Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
11. kvě 2010

Vveru, včera mi doktorka říkala, že tu MS počítat jako první den do 17hod. No to už je fuk, hodina sem a tam 🙂
Taky mě právě napadlo, že co se bude dít, kdybych to dostala na víkend. Když se tam vlastně má první den cyklu volat a jet pro léky a byl by to víkend. Přesně jak píšeš, musím se na to příště zeptat.
Výsledky už určitě budou!! To se vůbec neboj 🙂

kive76
11. kvě 2010

vveru: nevím jestli máte v Rakovníku Kaufland, ale my na Kladně máme Kaufland a v něm je ta lékárna dr. max a ta je otevřená mám dojem každý den, jak tu sobotu i neděli...

kive76
11. kvě 2010

to já to většinou dostávám bud v pondělí nebo úterý...

ahojkyy
11. kvě 2010

dvě, jo? Tak to vidím manžela, to by som sa tešila na tú reakciu 🙂 Baby, jak ste to Vašim povedali, najak špeciálne?? 😕 Môj manžel ešte o testoch nevie, čakám na krv, cez víkend príde domov, tak máme "prvýkrát" skúsiť testnúť 😉 Máte nejakú radu na super prekvapko? 🙂

petap1
11. kvě 2010

ahojkyy: no když je test pozitivní takhle brzy, tak bych taky sázela na dvě ...takže by tu po delší době byli zase dvojčátka 😀 Už se těším na to tvé HCG 🙂

petap1
11. kvě 2010

ahojkyy: v tom ti asi neporadím..já když našla // tak jsem mu to vytelila hned jak přišel z práce 😀 Říkám, že mu musím něco ukázat..a on co jsem rozbila...a já no dovol, rozbila jooo ??....no a pak jsem mu ho ukázala 😀

inza
11. kvě 2010

dennisa, vveru: ty injekce ti vydaji v gennetu. A muzes pro ne i v sobotu. Zacina se pichat od druheho dne cyklu

ahojkyy
11. kvě 2010

dennisa, vveru - ano, injekcie v Gennete, aj v sobotu, žiadny problém. Len sa je lepšie prvý deň cyklu nahlásiť, nech to majú pre Teba pripravené. ahojkyy (Dvojčátka, jo? 😀 Tak to som fakt zvedavá na ten priatok.. len dúfam, že vôbec nejaké HCG bude..)
jo, dvojčatká 😀 😀 len tá predstava..

dennisa
11. kvě 2010

Holky díky! Tak to je dobře, že jsou tam i o víkendu. Měla jsem obavy, že by jsme třeba museli čekat na další cyklus a to bych se svojí nedočkavostí už možná taky nemusela přežít 😅

dennisa
11. kvě 2010

A co jste holky braly za hormony? Neměla jste některá Fostimon? Já abych věděla, jako moc mi po něm bude zle 😀

A na příští návštěvě se musím zeptat, jestli by mi teda dali neschopenku už na stimulaci. Snad se na mě nebudou dívat divně, že se tak o ni hlásím 😖

kive76
11. kvě 2010

jsem si taky myslela, že nebude žádný problém si tam zajet a vyzvednout to o víkend.. některá z Vás mi nedávno psala, že o víkend , že gennet taky funguje, a že není zavřenej...no každá větší nemocnice vlastně o víkend funguje spíš jako statimy, nebo úrazovky..

inza
11. kvě 2010

dennisa: ja mela gonal a to bylo v pohode

fungujou v sobotu a v nedeli ne 😉

nannynka
11. kvě 2010

ahojkyy: u nas byly po IVF dva negativni testy (10 a 12 den tusim), takze jsem to orvala a posunula ofiko Gennet test az na pondeli (ze soboty). Rano jsem vzbudila muze, nacurala a nechala test lezet na rantlu nad zachodem.Pak sel on a po pozadovanem poctu minut mi ho donesl. Ja uz tu bulela, A on ani nehl brvou, jen mi rekl - no neda se nic delat....a oni tam dve....do Gennetu pak musel volat on aby se zeptal co mame delat, ja asi hodinu nebyla schopna mluvit. Takze mozna mlcet, nacurat a nechat ho to prinest - pro Tebe to aspon nebude takovy sok 😀 jako to byl tehdy pro me....

darkwitch
11. kvě 2010

nanny taky dobre 🙂
denis, vveru treba pujdete ve stopach petap 😀

vveru
11. kvě 2010

Nanny, ale uznej, že to byl krásnej šok 😀

Holky děkuju, to že tam o víkend jsou vím, ale to, že mi ty injekce i dají jsem nevěděla.

vveru
11. kvě 2010

Dark, já myslím, že ne, už budu radši za to umělý, zní to blbě, ale vyberou nejlepší spermie a nejlepší vajíčka-to nejlepší pak zavedou, po tom co se nám stalo spoléhám na tohle 😔

inza
11. kvě 2010

vveru: jo daj ti je bez problemu a muzes platit i kartou 😀
No vypada to ze budu mit stimulku asi plus minus stejne jako ty 😉

petap1
11. kvě 2010

tedy děvčátka...tady to bude plné nových maminek...všechny odstimulujete prakticky současně 😀 Už se těším a ta hlášení o // to bude úroda 😀

vveru
11. kvě 2010

Inza, no tak to je supeeer 😉

dennisa
11. kvě 2010

Holky to bude super, taková hromadná stimulka 😀
Už aby utekl květen a šly jsme do toho 🙂

vveru
11. kvě 2010

Souhlasíííím 😵

inza
11. kvě 2010

vveru: ja jdu 24 do gennetu a dovim se kdy zacneme.....

darkwitch
11. kvě 2010

tak o to vic jsem zvedava co mi v tom gennetu reknou 😀 treba se k vam jeste pridam 😉

vveru
11. kvě 2010

Ty jo, tak to je fakt super, Ty jdeš 24. já jdu 26. a Denisa 28-no kéž by se nám povedlo 😅 . . .

darkwitch
11. kvě 2010

holky povede se, povede 😉

vveru
11. kvě 2010

Dark a Vy už máte vše oběhané?

darkwitch
11. kvě 2010

vveru ja nevim co budou jeste chtit obehat... mame spermio a HP, vic po nas zatim nechteli, tak uvidime co nam reknou...

vveru
11. kvě 2010

Tak uvidíš, co jsem tady četla tak každej chce něco jinýho. Ti doktoři . . . ale já jsem naprosto spokojená, paní dr. je úžasnááá.

darkwitch
11. kvě 2010

vveru a koho mas? ja jdu k Langerove...

vveru
11. kvě 2010

Brandejskou 🙂