Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
26. kvě 2010

betox: Máš pravdu..je to tak. Já tobě taky a věřím, že to nebude nic vážného. Ještě chvilku si holt dáme odpočinek a v létě se snad karty obrátí 😉 Drž se 🙂

ivarei
26. kvě 2010

Holky, ještě jsem vás nedočetla, skončila jsem u Jechulky. Jechulko, já měla hranici zvýšenou myslím šestnáctinásobně, měla jsem to ve stovkách - snížení trvalo asi 2 měsíce, jestli si to dobře pamatuju. Takže hlavu vzhůru, neboj.

betox
26. kvě 2010

petap: My se přece nevzdáme, jsme silný holky a jen tak něco nás nepoloží, viď 😉

darkwitch
26. kvě 2010

betox, petap jste sikulky jak vsechno zvladate 😉 takze se to za chvili v dobre obrati 😉

betox
26. kvě 2010

dark: 😉

iriel
26. kvě 2010

2411 - No, mam to s Langerovou fakt podobne, nechtelo se mi od ni odchazet, proste proto, ze si obvykle nestezuju a menit mozna dobrou doktorku, protoze jsme si nesedly mi prislo zbytecne, ale uz o tom uvazuju. Mimochodem ja mam davku 150, nicmene jsem hodne velka i silna, ale proste uvidim. Ted pujdu k te Lovasove, zkusim se ji vyptat a pak se rozhodnu, jestli prejdu. posledni dobou mi reklo vic lidi, ze odesli z gennetu do gestu nebo pronatalu a ze ted pristup je nesrovnatelnej, tak uvidim.

nell1
26. kvě 2010

iriel--ahoj, já chodím k Lovásový, není špatná, určitě je jako doktorka dobrá, ale mě už třikrát tak odbyla, že i můj trpělivej manžel řekl --dost. Jenže se taky bojím přejít k někomu jinýmu, aby pak na mě nebyli zlí. Jinak LOvásová--na otázku, co ode mně ještě bude potřebovat za vyšetření, vzhledem k výsledkům, řekla s kartou v ruce--nevim..pak se nějak objednejte... Když jsem se zeptala, jestli si mám i nadále píchat hormony na úpravu cyklu, řekla, že je jí to jedno...ale já potřebovala vědět, jestli to pak nějak nezasáhne do stimulace a když jsme byli objednaní za 14 dní, volali, že to změnili, ať přijdeme za měsíc a půl. Není určitě špatná, jako lékařka, myslí,, že je i šikovná, jen je přád tak nějak ve spěchu a máš pocit, že jí hrozně obtěžuješ, když se jí zeptáš...prostě nikdy nemá čas....má pacienty za tu vkysalou, tak i to chápu, ale štve mě, že nejsem nikterak informovaná, tak to kdyžtak promysli...já už týden nemyslim na nic jinýho, jestli odejít, nebo zůstat....ráda bych jí dala šanci, nechci dělat zle, ale odpověd typu--mně je to jedno, to mi za ty peníze nestojí....a tady jde o psychiku a o děti....Hodně štěstí..

anlek
26. kvě 2010

Iriel, pokud ti dr. nesedi, je dobre ji zmenit. Podle me musis dr. verit. Ale davka 150 IU neni zas tak malo, to jsem presne mela ja a nastimulovana jsem byla akorat. foliku dost, ale ne hyperstimulak. 😉 😉

iriel
26. kvě 2010

nell1 - tak to bude z blata do louze 😀 no uvidime, mne se zatim jinam nechce, tady jsem absolvovala jen jedno IUI a pravda, Hynek me zranil pri hsg, ze jsem skoncila v motole, to je taky super zazitek. 🙂

@anlek - Ja si nestezuju, ze bych mela malou davku, i kdyz vetsinou tu vidam vetsi, ja bych to proste jen chtela vysvetlit, proc zrovna.. treba hrozici hyperstimulaci a podobne, ale Langerova mi jen rekla, ze mi da tolik, protoze to je takovej prumer co dava, to mi zni proste blbe, zvlast kdyz vetsina jejich pacientek vazi skoro polovinu co ja 😀 Taky o hormonalnim profilu mi rekla, ze je to tak na hrane ale ze dobry a IUI bylo bez stimulace, takze chapu, ze mi staci mensi davka...

Ale uz si nebudu stezovat, uvidim, jaka bude Lovasova a kdyz me budou dal stresovat, tak zkusim jiny CAR. 😉

dennisa
26. kvě 2010

Ahoj!
Tak dneska má Vveru ultrazvuk, myslím na ni 😉

A mě to čeká pozítří a už jsem pořádně nervózní, protože mě trošku pobolívá už několik dní na jedný straně, tak si říkám, aby třeba nenašli nějakou cystu 😖 Nebo jsem si to jen vsugerovala, to už fakt nevím 😅

Holky, to mě mrzí, že nejste v Gennetu spokojené, já mám zatím úplně opačný pocity a nemůžu si tam na nic stěžovat.
Ale rozumím, že ne všichni tam můžou být úplně spokojení. To je asi v každým CARu.
Zkuste změnit dr. nebo třeba i CAR, dneska má každý možnost výběru, nabídka je poměrně velká.
Nicméně držím palce, ať najdete, co Vám bude vyhovovat nejvíc 🙂

svobik
26. kvě 2010

Ahoj holky,
chodím taky do Gennetu a měla bych jít na ten 4D UTZ až to dostanu. Byla jste tam některá? Pokud zavoláte 1 den MS jak moc na něj mají volných termínů? Vím, že ho mají udělat snad do 4 dne od začátku MS. Bojím se, aby byl volný termín a stihla jsem to. Díky za info

betox
26. kvě 2010

svobik: já na něm byla zrovna včera. V pondělí ráno jsem to dostala, zavolala do Gennetu a objednali mě na úterý kolem poledne...Takže volno určitě mají

svobik
26. kvě 2010

Betox: Díky a jak dlouho to trvalo a co ti kontrolovali? Nejdřív jsem si myslela, že jsem dostala nějaké nadstandardní vyšetření, ale jak tu koukám, tak to teď dělají všem. Asi radši preventivně.

nell1
26. kvě 2010

iriel-prej dr.Brandejská je hodná...já taky nechci jinam, protože co do ivf.má Gennet nejlepší výsledky, ale....ta Lovásová je mladá, že jsem myslela, že je to sestřička 🙂 ...pak se ale mračila, pak byla chvilku milá, a pak mi stejně řekla kuloví 🙂 ..Tak snad budeš mít víc štěstí, že třeba bude mít lepší náladu, dr.je to ale šikovná, to jo, jen se nic nedozvíš 🙂 ..

petap1
26. kvě 2010

betox: JJ my to zvládnem a pak budeme ty nejšťastnější bytosti pod slunce 🙂

nell1
26. kvě 2010

svobik -neboj, to oni tě tam vmáčknou, já tam taky musela hned a šlo to...to se neboj🙂 a kdyby něco, nedej se odbýt...Vážně tě tam vmáčknou, kor když zavoláš třeba ten první den. Stihne se to! 🙂 ..

ivarei
26. kvě 2010

vveru, jsem napjatá, dej vědět 😉 😉 😉

evi, u tebe jsem taky našponovaná, doufám, že si tě tam rovnou nenechali 🙂 🙂 🙂

pet.s, kde se touláš?

svobik
26. kvě 2010

Nell1 - víš já dělám mzdové podklady - 2 dny a to nemůžu z práce, tak doufám, že to dostanu později. No uvidíme. Tentokrát jsem dostala celou A4 toho co mám oběhat pře dalším IVF. Už jsme skoro u konce. Jen mi chybí výsledky z Imuna, hormonální profil, 4D a potvrzení od mého gyndaře. UFF. Bohužel jsem teď v květnu nemocná, takže jsem to ještě nestihla vše. A to mě ještě čeká zubák 😒 . No co jsme ženský a pro zachování rodu musíme něco vydržet. jak psali dnes na seznamu za 10 let už to takhle budou řešit skoro všichni 😉

betox
26. kvě 2010

svobik: u mě bylo důvodem to, že na UTZ před inseminací se nelíbilo doktorce cosi na vaječníku, tak to chtěla popsat detailněji. Trvalo to tak 20 min., ale jen proto, že tam to cosi opravdu je a doktorka to zkoumala fakt hodně detailně.... 😒

petap: jasný 😉

svobik
26. kvě 2010

Betox: tak toje mi líto. Já zase byla v září těhu po KETU, ale při první UTZ nebylo srdíčko. Tak jsem byla na revizi a musela čekat půl roku. No a teď bojuju dál. Je to něco neskutečnýho, když máš radost, že to vyšlo, máš všechny příznaky a řeknou ti, tak bohužel. No co se dá dělat. Třeba Vveru to měla ještě horší. Musíme to dát. 😉

betox
26. kvě 2010

svobík: tak to mě mrzí ☹ Je to fakt hrůza, kolik lidí má takovýhle problémy. Ale nesmíme ztrácet naději, ono to určitě vyjde. Držím ti palečky. Díky za podporu 😉

svobik
26. kvě 2010

Je to náhoda, procentuelně to tak vychází i u přirozených těhu. Je dobré, že ti na to přišli. Dají to do pořádku a pak budeš připravená na mimi. Akorát to čekání ubíjí no. Já mezitím stihla vystudovat VŠ 🙂 Tak dlouho už se snažíme. Akorát, že teď v červnu končím a pak už teda nevím 🙂

kive76
26. kvě 2010

ahojky svobik: mě teda původně říkali, že to má bejt 3D UZ dělohy? jdeš na to stejný...? a taky to je mezi 2-4. dnem menzes..mě říkali, že si až to ten první den dostanu, mám zavolat a objednají mě...a že není problém...že se do toho termínu vejdu 2-4 dní...takže neboj...mám to dostat příští týden , tak snad to normálně dostanu, a zavolám tam.

kive76
26. kvě 2010

ale já jdu teprve na tu 1. konzultaci do gennetu...ještě jsem tu nikdy nebyla, teda kromě různejch těch odběrů..

svobik
26. kvě 2010

Kive, tak to máme stejně 😉 a pak jdeš do IVF? Máš 1?

svobik
26. kvě 2010

Ale to už jsi tam byla, když už obcházíš vyšetření ne? Já se pak mám objednat na 20 DC k doktorce a snad už bych měla začít dlouhý protokol. Před tím jsem totiž měla krátký a přestimulovali mě, takže jsem měla super hyperstimulák 2. stupně. Jsem myslela, že na tomhle světě končím 🤐

nell1
26. kvě 2010

svobi-no, tak to nemáš lehký. Já si taky myslela, že jsem v práci nenahraditelná a jak to najednou šlo...když mi bylo opravdu zle. Jde o to, všechno to dát dohromady, aby se to stihlo, jinak ten uzv, trvá chilku, pár min, pokud tam nic nenajdou...jinak jsem myslela, že jde další pokus už za tři měsíce... No, já to sice nečetla, ale tech neplodných je čím dál tím víc, až mám z toho strach.

nell1
26. kvě 2010

dennisa- vveru to má dnes někdy odpoledne, taky na to myslim...už chudák čeká dlouho.. A ty máš uzv před stimulkou? Promiň, jestli se blbě ptám, ale to dočítání je hrozný 😨 ..

kive76
26. kvě 2010

1? nechápu.... já b yla jen na těch odběrech na HP, na štítnou žlázu, odbrech krve na HIV, žloutenku, moč na chlamydie, a přítel na spermiogramu, cytolku jsem měla v pondělí u své gynekoložky...no a ještě ten uz...oni mi před tou první návštěvou v gennetu poslali mail, co by bylo nutné za odběry, či vyšetření a já jsem si to oběhla všechno než tam na tu první návštěvu půjdu, aby nám už doktorka mohla říct ...jestli je někde nějakej problém, a případně kde, /přítel má spermie v normě, to jediný vím...on si tam volal...protože se bál, že ten problém je u něj..../ a případně mě poslat ještě na nějaký další vyšetření aby se zjistila chybička..

darkwitch
26. kvě 2010

holky mam na vas jeden dotaz, teda chci se zeptat uz od nedele a porad jsem se k tomu nedostala, ta skleroza... pouzite jehly se vraci do lekarny, nebo jak se to likviduje? jsem v nedeli po pychnuti pregnylu zjistila, ze nevim co s tim... dekuju 🙂
ivi jak je?