Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
12. kvě 2010

nell: taky u vnitro

nell1
12. kvě 2010

inza-díky moc 🙂 .

vveru
12. kvě 2010

Nell, co se týče toho cos mi psala, tak mi opravdu nic neřekli. ☹

nell1
12. kvě 2010

Jsou to pitomci. Holt jsi narazila, tak hlavně, že už jsi v Gennetu čeká tě už jen stimulka a pak čekání-ale s velkou podporou! a odkud jsi, jestli to neni tajny?

vveru
12. kvě 2010

Nell, Roztoky u Křivoklátu. Doktory už jsem vyměnila 😉

nell1
12. kvě 2010

vveru, tak tam je taky krásně, viď? Dobřes udělala... Kdy čekáš ms.?

vveru
12. kvě 2010

Já jsem to dostala z pátku na sobotu. Ty jsi odkud???

anlek
12. kvě 2010

Vy jste silene kecalky, docitat vas uz fakt nedavam. 😀

Nekdo se ptal, jaky protokol je lepsi. Nechala bych to na dr., oni rozhodnou podle HP a dalsich veci ... Maji zkusenost, my tomu rozumime, jak koza petrzely. 😀 Pokud teda nemas zkusenost, ze jsi na jeden reagovala blbe, pak je asi na miste rikat, ze by nebylo do veci zkusit druhy.

Jinak ja dneska byla na kontrole po sestinedeli. A to, co povazuju za MS, povazuje dr. za pseudomenstruaci. Takze radost, ze se telo dalo do kupy asi neni tak uplne na miste. Ale porad je nadeje, ze se to zlepsi, protoze prvni krvaceni muze byt tahle pseudomenstruace a pak najede normalni MS. Jedine, co by mi vadilo, kdybych pravidelne krvacela a byla to ta pseudomenstruace. Kdyz uz opruz, tak at to ma smysl, ze? 😀 😀 😀 Ale zas jsem se dozvedela neco noveho, vubec jsem netusila, ze neco takoveho existuje.

petap1
12. kvě 2010

anlek: pseudomenstruace ?? A co to je...to jako že krvácíš jen tak ??

vveru
12. kvě 2010

Anlek, tak to je gól, také to slyším poprvé 😲

darkwitch
12. kvě 2010

ahoj jste tu nekdo?

inza
12. kvě 2010

anlek: tak to taky slysim poprve. Co to vlastne je?

inza
12. kvě 2010

vveru: roztoky u Kriv. tam je fakt krasne 😀

darkwitch
12. kvě 2010

ahoj inzo 😀

inza
12. kvě 2010

darkwitch: tak jak je takot pri veceru? 😉

darkwitch
12. kvě 2010

napul uklizim 🙂

inza
12. kvě 2010

a nechces na druhou pulku k nam 😀 😀

inza
12. kvě 2010

tak preji pekny vecer vsem. Ja jdu enco zabalit na zitra at muzu dopoledne vypadnout zz Phy pryc az do nedele 😀

darkwitch
12. kvě 2010

nechci... uklizim je napul, protoze na celou nemam...

nannynka
13. kvě 2010

Krasne rano damy,mejte krasny den, ja si s kvalitni knihou, dostatkem tekutin i pozivatin jdu opet posedet do historickeho prostredi nejstarsi ceske porodnice 😀. Dnes se ma naplanovat kdy me fiknou, tak uvidime. Dam vedet. Jinak v te divoke noci to dle vysvetleni mych odetickovanych pritelkyn byli pravdepodobne poslicci....takze chapu Anlek, ze se to taky nemusi poznat 😉 .

inza
13. kvě 2010

preji pekne rano.

nannynka: tak pevne nervy a pevne pozadi pri sezeni a cekani 😉

nell1
13. kvě 2010

nannynka-dobré ráno, jo, jo o poslíčcích kolikrát ani nevíš. To ti tvrdne bříško a vůbec to nebolí. Já byla 38+5 adr,říkal, že se budeme vídat ještě dalších 14 dní, že to na porod není. Pak se ještě s primářem shodli na tom, že to bude holčička a bude mít 1500g + -, spíš - a že bude muset do inkubátoru. No takže to bylo tak, že jsem ještě ten den v noci přijela rodit a kluk měl rovný 4 kg. Tak si pak vyber 🙂 ....Ať ti to dobře dopadne, hodně štěstí!!!

kive76
13. kvě 2010

ahojky, také přeji pěkný den..

vveru
13. kvě 2010

Dobré ránko holky!

Nell, včera už jsem byla fuč, tak píšu dneska. Neberu žádné hormony, jen ten Pentomer a vitamíny.

petap1
13. kvě 2010

Dobré ráno,

nannyka: Držím palce ať se něčeho doberete 🙂

vveru
13. kvě 2010

Nany, držím mooooc pěstičky 😉

evak99
13. kvě 2010

nanny držím pěsti a pak dej vědět 😉

kive76
13. kvě 2010

taky nanny držím pěstičky...

nell1
13. kvě 2010

vveru-já si píchala neofolin, agolutin a prgnyl, pak jsme zjistili, že to nemá cenu a dr.z Gennetu řekla, ať si to teď nepíchám, takže tam taky půjdu úplně bez hormonů....snad se nám ta těla pak úplně nezblázní 🙂 ..

vveru
13. kvě 2010

Nell, já jim naprosto důvěřuju, jsou fakt úžasný, oni vědí co dělají 😉