Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
6. kvě 2010

ted jste me nahlodali, jestli si na ten HP taky nezavolam, jsem si sice rikala, ze pockam az na 1. konzultaci, ale mozna bych se mohla dozvedet vysledky uz driv 🙂

kive76
6. kvě 2010

Na základě hormonálního profilu, který může provést i běžný ambulantní gynekolog, lze stanovit, zda dochází k ovulaci a když ne, zda je problém ve vaječníku či v hypofýze, podvěsku mozkovém, který má vaječník stimulovat.to jsem taky našla na netu.

kive76
6. kvě 2010

darkwitch: mě ted poslali mail, že mi to řeknou až na té první konzultaci...a že máme přijít ještě na další odběry..na sexuální choroby .a přítel na ten spermiogram...

dennisa
6. kvě 2010

Vveru, ach jo, proč se to tak táhne 😖 To je škoda pak kvůli čekání na výsledky ztratit třeba další cyklus.
Asi tam nějak nestíhají nebo fakt nevím. I ty čekačky na objednání jsou větší, než když jsem tam poprvé volala v zimě.

Kive, myslíš na ovulaci? Tak to nevím, já myslela, že to je na tu stimulaci. Ale nevím, ještě jsem na IVF nikdy nebyla 🙂

kopa
6. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jsem dneska volala do gennetu jestli náhodou nemají moje výsledky triplů a měli 😀
Výsledky mi vyšli dobře!!!!!!tak se mi dost ulevilo 😵 😵

kive76
6. kvě 2010

aha vveru: tak na Kladně bylo nádherně,...

dennisa
6. kvě 2010

Kopa, gratuluju k dobrým výsledkům 😉

Já jsem byla na HP před měsícem, ale ani jsem tam na výsledky nevolala, to už do pondělka stejně vydržím 🙂

vveru
6. kvě 2010

Denis, Na stimulaci to není. Já to právě mám každým dnem dostat a sestřička říkala, že se mám objednat, že to do té doby bude, ale to neví ona natož já, co když to nebude???

Kopa, moooc gratuluju.

Dark, Kive, na výsledky máte právo, klíďo bych volala, taky volám každý pátek kvůli té genetice i když mi řekli, že to trvá tak dlouho a kdybych si minulý pátek nezavolala tak ani nevím, že už tam část je, trnula bych furt co a jak, takhle mi to alespoň trošku udělalo dobře na srdíčku.

dennisa
6. kvě 2010

Vveru, aha a podle čeho teda pak určují, jaký druh stimulace nasadit?
Asi si budu muset napsat na papírek otázky na paní doktorku nebo zas všechno zapomenu na co se chci zeptat 😅

vveru
6. kvě 2010

Papírek doporučuje, hned jak vlezu za ty šoupací dveře padne na mě taková zvlaštní nervozita, že zapomínám i jak se jmenuju. Podle čeho to určují fakt nevím to musíme nechat na nich jsou to doktoři 😀

kive76
6. kvě 2010

tak to kopa blahopřeji...že je vše ok.. to tě chápu, že se ti ulevilo

kopa
6. kvě 2010

Holky díky 🙂
Já jsem se právě moc bála 😔 a všem vám tady držím moc palečky 😵

dennisa
6. kvě 2010

Vveru, tak to mám stejně, hned v ordinaci pomalu zapomínám i svoje jméno a naposledy jsem si zaboha nemohla vzpomenout datum, kdy byla poslední MS, tak i to si budu muset radši napsat 😀

kive76
6. kvě 2010

já taky zapomínám... taky přesně na menzes...když jsem u svého gynekologa,a to si to ještě před tím než vlezu do dveří skouknu do diáře abych to náhodou nezapomněla 🙂 🙂

vveru
6. kvě 2010

Denis a jak Ty jsi na toum mrcha už došla? Já jsem to měla dostat už včera, ale nic, tak myslím, že vyslyšela moje přání, že když dorazí později tím líp, protože bude delší čásek na ty výsledky.

inza
6. kvě 2010

darkwitc: no me posloucha kdyz chce 🙂

kive76
6. kvě 2010

ahojky Dennisa: a vy se jak dlouho snažíte? a ty už máš tu první konzultaci za sebou?

inza
6. kvě 2010

darkwitch: tak co zkousela jsi testit ci mrcha dosla? 😀

petap1
6. kvě 2010

kopa: velká gratulka k výsledkům 🙂

no jo Darkwitch..testila jsi ??

vveru
6. kvě 2010

No jo, dneska je čtvrtek, tak jak Dark????

dennisa
6. kvě 2010

Vveru, já MS čekám asi dneska nebo zítra, už mě bolí břicho, tak přijde brzy.
No vidíš, jak je na Tebe mrcha hodná, klidně si počká, když to je nutný 😅

Kive, my se snažíme přes 2 roky. Na 1.konzultaci jsme byli už v únoru.

kive76
6. kvě 2010

ahojky, já to ještě nechápu...proč je důležité menzes dostat? tak já jsem teprve na začátku před tou konzultací...protože zatím nevím kde je nějakej problém...proč se nám nedaří, a co já bych za to dala kdybych menzes nedostala..... 🙂 to by mohl bejt příznak že jo, že jsem těhotná...když zatím nevím jestli nám to normální cestou...jde nebo ne...

vveru
6. kvě 2010

Kive, já čekám proto, že půjdeme na IVF to už víme, sestřička mi řekla, že se mám objednat až příjde MS na kontrolní ultrazvuk, který je před stimulkou. Mezitím snad dorazí zbytek těch výsledků.

dennisa
6. kvě 2010

Vveru a vy už to máte schválený pojišťovnou? Jsem si vlastně vzpomněla, že nám doktorka bude asi posílat žádost až teď v pondělí.

kive76
6. kvě 2010

vveru aha tak to jo...

vveru
6. kvě 2010

Nemáme, máme to spolu sepsaný a jsme domluvený, že až se budu objednávat na ten kontrolní ultrazvuk, že zavolám její dvorní sestřicce na, kterou jsem dostala soukromý tel. a odešlou to.

dennisa
6. kvě 2010

Tak to jo Vveru. To už je stejně jen formalita a plno věcí se dá udělat ještě před tím schválením.

vveru
6. kvě 2010

Formalita ju, ale prý to může trvat i měsíc, záleží na pojišťovně.

inza
6. kvě 2010

treba VZP to schvaluje do tydne a ostatni ccA 2-3 tydny max

dennisa
6. kvě 2010

Jo jo, to jsi mi myslím už psala, tak já mám VZP a paní doktorka mi říkala tak 2 týdny.
Tak předběžně počítám, že se už nic nevytelí a příští cyklus se začne už konečně stimulovat.
Zatím máme ve všem nějaký hlemýždí tempo 😅