Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
31. srp 2010

@darkwitch 😀 ahooj..neboj taky se už u tebe brzo bude něco dít, kdy jdeš na konzultaci?

petrita83
31. srp 2010

@majcam 😀 fakt ho zobe?to my pijem Alveo -já když nezapomenu tak si dám babyplan..chvíli jem taky jedla draslík..ale to protože mi v testech dopadl blbě..jinak nic..moc to zase nehrotim..celý ty 3měsíce před tím sme jedli zdravě, nepili, hodně masa, bílkovin, vody a všeho a k prduuuuuu... 😲

majcam
31. srp 2010

@petrita83 no zobal ho 😀 než jsem na to přišla 😉 ,já to taky už nehrotím,teď mám jen listovku,ale to si na ní musim vzpomenout..

petrita83
31. srp 2010

@majcam 😀 já taky..mám jí ale v šuplíku v práci a vzpomenu si na ní vždy až doma 😀

darkwitch
31. srp 2010

Ja vim, ze se bude neco dit, ale ta doba do konzultace je hrozna... Ja nez zacnu konzultovat tak vy budete mit vsechny vysledky 😀

petrita83
31. srp 2010

@darkwitch 😀 hlavně to chce pozitivní ty výsledky 😀

petrita83
31. srp 2010

@darkwitch kde paak co blázníš, vždyť já budu konzultovat až po mrše..to mě ještě jistě předběhneš 😀 😝

inza
31. srp 2010

ja mam taky listovku a taky na ni zapominam. Jinak manza ma ten Se,Zn a E a zobe to rano kdyz bere prasky na tlak teda pokud nezapomene....Ja jinak na prasky moc nejsem zapominam je jist. Si reknu ze budu jist vitaminy a vydrzi me to tyden a pak na to zase zapomenu....
Jinak na zdrrve jidlo, nepiti na to uz ser. jak je videt nema to nejak vliv. Takze zase zacinam vesele chodit se znamejma na pivko a vino. Uz si zase domlouvat posezeni......

dark:ja urcite vsechny vysledky mit nebudu. Jsem si mylsela ze mrcha na ceste a ona zatim porad nikde. Jenom spineni cca 5 dni....

petrita83
31. srp 2010

@inza a neni to zas třeba už mrcha...to je děs.
ale joo máš pravdu nemá to efekt, já už taky to nehrotim a jim si co chci kdy chci..na vínko si dávám ještě chvilku půst po tom mém vydařeném min.zážitku 😀 pivko nepiju, kafe nepiju...ale to jen proto že mi nechutí 😀 v září už jsem objednala s kamarádama výlet na moravu do sklípku 😀 ...tak že pokud nebudu těhu..zmažu se jak... 😀 😀 😀 kde pak budu distingovaně ochutnávat samozřejmě 😀

inza
31. srp 2010

@petrita83: no ja pokud jdu do hospy tak pivko a pokud do vinarny tak vinko. Samo ze na Morave ve sklipku zasadne vinko a pokud mozno tak nejake sussi a mene sladke v lete bile a v zime zase cervene. 😀 Jinak sklipek s partou nema chybu a pokud tam jeste cimbalovka tak to je pak neco.......Jinak ja mam kafe tak jedno za 14 dni a to vetsinou late. To je tak jedinne co me jeste chutna, ale musi byt sladke. Jinak samozrejme zdrave "zelenina" bucek....hovezi.... 😀 ne proste na co mam chut to si dam jako dneska smazeny romadur 😀 😀
jinak takovouto mrchu ja nnikdy nemela, jako ze by nic nebolelo a nebyla moc cervena..... 😉

majcam
31. srp 2010

@inza to je špinění,já špiněla 14 dní po IVF,dokud to neni krev,tak to neni menzes... 😉 ,no vidíš a já už mám druhou mrchu za sebou...,s tim zdravym a nezdravym-já když začala chodit cvičit a začala jsem jíst zdravě,tak jsem nabírala a až jsem se na to vykašlala, tak mám stále stejnou váhu...a myslím,že to bude podobné i v tom snažení o mimčo, takže dámy začneme dělat vše naopak a dočkáme se ....

inza
31. srp 2010

majcam: jj ja vim. Proste nejlepe jist co ti chutna a delat co chces 😀 😀

petrita83
31. srp 2010

@majcam 😀 😀 jo joo to je fakt..tak že už žádná disciplína 😀

petrita83
31. srp 2010

@inza jo jo přesně vínko sušší a bílé 😀 mňam, mňam..ale ještě z minula mám doma velké zásoby 😀 tak tentokrát budu fakt jen ochutnávat a ne domů vozit kamion 😀
tak to fakt nevim..tak asi mrcha ještě přijde..ta tě teda trápí 😖 potvora..

majcam
31. srp 2010

@petrita83 jo a přestanem chodit do CAR... 😲

petrita83
31. srp 2010

@majcam 😀 😀 no a myslíš že tohle zabere 😀 tak ale až po těch všech vyšetřeních 😀 😝

petrita83
31. srp 2010

@majcam joo a víš kolik ušetřéme?bambilion ..budem bohatý 😀

nannynka
31. srp 2010

@majcam Jak jste tu holky řešily to spermio - tak u nás to taky bylo takový nahoru dolů...Bral E, zinek, sprchoval pytlíka studenou vodou, nezahříval sedačky, začal nosit trenky, neměl noťasa na klíně. Trochu to pomohlo. No a nakonec androlog přišel na to, že mu jako malému nesestoupila varlátka a operace se dělala až ve starším věku a že má narušenou tvorbu.
Jo a jak se tu řeší ty profese - androlog klučičí gynekolog 😀.

majcam
31. srp 2010

@nannynka 😀 pytlíka studenou vodou.. 😀 😀 ,zítra vypnu boiler a vezmem to radši od palců až po hlavu 😀

majcam
31. srp 2010

@petrita83 tak jo,taky se radši ještě nechám dovyšetřit,když mám ty žádanky 😅

nannynka
31. srp 2010

@majcam taky ted chodi a synatorovi sdeluje co kvuli nemu vytrpel. Specialne vcera v noci, kdyz jsme v jednu dorazili do hotelu z koncertu U2 a malej si do 4 chtel hrat a rano nas cekala cesta domu....

majcam
31. srp 2010

@nannynka 😀...to je roztomilý,tak ti snad manža nebude Vojtíška otužovat už odmala 🙂 ,koncert byl asi super viď, můj manža U2 miluje...

nannynka
31. srp 2010

@majcam Jo, to byl, jen byla ku... zima....dokonce i hoši se dooblíkli....Naše počtvrté na U2 😉

cibka
31. srp 2010

ahoj holky kontrolní utz na 1 cysty zmizeli čekam na mrchu a jdeme do 2 pokusu

inza
1. zář 2010

dobre ranko.

cibka tak budu drzet palce

Jinak ja jsem se prave objednala opet na Mojzisku ( k pani co se u ni primo ucila) 🙂
@nannynka : jako donutit manzu aby nemel notase na kline je u nas docela zazitek. Vydrzi to tak cca5 min a je zpatky a ldyz neco reknu tak se muze vzteknout ze pry porad buzeruju. Studena voda by snad mohla projit 😀 . Jinak vitamionky papa

majcam: jasnacka at vysetri co maji a pak uz vse delat opacne a ono to urcite prijde 😀

inza
1. zář 2010

betox: mas IP

petrita83
1. zář 2010

@cibka huráá, tak to jsou super zprávy 😀

cibka
1. zář 2010

ahoj všem
inza a petrita83 děkuju ted uz se to zase trosku pohne tak uvidíme
jinak včera sem byla objednaná na 10 a sla sem az v 11

inza
1. zář 2010

cibka: my v po byli objednani na 1 a sli js,e teda presne 😀

petrita83
1. zář 2010

@cibka tak to je pěkné..ale já minule taky čekala skoro hoďku..asi mají frmol 😨 no hlavně že pro Tebe měli dobré zprávy..to za to čekání stálo 😉