Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
17. kvě 2010

Aha, tak to ju. Zase jsem o něco chytřejší 😉 Děkuju.

inza
17. kvě 2010

vveru: neni zac

kacmelina
17. kvě 2010

Inza:
Ona to prý bývala primářka, aspoň jí tak říkali, tak nevím, každopádně na to nikdo nepřišel, až ona. Takže to je pro mě směrodatný. Samozřejmě na to měli přijít dřív, ale když už na to nepřišli na normálním vyšetření, tak na to měli přijít při hysteroskopii.

pet.s
17. kvě 2010

lita kam na ty odkazy chodíš. Hrnky prozkoumám. Šátek na židli by mi asi neprošel.To by se mu nelíbilo.
Prosím porad mi jak začít s fotografováním? Koupila jsem si zrcadlovku k Vánocům,ale pořád nevím, kde začít.

Ahojky zkus kouknout na nějakou tabulku HCG.

Jdu vás dočítat dál.

gabulle
17. kvě 2010

i ja musim regovat jakozto kladenak a navic zdr, sestra na kladenskou nemocnici bych nevsadila ani korunu a uz vubec ne na gynekologii proste ne a je tam opravdu pan primař a pak spousta mladych doktoru,ja byla na operaci na Homolce a taky uz by me tam nikdo nedoaśtal ani v ohrozeni zivota🙂,proste je to nazor od názoru,kamaradka tam byla mesic predemnou a byla spokojená
a co se tyce mudr.Lovasove nemam proti ni krivyho slova ,co si nas prebrala od mudr Vykysale ,je ochotna a pecliva a nez pujdem do 3ivf tak chce kompletne vsechny vys . prekontrolovat udelat cerstve. a ani mudr Danek neni spatny delal me iui i opu, a vzdy byl pohodovej a dokonce za nama se jeste vratilm a doordinovaval nam nejake leky ze tam jeste neco nasel v karte
vsichni jsme jen lidi a ne stroje, a navic si nemyslim ze pri hysteroskopii by byly videt vajecniky mozna se nechaj nasondovat vejcovody ale to je tak maximum,proto se dela laparka prave kvuli vajecnikum.ja osobne si myslim ze kdyby tam ten zanet byl tak by jim to vyteklo do bricha pri opu,nechci se nikoho zastavat je to jen muj nazor a spis se tam dostala nejaka infekce pak.
je me moc lito co se ti prihodilu a chapu tve rozhorceni,ja na tom byla dost podobne po operaci na homolce taky jsem chtela podavat zalobu,ale nejak ten cas ty rany fakt vymyje,jsou na tom lidi hur.
moc ti drzim palecky at to brzo preboli a das se dohromady,a zacnes zase videt svet barvou kterou mas rada,holka dr ze.
na to ze vas jen ctu tak jsem se docela hodne rozepsala,zdravim moc holky co si me tu jeste pematuji a drzim pesti at na to ci on 🙂 🙂 🙂 🙂

pet.s
17. kvě 2010

Ufff teda baby, vy jste spisovatelky 😀 Dočetla jsem vás. Vyjadřuji se jen k něčemu, protože si vše nepamatuji.

Mandre..mazej do lázní a pěkně si je užij, kde se ti stane, aby se o tebe n ěkdo měsíc staral 😀
vveru..já na MTHFR beru jen listovku. Daněk mi po ET napsal anopyrin,ale v lékarně na mě divně koukali, že se nesmí v těhu. Nic méně jsem ho brala a byla jsem těhu. V další poradně asi v 6tt mi ho dr. langerová vysadila. Ve středu jdu do trombocentra kvuli tomu, tak ti řeknu.

Holky, já sjem zase naprdnutá na rizikovku v Motole. Řekli mi tam,že jako rizikovka se nemusím nikde registrovat, že jdu mimo pořadníky Dnes jsem se chtěla objednat do rizikovky v Podolí a tam mi řekli, že je to blbost, že už mají plno. Tak se snažím zase dostat do Podolí přes diabetologii.
Ještě se mi ozvali z Brandýsa, prý je to tam soukromá nemocnice, tak uvidím. Nemáte někdo reference na porodnici v Brandýse?

kacmelina
17. kvě 2010

Gabulle:
Já taky neříkám, že bych za ní dala ruku do ohně, nicméně mi zachránili život. Zánět tam musel být dlouho, to je jistý a vak hnisu taky, když byl velkej jako tenisák. Dobře, tak na Kladně je primář, vím to, ale tu doktorku oslovovali jako primářku, tak nevím co to bylo, byla starší, ostatně mě to ani nějak nezajímalo, protože jsem byla v delíriu lékama, co mi dali do kapačky. Každopádně jak je teda možný, že mě nechali s takovýma bolestma tak dlouho jen tak a nikdo se o to nezajímal?! A hlavně vůbec nebylo nikomu dovný, že nemůžou najít pravej vaječník. V Gennetu ani jeden z nich neřešil důvod toho, proč nemůžu otěhotnět, prostě ihned IVF a nazdar, žádný krevní testy na záněty, nic. Měla jsem hodně zvýšené leukocity, prý tam ten zánět byl dlouho. A Lovásová dělala na hysteroskopii průchodnost vaječníků a ještě potom říkala, že jí to protýkalo, ale nic se neřešilo. Ale jako ok, tak začali stimulovat, čímž to ještě zhoršili. O Daňkovi nemluvě. Když jsme se ho na něco ptali, tak řekl, že to řešit nebudeme, a kartu nečetl, protože na to prý nemá čas. Takže já si nechám udělat posudek a žalobu, nebo aspoň stížnost na ně dám. Zanedbali péči a já jsem na tom stole málem zůstala. A popravdě, když jsem dvakrát otěhotněla přirozeně, tak měl někdo zkoumat, proč to nejde znova a najít příčinu a né dělat hned IVF bez jakéhokoliv vyšetření. Nic, už to nechci řešit, je mi z toho už fakt špatně. Prostě pojedu do lázní a pak to snad vyjde přirozeně, každopádně do Gennetu půjdu tak možná maximálně na 4D UZV. Zase jsem se převědčila, že doktorům se věřit nedá. A když jsou to takový kapacity, jak o sobě všude píšou, tak by se jim takovýhle pochybení stát rozhodně nemělo.

jechulka77
18. kvě 2010

Ahoj holky,téééééda tady se dějou věci 😕 . No ke kladenské gynekologii se rovněž nebudu vyjadřovat. Já tam ležela každou chvíli. Třeba když jsem potrácela poslal mě Pertl domů s akutním zánětem vaječníků,to by jste se sz toho pos..... Za dvě hodiny jsem jela zpátky a to mě bral Voráček a vyšetřoval mě těma železnejma hákama,já viděla sv Petra 😕 a řekl: máte všechny příznaky potratu no uvidíme. V noci jsem potratila,rano mě pustili domů a do měsíce jsem tam byla zpátky s bolestma a krvácením to byl děs já lila jak vodopády a to jste měli vidět. Dvakrát mě pozvali na konzilium tam mě vystrašili rakovinou,pak když byla vizita tak mi řekli že mám endometriozu,holky kazdej den jinej doktor na vizitě a každej den jiná diagnoza,nářez a když jsem byla zoufalá tak jsem se ptala Paláska co mi je ,že mám vysoký tumormarkry a on řekl:já bych se bál taky a bylo to 😢 😖 pak mě pustili domů a řekli že mám tu endometriozu a dobrý teda no ale tohle byl očistec. Jinak co se týká Lovásové,byla jsem u ní zatím jednou,ale hned mi udělala veškerá vyšetření i ten 4d uz a dobrý si myslim, no holky aa na tom UZ já se musela tlemit,ta doktorka tam rejdila,já teda viděla všechny svatý,jsem byla natlakovaná a navíc 2 DC úplná hrůza a ona říká,než začla se mě ptala na operace a tak a já jí říkam žádná 😀 jsem byla v šoku že mi dělá UZ když mám menzes 😀 tak vám takm tak roštuje 😀 😀 😀 😀 a říká já nemůžu najít vaječník tak mi ještě chvilku vydržte a omlouvám se za nepříjemné bolesti a já jí řikám jéééééé já ten vaječník nemááááám 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 no holky to jste neviděli já myslela že si dám facku,chudinka už nevěděla kudy kam.........tak vyjela s tim nástrojem a říká suše: že neřeknete a já tam odtud vyjela rudá jak jahoda. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak tam jedu pozítří tak uvidím co bude,měla bych jet na UZ a pak se dozvím kdy začnu stimulku. Asi.....

evak99
18. kvě 2010

Kacmelina: pokud jsi měla v těle delší dobu zánět, tak by se projevil na předoperačních vyšetřeních. pak bys správně neměla jít vůbec pod narkozu!

pet.s: lita je na odkazy super. všechno umí najít a je moc šikovná 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

ahojky
pet.s brandyse nad labem? sestra tam byla spokojena, ale nemela zadne komplikace tak nevim jak je to smerodatne...

darkwitch
18. kvě 2010

holky budou se mnou neco delat kdyz jdu na prvni konzultaci?

evak99
18. kvě 2010

dark: záleží v kterém dni cyklu jsi. Možná se mrknou utz na vaječníky, zda se ti tvoří vajíčka. 😉 na té krvi (HP) už jsi byla, že jo? 😉 my šli na spermio, krev (HP) a dr. Brandejská mi dělala i gyn. prohlídku 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

evak 11DC, na krvi uz jsem byla a manza na spermiu taky... no, doufam, ze mi prohlidku delat nebudou jsem rano zaspala a nestihla sprsku...

petap1
18. kvě 2010

Dobré ranko 🙂

darkwitch : mě se podívala na všechny výsledky a pak udělala UZ, aby viděla co dělají folíci a sliznice 🙂

petap1
18. kvě 2010

darkwitch: 11DC je dobrý den an podívání se na folíky...myslím, že se podívají 🙂 Tak si kup ty vlhčené ubrousky a zajdi si v Gennetu na WC 🙂

evak99
18. kvě 2010

taky myslím, že na ty folíky mrknou dark 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

petap dobry napad, sice je nikde nepotkam, ale jedn ubrousek nosim porad sebou 🙂 dekuju...

darkwitch
18. kvě 2010

to jsem zvedava jestli neco najdou...

betox
18. kvě 2010

dark: souhlas s holkama, určitě Ti udělají UZ

darkwitch
18. kvě 2010

to zas budou nervy 🙂 jsem na uz nikdy nebyla... ale tak vsechno je jednou poprve...

evak99
18. kvě 2010

neboj, to nic není dark 😀 to si v gennetu ještě užiješ, tak si musíš zvyknout, hned od začátku 🙂

petap1
18. kvě 2010

dakrwitch: Neboj...je to zajímavé, jelikož to na obrazovce vidíš i ty...a hlavně...nic nebolí 😀

darkwitch
18. kvě 2010

evak 😀
tak hlavne ze nic neboli 🙂
no, clovek je vzdycky nervozni z neznameho 😉

petap1
18. kvě 2010

darkwitch: v kolik tam jdeš ?

betox
18. kvě 2010

dark: neboj, fakt je to brnkačka. Ale chápu Tě, já jsem taky vždycky nervozní, pokud něco neznám (no vlastně jsem nervozní i když to znám, ale ne tolik 😉 )

betox
18. kvě 2010

petap: Tak co těhu příznaky?

inza
18. kvě 2010

pet.s: kamaradka tam rodila oba sve kluky a byla nadmiru spokojena 🙂

vveru
18. kvě 2010

Dark, neboj to zvládneš, ten ultrazvuk Ti utčitě udělají, ale zase už většinu vyšetřeních máte, tak už by Vám mohli teoreticky říct co s Vámi. Drž se, zvládneš to.

Jechu, odkud Ty vlastně seš???

inza
18. kvě 2010

darkwitch: to bude v pohode. Zadne stresy. V kolik jdes?

jechulka77
18. kvě 2010

vveru jsem z Kladna 😀