Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
7. črc 2010

betox: jj uteče to jak voda..jen je vopruz muset si dávat pozor 😠

mandre
7. črc 2010

inza: 😀 😀
betox: ukecávat, ukecávat, ukecávat 😅 😉 , na monitoru mají furt plno, to je pravda.

petap: vítej do klubu MTHFR mutací....je tu někdo, komu je nezjistili? 😀
Bylo krásně v horách, co?? My měli v neděli 1. výročí svatby 😀 😀 a udělali jsme si minivýlet do Prahy (nic moc pro Přažandy) 😀 😀 - jeli jsme parníkem z Troji na Rašínovo nábřeží, pak jsme si půjčili šlapadlo na Žofíně a nakonec jsme šli na véču.
A včera jsme šplhali na zříceninu hradu Vrabinec - doporučuju - pěkná vyhlídka 360° ( Labe, Děčín, Labské pískovce)
50°42′40,68″ s. š., 14°12′45,00″ v. d.

petap1
7. črc 2010

mandre: Bylo tam moc hezky..počasí jak na objednávku 🙂 Tedy to jste měli hezké výročí...já jednou jela taky z Tróji na R. nábřeží a bylo to moc hezké 🙂 To jste na tom stejně jak my..my měli první výročí v květnu 😀
JJ mám pocit, že ty mutace mají všichni 🙂

darkwitch
7. črc 2010

petap zitra 😉

petap1
7. črc 2010

darkwitch: Budu držet palce 😉

darkwitch
7. črc 2010

petap dekuju, kdyz nic tak v patek jdu na konzultaci k ivf...

inza
7. črc 2010

mandre: je to jste meli pekny vylet. Parnik ze Stromajdy je fajn. Nechapu "parnikove piloty" jak se tam otaceji na malem prostoru. vzdy me bavi na to koukat. My tam chodime se psem a on pak honi vlny od lodi 😀

Jinak dr Lovasova teda nic moc. Taky me nejak nesedla a nic nerekla. Dasli UTZ je v sobotu a opet u ni. Asi to tak vypada ze se ke sve dr uz nejka nedostanu ☹

mandre
7. črc 2010

inza: taky nee 😀 😀 , a co folíci, jak vypadají?
Já mám zase náběh na depku, 😒 hlavně pak k večeru....chjooo.

inza
7. črc 2010

mandre: no prave ze nevim nic nerekla. Pry asi na kazde strane 5, ale jak velke atd nerekla......
Taky me nejak prepadla depka po dnesni navsteve....Nejak pomalu zacinam spatne vydejchavat jejich pristup. Kdyby do toho clovek necpal tolim penez tak asi moc nerekne, ale takto....
Me prepadne depka ted jeste kdyz jdu na pohovor a pak zavolaj ze jako dekujem a ne.....

cibka
7. črc 2010

ahoj holky můžu se přidat taky chodim do gennetu a jsem na tom podobně jak vy chodila jsme k vykysalý pak k lovasovu u brandejský jsem byla taky opu a et mi dělal daněk a ted chodím k tomu novému feldmárovi a jsem moc spokojená když jsem potrebovala dr lovasouvo že jsem po neuspešném ivf mesic v kuse mela ms tak řekla že namá čas že ma plno tak jsem šla sem a byl moc hodný tak jsem u nej zustala a ted se chystáme pomalu na 2 pokus

cibka
7. črc 2010

a patek mam kontrolní utz

betox
7. črc 2010

inza: tak to mě mrzí 😒
cibka: vítej. Držím palce 😉
dark: tak ať tam jsou zítra 2 dálnice.... 😀

Zítra si jedu pro výsledky imunologie do Karlína. Inza, nepamatuješ si, na jak je ta konzultace dlouho?

mandre
7. črc 2010

inza: o těch penězích mi povídej...koukala jsem, že jim nefunguje ceník na webu...asi až zdraží 😝 ....chvílema koketuju i se změnou Caru, nevím....jediný zatím, kdo se zdá být hodně dobrý je Reprofit Brno, to se mi Gennet na začátku zdál taky... 😒 .... jezdit na UZ do Brna od nás, si zatím neumím představit ..300km 😖 ....počkám, až co na to Brandejská....bojím se, aby mi neřekla něco blbýho 😲 😲

cibka: vítej, Feldmár je příjemný, nemá zatím moc pacientek, tak se k němu objednat nebude problém, jen ordinuje asi 3 dny v týdnu, mám dojem.... 😕

betox: v Karlíně - já byla u prim. Daňkové- asi 30-45 minut.

inza
7. črc 2010

betox: myslim ze jsme tam nebyli dele jak 15 min

betox
7. črc 2010

mandre: díky, taky jdu k Daňkové. Tybrďo, tak to si taky neumím představit jezdit do Brna... 😒

inza
7. črc 2010

mandre: tak manza to uz nevydrzel a napsal primo langerove. takze jdeme k ni mimo poradi. Tak jsem zvedava jak to bude dale 😉

betox
7. črc 2010

inza: tak to je super, manžel je muž činu 😉

betox
7. črc 2010

inza: díkec za info 😉

mandre
7. črc 2010

inza: jo???? a na ten mail přímo jí ....jak jsem ti psala? že by to fungovalo 😉 no mělo by 😅
Já jsem ti říkala, že musíš otravovat 😀 😀

inza
7. črc 2010

mandre: ne mail, ale napsal ji smsku. Dneska ho to uz dozralo. Jsme byli po UTZ za pet min venku

mandre
7. črc 2010

A co jí napsal konkrétně....pro inspiraci 😵

inza
7. črc 2010

mandre: mas to v IP

majcam
7. črc 2010

Tak jsem zpátky z UTZ,samozřejmě jsem to nějak tak čekala,nějak moc reaguju...mám 5 velkých folíků napravo,3 menší nalevo, ty velký už jsou hodně velký,takže mi hned píchli ten cet....,aby to zbrzdili,dostala jsem nový protokol s menšíma dávkama gonalu,akorát ten cetrotide mi píchli v 16:00 a já si gonal píchám v 17:45,tak nevím jestli to není problém,že tam je větší prodleva,jo a OPU vidí na pondělí....

inza
7. črc 2010

majcam: tak to jsi dopadla dobre. Myslim ze to nevadi ten casovy rozdil. Ja jednou pichala ve tri cen...a v osm gonal. ja OPU asi taky v po ci v ut....

majcam
7. črc 2010

Inza:já vím,že asi dobře,jen se bojím,že to mám vyrostlé rychle,tak aby to pak nebyl průser...na UTZ jdu v pátek ráno.., a ty teda nevíš,jak ti to vypadalo? Na mě byla milá....i jsme se zasmály..

inza
7. črc 2010

majcam: ne nic nerikala, teda ze je asi 5 foliku vlevo a pet asi v pravo, ale jak velke atd...nic. Skoro vubec nepromluvila...

majcam
7. črc 2010

Inza:a máš pořád ten samý protokol? Ty jo to mě mrzí,že k tobě byla tak chladná,,a nevíš,jak se to pak dělá,když mi na pátek bude chybět trochu gonalu,to si budu must kupovat celé pero? Já jen abych si vzala peníze... 😠

inza
7. črc 2010

majcam: jj mam porad to same. Jak jsi mela velke foliky? No pokud ti bude neco chybet bud pokud budou mit nejaky nekde prebytek ti to daj a nebo budes muset koupit cele pero, ale maji i jenom se 450 jednotkami

majcam
7. črc 2010

Inza:napravo-5x 16-1Omm,nalevo-4x 8-10mm,mám to napsané v novém protokolu...,tak co myslíš?

inza
7. črc 2010

majcam: no ten 16 me prijde velky, al ejinak me prijdou vcelku dobry