Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
27. kvě 2010

vveru: tak to je super, že máš UZ o.k. ..

evak99
27. kvě 2010

správně dark 😉

veru: skvělý zprávy. už to pofrčí uvidíš 🙂

nanny: no jo já vím 🙂 s tím očkem je to blbý, co? hele a jizva bolí nebo hnisá? doufám, že budeš v pohodě! dej vědět.

kive: tak to je ftipný s tím Kukym😀

kive76
27. kvě 2010

evak99: to právě píšou na tom facebooku ....Kuky se vrací tam má stránku...a ted tam právě mají i nově obchůdek...knížky, CD, placky tam prodávají a plyšáky by měli někdy od srpna, a tato informace, že Kuky má narozky 4.6...me taky pobavila.. 🙂 anebo 7.6. je taky dobrej...to mám narozky já....hi,hi... 🙂

vveru
27. kvě 2010

Denis, Nell, Evak99, Ivarei moc Vám děkuju, že jste na mě mysleli.

Denis, uvdidíš, zítra na Tebe budu myslet zase já a určitě to bude v pořádku 😉

Nell, za to, že Ti doktor nesedí Ti nikdo nadávat nebude, kdybys přemýšlela o Brandejský, tak ta určitě ne. Vždycky se ještě zeptá jestli nemáme nějaké další otázky a jestli jme všemu rozuměli.

Evi, myslím si, že malé to asi bude úplně jedno jaký doktor jí bude pomáhat na svět 🙂

Teda Ivuš, ty nohy máš fakt hrozný, nezávidím Ti to, ale už to uteče a brzy splasknou 😉

vveru
27. kvě 2010

Holky, prosím nepište, že jsou to dobrý zprávy-jen to zatím vypadá, že to je jak má. Já čekám, že se nám do toho fakt, jako obvykle ještě něco posere . . .

darkwitch
27. kvě 2010

vveru ja na tebe taky myslela 🙂

darkwitch
27. kvě 2010

vveru takhle nesmis myslet nebo to privolas, vsechno bude vporadku...

vveru
27. kvě 2010

Ježiš Dark, promiň, to je ta skleróza jak si psala, děkuju moc. Já na Tebe taky myslím, ať to dobře dopadne 😉

vveru
27. kvě 2010

Dark, nechci si dělat plané naděje 😅

kive76
27. kvě 2010

vveru: já na tebe taky myslela. 🙂

vveru: uvidíš to bude o.k....neměj špatný myšlenky...věř že to bude v pořádku

darkwitch
27. kvě 2010

vveru tak si nedelej plane nadeje, ale nemysli na to ze to spatne dopadne, zarad neutral 😀 to jsem to skvele vymyslela, ale jak to uvest do praxe me zrovna nenapada 😀

kive76
27. kvě 2010

přesně jak říká Dark....

kive76
27. kvě 2010

takhle vveru, když myslíš, že to nedopadne dobře....ttak to je špatný...já třeba například, protože ještě nevím nic...a mám tu první konzultaci tak taky věřím, že bude vše tak nějak o.k....., že nebude žádnej velkej problém...a že se nám přes Gennet brzo zadaří 🙂 protože kdybych si říkala, že je to na nic...že to bude zlý....až se dozvíme ten ortel....tak bych byla psychicky dost na dně...no a navíc je tu tvůj manžel kterej tě taky podpořuje, a určitě i on věří , že to všechno dobře dopadne... 🙂 takže doporučuji žádné špatné myšlenky...

vveru
27. kvě 2010

Kive a všichni kdo na mě mysleli moc děkuji 😀

Holky, já nemám špatné myšlenky, dá se říct, že mám zařazenej ten neutrál, já totiž když se na něco těším tak to nedopadne a pak jsem z toho hotová. Tak teď je to zatím v poho a budu ráda, když to tak bude i dál a když by náhodou nebylo,tak se stím nějak poprat zase budeme muset . . .

darkwitch
27. kvě 2010

vveru tak to je dobre 🙂

betox
27. kvě 2010

vveru: bude to dobré, uvidíš 😉

vveru
27. kvě 2010

betox, děkuju, snad jo 😉

evak99
27. kvě 2010

vveru: tak se netěš, ale buď pozitivně naladěná jo? já si totiž pořád myslím, že to je min. polovina úspěchu v tom našem snažení. zní to jako fráze, ale opravdu, pokud se stresuješ, tak to tělo reaguje jinak a nemůže to dopadnout dobře. takže jak píše dark, zařaď neutrál, usmívej se na svět a věř, že to bude dobrý. 😉

ivarei
27. kvě 2010

vveru, mám radost, moc gratuluju k obr posunu 😀

ivarei
27. kvě 2010

evi, já měla včera nějakej nablblej den a měla jsem dojem, že je pátek - a už jsem se těšila na nové informace 😉 . Četla jsem, že tě v noci bolelo bříško - taky je mi v noci nějak hůř, ale bolí mě hlavně pipka, bříško jen sem tam píchne. Přes den je to docela ok, pak večer šílená únava a v noci sotva vstávám z postele.

evak99
27. kvě 2010

jojo ivi, u mě je to stejný, noci si přijdu, jak v polospánku, který je samozřejmě přerušování chozením na wc (teď už každou hodinu!) a pokusem převalit se z boku na bok 😀 . a ty dny jsou opravdu každý jiný, jednou děsně bolí kyčle, druhý den je klid, a pak zas...ale co, už to bude brzy venku a to si zas budeme říkat, že ty dětičky mohly ještě chvilku vydržet v bříšku 😉 jinak bříško jako na ms mě bolí teda už tak týden, ale dneska v noci to bylo hodně, tak uvidíme... 😉 ale myslím, že mě malá ještě chvilku nechá vycukat! 😉

vveru
27. kvě 2010

Evi, mě je celkem dobře, cejtím se tak nějak líp než před tím 😉

Ivu , děkuju moc 🙂

evak99
27. kvě 2010

vveru: 🙂

ivarei
27. kvě 2010

Já mám WC zhruba po 45 minutách od 20. týdne, tak si říkám, že už se intervaly zkracovat nemůžou... Máš pravdu, že si pak asi budeme říkat, že to mimča mohla ještě vydržet, ale na druhou stranu jsem hrozně plná očekávání a představ (a obav) a říkám si, ať už jsou prďolové s námi 😉 . Převalování na bok je fakt zážitek 🙂 😀

darkwitch
27. kvě 2010

ivi v noci? nebo pres den?

ivarei
27. kvě 2010

dark: Pořád 😅

darkwitch
27. kvě 2010

ivi ja jen, ze pres den muzes chodit i casteji 😉 nejsem tehu, ale dopoledne beham co 20 minut... az budu tehu, budu bydlet na zachode... v noci nastesti nechodim, asi je to pitnym rezimem smerovanym na dopoledne 🙂

ivarei
27. kvě 2010

dark, teeda, po 20 minutách 😲 , já chodím pořád zhruba stejně - měla jsem s tím problém vždycky, trpím dost na infekce močových cest (teď ťukám do stolu, protože to bylo naposledy v 18. týdnu a do teď naštěstí nic). Dřív - před otěhotněním - jsem chodila po zhruba 45 minutách přes den, po hoďce a trochu v noci. Dá se na to zvyknout, ale někdy děsně závidím manželovi, že večer padne a ráno vstane - to jsem zažila naposledy v dětství.

darkwitch
27. kvě 2010

ivi o tech mi ani nemluv, taky na to trpim a abych se jim vyhla tak hodne piju (od osmi do deseti vypiju litr caje) takze pak porad beham, hlavne jakekoliv diuretikum na me strasne zabira, kafe, zeleny caj, cerny caj... a muzu to pit denne stejne pak litam... ale v noci krasne spinkam, takze aspon neco...

ivarei
27. kvě 2010

dark, moc bych ti přála, aby tě to noční vstávání mimo těhotenství nepotkalo - a v těhotenství ať tě potká co nejdřív 😝 . Chodívala jsem jen 2x za noc, ale pak se to po zánětu močáku zhoršilo a už to tak zůstalo. Jo jo, "močopudiče" piju dopo taky - teda především, dokud jsem chodila do práce. Musím říct, že docela pomáhá sklenička minerálky asi hodinu před tím, než jdu spát.