Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
7. čer 2010

Evi, to mi povídej, opravdu tu dlouho nebyla, snad jsou v pořádku, moc na ní myslím 😕

kive76
7. čer 2010

hele holky když mě tak nějak píchá nebo pobolívá na boku, to jsou vaječníky? protože mi v práci dělali UZ břicha, ledvin, atd...ale nic nenašli? ta doktorka si myslela, že jsou tam močový ...nebo ledvinový kameny...ted nevím, ale nic neobjevila...

inza
7. čer 2010

evak: no a ted musim priznat ze se me do toho cviceni zase nechce. Ted se tu premlouvam at na to jdu a nemuzu se dopremluvit 🙂

mandre
7. čer 2010

Ahoj holky: iva si myslím, že už má asi po 🙂 ....tak snad vše bude ok, tak jak má.
Píšete, že v Gennetu nejsou Dr....nevíte, do kdy?

evak: ty už seš taky na řadě, myslím na tebe 🙂

darkwitch
7. čer 2010

evak no ja jdu v pondeli na hsg a hned potom mam konzultaci u langerove
taky jsem zvedava co iva
inza jen hezky cvic 🙂

inza
7. čer 2010

dark: ak too nejde. Ja jdu na HSK ve ctvrtek

darkwitch
7. čer 2010

inza ja vim, ze si holka sikovna a to cviceni zvlasdnes 🙂 hsk je to stejne jako hsg nebo je v tom rozdil, mam v tom trosku bordel 😅

vveru
7. čer 2010

Mandre, taky by mě to zajímalo, ale ve středu na ten UZ jdu normálně k Brandejský.

majcam
7. čer 2010

Inza,Vveru:nejsou tam 28 a 29.6..,aspoň tak mi to říkali...

majcam
7. čer 2010

Teď jsem tady asi vyvolala paniku s těma dr.,ale nebojte,jak to tady čtu,tak už pomalu budete hlásit // a nebudete je ani potřebovat..... 😉

inza
7. čer 2010

dark: tak zatim mam odcviceno jenom polovinu cviku. Jinak HSK je hysteroskopie a je to v celkove narkoze. Jinak jaky je v tom pak rozdil to netusim.

majcam: ja se ptam jen tak orientacne. Proste bud tam dr budou a nebo ne 😉

mandre: jak je?

evak99
7. čer 2010

mandre: a jak to o Ivě víš? 😉 máš na ní mobil? tak snad jsou v pořádku. a co ty? už je líp? 😉 díky, že na mě myslíš, no doufám, že půjde ven, co nejdřív 😉

inza: posílám sílu na cvíčo 😀 i když já sama už tady ležím, jak balón a nejsem schopná už nic dělat. nožky otékají, když dlouho chodím, tak už se vypravuji opravdu jen na krátké procházky 🙂 ve čt budu držet pěsti. 😉

kive: mohly by být 😉

dark: to je dobře, že to máš hnedka takhle hezky rozplánovaný. 😉

mandre
7. čer 2010

inza: docela to jde, mám trošku problém se žaludkem...tlačí mě a pálí mi žáha....asi z toho vystresování 😒 ...jinak mi to pořád nedochází...nějak to s manžou nemůžeme schroustat 🙄 😔
Já myslím, že HSK -hysteroskopie( v narkoze davají kamerku do dělohy a pouští do vejcovodů tu kontrastní látku) a HSG - hysterosonografie (to je že to není v narkóze a pustí do vejcovodů jen tu kontrastní látku a koukaj ultrazvukem na průchodnost) - to mi říkal Daněk, že to je nepřesný, že hysteroskopie je průkazná metoda. Já byla na té hysteroskopii loni v srpnu u Daňka. 😕

evak: nevím, myslím....jde to, ale dře to 😔

vveru: mně Brandejská říkala, že na konci měsíce jede do Říma na kongres 26.6.-30.6., tak to bude asi ono.

darkwitch
7. čer 2010

mandre dekuju za vysvetleni, myslim, ze to tak nejak bude... tak aspon me neceka narokoza a to se taky pocita jako plus 🙂
inza vidis aspon pulka a to ted uz mas urcite i tu druhou, ja to rikala, ze jsi sikulka 🙂
evi a uz jsi nervozni z porodu?

pet.s
7. čer 2010

ahojky holčičky...tak držím ivulce prstíky...dnes mám podebraný den 😉

darkwitch
7. čer 2010

ahoj pets uz muzes sedet?

vveru
7. čer 2010

Mandre, tak to jo, ale to jí tam snad ještě stihnu 😕

petaloudi
7. čer 2010

Ahoj holky, jééé, tady se zase stimulkuje!!! Držím palce, určitě to vyjde... někdo jim tam v tom gennetu musí ty statistiky zlepšit po tom neúspěšnym jaře né 😉 Tak pořádně píchejte 😀 Já byla dneska v Gennetu na 4D UTZ a jak jsem tam viděla ty holky s těma stimulačníma protokolama, tak musím říct, že bych šla do toho klidně hned znova 🙂 Ale počkáme až po létě, mezitím snad budou výsledky imunologie a genetiky. Navíc mám i po MS na pravym vaječníku cystu, tak uvidíme, co se mnou Lovásová vymyslí...

Dark: škoda, že to nevyšlo. Ale tvůj přístup je super... a co dovča, bude ta Indie?

Jinak já teď přemýšlím, že bych to čekání na druhé IVF vyplnila nějakou "alternativou", když klasická medicína selhala. Tak přemýšlím, jestli Mojžíšovku, masáže reflexních bodů nebo akupunkturu... Holky, co cvičíte Mojžíšovku, řikaly jste jim to nějak v Gennetu, že zkoušíte i něco jinýho? Já jen abych nedělala něco, co by si nějak odporovalo s tim, co mi budou dělat v Gennetu... Snad pochopíte, jak to myslim 🙂

darkwitch
7. čer 2010

petaloudi kdyz budou penizky, tak bude indie, zatim teda nejsou, ale jeste je cas 😉
myslim, ze inze snad psali mojzisku dokonce v gennetu, ale nejsem si jista...

inza
7. čer 2010

petaloudi: ja se na to dr ptala co rika na Mojzu a nemela nic proti tak jsem se ji rovnou zeptala zda by me ji napsala a nebyl to problem. Nasla jsem si i fyzioterapeutku ktere to pojistovna proplaci. Takze jsem nic neplatila. Jinak dr me dala i kontakt na pani se kterou ma dobre zkusenosti, ale tam to pojistovna nehradi. Jinak ja jeste pila kontryhel. Jinak asi nic jineho mezi IVFkama jsem nepodstupovala. Zadne jine vitaminy a ani prasky vyjma listovky. Jenom pohyb 😀

pet.s
7. čer 2010

dark..kdepak..je to čím dál horší.. 😒

evak99
8. čer 2010

mandre: to je mi líto. ale uvidíš, bude líp 😉 a zase budeš mít chuť a sílu pustit se do boje 🙂

dark: je to až s podivem, ale já se porodu nebojím. vím, že to bude bolet, ale nebude to trvat dlouho (v porovnání s jinými věcmi) a beru to jako určitý druh dobrodružství, který si chci vyzkoušet. něco jako když se chystám vylézt na nějakou vysokou horu, je to děsná dřina, ale pak ta úleva je úžasná. 😀 tak jen doufám, že to nakonec neskončí nějak jinak a že ten porod půjde dobře. jsem asi prdlá, co? 😉

petaloudi: nám dr. brandejská schválila i akupunkturu i mojžíšku, takže klíďo se do toho pusť! aspoň budeš mít pocit, že nezahálíš! 😉

darkwitch
8. čer 2010

pets tak se drz, snad uz to brzo prejde
evi nahodou ja myslim, ze je to skvely pristup 😉

inza
8. čer 2010

evak: podle me mas k tomu vyborny pristup 😉 od pujde urcite dobre jakjinakk by mel jit?

plasice
8. čer 2010

Ahoj holky.Dark to mě mrzí,že to nevyšlo,ale bereš to dobře,já mám jít na IUI koncem června,ve čtvrtek čekám na mršku,pak klostík a hurá na to.Tak jsem zvědava.Ale moc šancí tomu nedávám,alespon nebudu pak tolik sklamaná.A v červenci,když to nevyjde IVF. 😉
Holky víte čeho se nejvíc bojím?že budu nastimulovaná,a že půjdu na odběr vajíček a že mi pak řeknou,že v těch folikulech žádný vajíčka nebyly,že byly prázdný.Myslíte,že se to může stát?Nebo stalo se vám to některé?Jak se tohle pak řeší,dá se to nějak ovlivnit?poradte. 🙂

inza
8. čer 2010

plasice: nekomu se to ut stalo, ale uz nevim kdo to byl

majcam
8. čer 2010

Plasice:taky se toho bojím,jdu na IVF v červenci,někdo tady myslím o tom psal,že ho to potkalo..,a hlavně se toho bojim,že se mi to klidně může stát(je mi 34let),tak nevim jestli to má i spojitost s věkem...
Ahojkyy: gratuluji k úspěšnému IVF,a objednali mě k Daňkovi. A to mě teda povede po celou dobu IVF nebo pak zase půjdu k Lovásové? Nevíte někdo?

plasice
8. čer 2010

Já chodím k Langerové.Myslím si,že v době dovolených přes léto to v Gennetu bude hektické,že třeba když budeme objednané ke svým doktorům a ti tam nebudou,tak půjdem k někomu kdo je bude zastupovat,tak je to všude.Každopádně doufám,že se to tím nebude protahovat o další cykly. ☹ .Jinak holky dneska jdu poprvé do autoškoly,bojím,bojím 😒

darkwitch
8. čer 2010

plasice ju do autoskoly, tak drzim palce at ti to jde dobre a mas hodneho instruktora 🙂

evak99
8. čer 2010

majcam: bude záležet, jak budeš chtít ty. oni samozřejmě vždy hledají volný termín a když je to u jiného dr., než u kterého jsi začínala, tak tě tam napíšou, ale můžeš taky vždycky říct, že chceš k té a té dr., ať najdou vhodný termín!

plasice, majcam: nebojte se toho. může se to stát, ale stresovat se tím dopředu je opravdu blbost. proč by to tak mělo být. musíte tomu svýmu tělu věřit, jinak se to nepovede! 😉

dark, inza: díky 😀 no já jen, mám teď kolem sebe spoustu kamarádek, co začaly rodit normálně a pak se to nějak zvrhlo v císaře...ale co, netrápím se tím...nějak se malá ven dostane a hlavně, aby byla zdravá! na ostatním nezáleží. 😉 vám oběma budu zítra držet pěsti! 😉