má přijít ta červená mrcha?! 🙂

nannynka
3. dub 2010

evak: No kočárek bude bydlet v obchodě až do té doby než se Vojta vykulí na svět, doma ho nechci. Postýlku jedeme zítra zkusit postavit k našim (mají ještě bytelnou po mě) a od příštího víkendu si projdu seznam rad od Lity a kamarádek co je třeba dokoupit. Asi nakoupím tam kde hajá kočárek a pak to necháme dovézt najednou. Stejně budu dlouho v nemocnici, tak bude mít manža čas dát to dokupy. Nemáš tip na nějaké samolepky na zeď do dětského pokojíčku ?

pet.s
3. dub 2010

Evak ..to teda dneska jsem. ráno beránci. Na chatě vyklízela dílnu. pak stříhala živý plot. Navečer jsem byla s neteřinkou v divadle na pohádce. Ted jsem dovařila večeři a padám na ústa. 😀
Holky, vy jste cblázni. Máte čerstvá miminečka a už plánuejete druhé?Já je měla 3 roky od sebe a myslela jsem, že první rok nepřežiju já nebo oni. 😀

evita
3. dub 2010

Díky za povzbuzení holky, musela jsem si dát aspon bílé vínko na kuráž a za chvilku jdeme na to 😀 jsem hrozný poseroutka,ale pro mimi vydržím všechno a to jsem dřív při braní krve omdlévala, dnes držím jako beran 😎 jdu na kontrolní ultrazvuk k Dankovi, protože Lovasová ma dovču, tak jsem na něj zvědavá 😵 potom nám dali ještě nějaké injekce a ty nejsou v peru, tak jsem zvědavá jak mi to ten můj skoro manžel vysvětlí. 😕

pet.s
3. dub 2010

Evita hlavu vzhůru..kvůli miminku vydržíme mnohé, co? Hele já si denně píchám 5x inzulín,. Už asi 3 roky. Píchám si to do břicha, do stehen, do ramenou. Prostě různě. Jinak se začnou dělat boule. Když jsme k tomu ještě píchala hormony, tak to jsem byla jak řešeto. K tomu mi máma pícvhala ještě B12. A lověče od té mámy mi to vadilo nejvíc. přitom nevím proč. Máma je sestra. Takže to umí.Ale asi , že tamto si píchám sama. Hlavně se musí píchnout rychle a nestahovat svaly.
Ale neboj odměna bude sladká.

nannynka
4. dub 2010

evita: Jedny v tom peru jsou na to aby Ti zrála vajíčka a ty co jsou už v připravené injekci zabraňují tomu aby jsi je "pustila" dřív než bude OPU. Ty jsou taky v pohodě, jen si budeš 2 - 3 dny píchat obojí. Jediné co jsme u nich měli za problém bylo, že nám řekli, že po vpichu máme zkusit nejdříve natáhnout zpět jestli jsme netrefili žilku. No a to teda musel dělat muž...na to jsem neměla. 😉 Pak Ti ještě dají před OPU Pregnyl a ten se píchá do zadelky, tak to je v pohodě. A do dvou týdnů máš klid 😉 Vydržať, stojí to za to ! Já se bála jak čert kříže, ale stojí to za to - i když dneska zase malej od 4 od rána ukazuje jak je v tom pupku pohyblivej 😀.