Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
5. srp 2010

@petrita83 no to snad ne, to přece není možný. Je mi to moc líto. Přece to musí někomu vyjít, vždyť máme 100% neúspěšnost 😢

darkwitch
5. srp 2010

@petrita83 to je mi strasne lito, ja ti to tak prala 😢 😢 😢

petrita83
5. srp 2010

@betox je to na h....ikdyž jsem věděla, že je něco špatně..stejně jsem doufala..teď se radí co se mnou dál..protože zase vyloženě mrcha neproběhla..nic mě ani nebolelo..prostě se asi vypařili ☹
nanuky nemáme..tak že další pokus..tudududuuuu a kdo by na něj vlastně teď měl sílu ☹ to je fakt v pr..ani // nic nezaručej..tak čemu mám příště věřit...
Určitě se tady brzo někomu zadaří vždyť super smůla už si nás vybrala ☹ ☹

petrita83
5. srp 2010

@darkwitch držim ti palce!!!určitě budeš ta první včelka tady...
tohle je fakt hrozný... ☹

darkwitch
5. srp 2010

holky kdy muzou byt videt //, zacinam mit tendenci zkusit testnout...

darkwitch
5. srp 2010

petrita dekuju 🙂

betox
5. srp 2010

@petrita83 Fakt je to na h....Já to u tebe brala jako tutovku 😠 Přeju, ať se s tím brzo popasuješ a máš sílu jít dál
@darkwitch Tak teď je to holka fakt na Tobě 😉 Tak co, budeš testit? Pet.s tuším měla na testu // už 8. den po ET

darkwitch
5. srp 2010

betox urcite budu testit jen jeste nevim kdy 😉 puvodne jsem chtela az v pondeli nebo utery, ale nevim jestli to tak dlouho vydrzim...

petrita83
5. srp 2010

@betox já to jako tutovku nebrala..někde v zadu jsem to asi tušila...jen to nechápu ☹

darkwitch
5. srp 2010

@petrita83 drz se holka, to je hrozne, nejdriv nadeje a pak tohle...

betox
5. srp 2010

@petrita83 to je fakt děsný, jak píše dark, je to snad ještě horší, když máš naději, o kterou přijdeš, než když rovnou víš, že je to v pytli
@darkwitch já to chápu, jasně. Pak dej určitě vědět, moc Ti držím pěsti 🙂

darkwitch
5. srp 2010

betox dekuju 🙂

petrita83
5. srp 2010

jen ještě dotaz..nevíte kdy HCG klesne na 0?no uvidíme..čekám kdy mi zavolaj..ale vlastně ani neřekli zda zavolaj dnes nebo kdy...tak že zase čekáme ☹
Jinak tak nějak to cítím, že tohle je horší než // nevidět..já je vidím pořád..a přitom ... ☹ ale hrozný je všechno..a jsou i horší věci, tak že se budu muset vzpamatovat...

darkwitch
5. srp 2010

@petrita83 taky si myslim, ze tohle je horsi... drz se...

betox
5. srp 2010

@petrita83 no mě HCG kleslo až po revizi a to ještě ne hned na 0 😒

petrita83
5. srp 2010

@betox tak že musim počkat až co se mnou udělaj..jasné..díky ☹

betox
5. srp 2010

@petrita83 třeba ještě udělají nějaké testy....

petrita83
5. srp 2010

@betox to asi jooo..no byla bych fakt ráda kdyby se na mě konečně někdo podíval ☹ protože mě i tak břicho sem tam zabolí..tak uvidíme kdy se ozvou..

betox
5. srp 2010

@petrita83 jasný, držím pěsti 😉

darkwitch
5. srp 2010

@petrita83 tak snad se ozvou brzo...

cibka
5. srp 2010

ahoj holky
díky moc za vaší podporu
petrita tak držím palečky at hcg stoupá 😉

cibka
5. srp 2010

petrita jem i to moc líto ted jsem si to přečetla ☹ moc sem ti držela palečky aby to alespon nekomu vyslo

cibka
5. srp 2010

jinak ja mela hcg kolem 100 prý to bylo biochemický tehu a chodila jsem každý týden na krev a trvalo to asi mesíc nez kleslo uplne na 0 nastestí sem na revizi nemusela
dark tak at aspon tobe to vyjde

petrita83
5. srp 2010

@cibka díky, to jsou teda vyhlídky... ☹ aach joo..tak musim počkat až zavolaj a pak se uvidí.. ☹

majcam
5. srp 2010

@petrita83 chjooooo ☹ ☹ ☹ ,nevím co k tomu dodat.... ☹

majcam
5. srp 2010

@darkwitch jsem napnutá jak kšandy na tvůj test... 😉

petrita83
5. srp 2010

@majcam já myslim, že to je výstižný..slova se hledaj fakt těžko 😢

darkwitch
5. srp 2010

majcam ja za chvili zacnu byt napnuta taky 🙂 a to jsem to doted neresila...

darkwitch
5. srp 2010

holky mam na vas dotaz, taky vsichni okolo co vedeli, ze jste sli na umele byli nervoznejsi nez vy jak to dopadne?

petrita83
5. srp 2010

tak mi volala přímo doktorka..je to prý podivné..neví co si o tom myslet...možná se prý stala někde chyba třeba v laboratoři teď s tím 380 nebo minule s 530 nebo před tim..prostě to má stoupat a né takhle klesat..to jsme ale všechny věděly, co?nic méně jdu teda na UTZ ,,už,, v úterý ráno..a pak ještě na krev..tak uvidíme..kdyby se cokoliv dělo..jako mi bylo nějako ouvej..tak mám jet do nemocnice..super vyhlídky..