Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
4. kvě 2010

Když já mám fakt strach, zase mě dneska přepadá nějaká depka a ten zmetek ošklivej hlodá a hlodá . . . a hlodá

vveru
4. kvě 2010

Držím palec 😉

darkwitch
4. kvě 2010

vveru to znam 🙂 ja jsem ted na tom tak, ze si najednu stranu chci davat nadeji, ze se povedlo a na druhou stranu si nadeji vubec nechci pripoustet... ten tvuj strach uplne chapu 🙂

darkwitch
4. kvě 2010

a prace ty ted bohuzel dovoluje myslet na hlouposti celou dobu, chci praci pri ktere poradne zamestnam mozek a ne jen jednu mozkovou bunku...

vveru
4. kvě 2010

Tak tenhle pocit moc dobře znám, srdíčko by chtělo a moc touží, ale hlava uvažuje racionálněji.
škoda jen, že neumí přestat myslet na to po čem to srdce touží . . . 😔

inza
4. kvě 2010

vveru: neboj, vysledky urcite budou a zmetka cerva zkus vystrnadit z hlavy at se zmetek jeden presune jinam 😉

darkwitch: bud rada ze mas nejakou. Ja bych ted brala kazdou 😉

darkwitch
4. kvě 2010

inza ale jo ja jsem rada, jen se bojim, ze az po me zase budou neco chtit, tak budu uplne vedle... no ja pri tom vymyslim jak usiju saty a premyslim nad dovolenou v Egypte 😉 ale snad zitra uz bych mela na pul dne dostat normalni praci, tak se tesim...

vveru
4. kvě 2010

Inza, můžu se zeptat, co Ti v té genetice vyšlo, že máš jíst tu listovku?
Toho čeva zkusím přehodit na někoho kdo příjde, ale dneska je tu mrtvo a vůbec to neutíká. Uf do půl pátý, pak k doktorce . . .

darkwitch
4. kvě 2010

vveru tak si vymysli neco jineho na co budes myslet misto toho 😉 je to obtizne, ale obcas se to povede

inza
4. kvě 2010

vveru: no mam mutaci v genu MTHFR A1298C

vveru
4. kvě 2010

Inza, Vítej v klubu, já teda nevím to číslo za tím, ale mám MTHFR double heterozygot a sestřička mi také řekla, že mám jíst listovku, tak jsem jí odpověděla, že jí jím skoro tři roky, tak mě pochválila a jinak nic. Tobě řekli něco víc? My pořád čekáme na ty zbylé výsledky, už vůbec nevím na jaké, pořád dokola mi melou o tom, že tam nějak narůstají chromozomy a straší se třema měsícema . . .

Dark, mám ráda svatby, mohla bych je organizovat-to by mě bavilo, tak že bych někoho oženila, nebo provdala . . . 😀

petap1
4. kvě 2010

inza: Aha, ale nějaký velký vliv na těhu to nemá, že ?

darkwitch: Takže jdeš v mých šlépějích, ju 😀 Já testila 6 den po..tak koukej testit 🙂 🙂

darkwitch
4. kvě 2010

petap ja pockam do ctvrtka bily test jsem videla uz v sobotu 😉
vveru tak planuj svatbu misto cervicka, muzes ji naplanovat treba kive, kdyz ma svatbu jeste pred sebou a uvidis ze si na genetiku ani nevzpomenes 😉

inza
4. kvě 2010

vveru: jo to tam je mylsim taky napsane heterozygot. ne nerekly nic jineho

petap: no pry ne

petap1
4. kvě 2010

darkwitch: já to chápu...tak ve čtvrtek už se těším 😀

vveru: mě Inza radila si plánovat dovču...že pak nebudu myslet na blbosti 😀

darkwitch
4. kvě 2010

petap proto usilovne myslim na egypt 😉 zajez Tutanchamon od eximu jsem si vybrala, chtela bych jet v zari...

vveru
4. kvě 2010

Dark, když já se bojím, že vzpomenu 😝

Co se týče té mutace, tak se stává, že se potratí do třetího měsíce bez zjištění příčiny, prý to na to může mít vliv, ale také ne. Nanynka říkala, že jí kvůli tomu hlídají na hematologii. Díky tomu, že se mi to stalo, tak se jdu dnes poradit se svojí obvoďačkou, tak se jí vyptám.

darkwitch
4. kvě 2010

vveru tak hezky myslet na pripravu svatby a dovolenou, spatne myslenky ti muzou jen uskodit, takze hezky optimisticky 😉 to se mi to keca co? ja vim, ze je to tezke, ale musime to zkouset...

darkwitch
4. kvě 2010

tak se u pani doktorky na vsechno vyptej, urcite ti dobre poradi 😉

vveru
4. kvě 2010

Tak já to zkouším, ale moc to nepomáhá 😀
Jasně, že se vyptám-je moc fajn, tak uvidím co vymyslíme.

inza
4. kvě 2010

vveru: tak pak pisni info co ti dr o tom rekla

darkwitch: hezky planuj ten Egypt a pritom si taky pribalis "cerneho pasazera" 😀 😀

jo petap planovala leto aby nemylsela na kraviny az naplanovala "cerneho pasazera" 😀

darkwitch
4. kvě 2010

inza planuju ho usilovne, uz se tesim na pyramidy a chramy a tak, hmmmm a taky na trziste 😉

inza
4. kvě 2010

darkwitch: ja teda zatim leto neplanuji....Jo Egypt muze byt pekny, ale priznam se ze me nejak vubec nelaka. Na me moc vedro 😀

petap1
4. kvě 2010

inaz: Vidíš, jak jsm si to vzala k srdci 😀 Mě Egypt taky neláká...přesně moc vedro a ještě Faraónova pomsta 🙄 Ale spoustě lidí se tam líbí 🙂

darwitch: no jen se těš..do čtvrtka si ještě můžeš myslet, že pojedeš 😀

vveru
4. kvě 2010

Inza, určo dám vědět, ale asi až zítra dneska už to nezvládnu.
To mě by se líbyla Djerba, ale doufám . . . . . .

darkwitch
4. kvě 2010

inza, petap no ja jsem urcite v nakem minulem zivote v egypte zila, me proste uplne fascinuje, miluju ho uz od malicka, dokonce jsem si koupila knizku jak cist hieroglyfy 🙂 proste trosku blazen...

darkwitch
4. kvě 2010

ale toho tepla se taky trochu bojim, se musim nekam podivat jak tam v zari je...

vveru
4. kvě 2010

Mám to samé, ale s Itálií-zbožňuju jí 😉

darkwitch
4. kvě 2010

vveru italie je taky zajimava, hlavne rim a vatikansky archiv, tam bych se chtela jednou podivat 🙂

inza
4. kvě 2010

petap: faraonova pomsta muze byt i nekde jinde. Proti ni se da branit spravnym tekutym lecivym pripravkem nejlepe domaci vyroby. To pak far. pomsta nema narok 😀