Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
14. zář 2010

Betox určitě se ztratí
Inza teda to musí bolet
A teď mi poraďte od kdy se počítá ms, když je to jasné červená krev? A do kolika je 1.dc a od kolika 0.dc? Já vím že se to tu uz řešilo asi stokrát. Ale já vždycky zapomenu tu hodinu... Děkuju

betox
14. zář 2010

@darkwitch díky, akorát jsem to dneska řešila s Langerovou - 1.DC musíš krvácet hned od rána, nebo aspoň začít během dopoledne, všechno ostatní je 0. DC a 1. DC začíná až následující den

inza
14. zář 2010

betox: u nas taky ne

inza
14. zář 2010

ja myslim ze to pocitaji cca do dvou hodin (nekdo psal ze do peti)
betox: dneska me prislo ze Langerova mela dobrou naladu

petap1
14. zář 2010

betox: Jak kdyby jsem slyšela sebe před nedávnem...a podívej se na mě...tak hlavu vzhůru, ono to půjde 😀

Inza: tak aspoň tak...mohlo to dopadnout hůř 😉

majcam
14. zář 2010

@betox ☹ ☹ ☹ ☹ cysta jedna blbá,kdo jí to dovolil??? 😠 😠

majcam
14. zář 2010

@betox ....takový nezvaný návštěvy mám nejradši.. 😠 😠 😠

darkwitch
14. zář 2010

Betox děkuju tak já to budu brát jak říká langerova, mě se to takhle natesno normálně nestává buď přijde ráno nebo až po seste čas ve dvě deset je na palici 😀

cibka
14. zář 2010

@betox neboj vstřebá se u mě to tak bylo taky ja mela dokonce 3 ale jak píšes u mě taky není nic jednoduchy .
jinak jak jsem vám psala dnes sem 14 den po injekci na ms tak sem volala do gennetu a mela sem tam prijet na krev a utz , na utz vše ok a výsledky krve budou zítra pokud bude nízká hladina hormonu tak zítra začínám se stimulkou jestli ne tak budeme muset zase počkat jak píše betox taky se mi to furt komplikuje

majcam
14. zář 2010

@cibka ☹ ☹ ☹ 😠 😠

inza
14. zář 2010

cibka: 😕 😢 😢

majcam
14. zář 2010

@inza a ty budeš ve čt pěkně zbouchnutá 😉 sice od Lovás,ale bledá závist,už ani nevim jaký to je... 🙄

sichatka
14. zář 2010

@darkwitch - za 1 den menstruace se počítá MS, která začne do 18,00, po této hodině se to bere jako 0-tý den.

@inza - pokud budeš mít při transféru embryologa Míku - chtěj ať embryjkům řekne ošklivky. 🙂 Poprvé jem ho neměla a při 2 IVF řekl Míka embryům ošklivky. Doktorka Brandejská mi vysvětlila, že prý každé, které to řekl otěhotněla. Jsem jednou z nich.

inza
14. zář 2010

@majcam: no uvidime. Moc nedoufam manza asi nebude mit spermio nic moc. Je nachcipanej a jeste bere nejaky antibiotika

mandre
14. zář 2010

Ahojky děvčátka,
já musím pracovat 😝 , tak Vám sem toho moc nenapíšu....máme fofr
Inza: držím palečky, my budeme tento cyklus mít domácí snažení 🙂
Majcam: vypadáš, že jsi tu LSK přežila celkem v dobré psychické kondici 🙂 , tak to je dobrý.....
Petap: gratuluju mooc, manža říkal, že tam musí být jenom to srdíčko, když má jenom 6mm 😀 ....závidíme 🙂
betox, cibka: já ani nemluvim, u nás nic nejde podle plánu 🙄 😕
Pet.s: nožička bude krásná, až bude venku...já bych furt nakupovala miniaturní ponožtičky.....no blázen 😅

darkwitch
14. zář 2010

Tohle mi nedělejte každý počítá za den 0 něco jiného jak se v.tom mam vyznat když mi to vychází mezi...

majcam
14. zář 2010

@mandre snažím se,nic jiného nezbývá 😉

zvalentova
14. zář 2010

Zdravím všechny a ráda bych se přidala, jsem po návštěvě Gennetu s velmi smíšenými pocity. 😕 Zuza

inza
14. zář 2010

mandre: my ted zkousime snazenicko s asistenci....co uz mas termin LSK?. Ja jdu pristi patek na nejake to vysetreni a tam snad dostanu termin
dark: pokud se ti to rozjelo do dvou plus minus bych pocitala uz dnesek jako 1DC

mandre
14. zář 2010

@inza ještě nee, jdu v úterý na to vyšetření, musela jsem to o 1 týden posunout 😕 (psala jsem ti do IP)

@majcam aspoň, že už máš po. 😉

majcam
14. zář 2010

@mandre to máš pravdu,doufám,že už na ní nebudu muset 😒

majcam
14. zář 2010

@inza no uvidíte,ale je paradox,že naše první IUI bylo bez abstinence a bylo nejlepší sperma,a pak když jsem manžovi koupila vitamín E a měl šestidenní abstinenci,tak to sperma stálo za pěknou bačkoru...,takže tě možná ještě překvapí 😉

darkwitch
14. zář 2010

asi si rano zkusim zavolat do gennetu a poradit se... ach jo...

inza
14. zář 2010

mandre: jj cetla jsem to v IP, ale nejak pozapomela 😀
dark: zkus jeste kouknout na jejich webovky

darkwitch
14. zář 2010

tam maji tu sestou... ale zase jestli langerova rikala do dvanacti tak ja proste nevim...

darkwitch
14. zář 2010

nebo aspon meli, ted to nemuzu najit...

inza
14. zář 2010

dark: kazdy to rika trosku jinak

darkwitch
14. zář 2010

inza a jak ja se v tom mam potom vyznat... a jeste by me zajimalo co se stane kdyz zacnu brat ty prasky ve spatny den... asi me z toho trefi...

inza
14. zář 2010

dark: ja myslim ze nic

darkwitch
14. zář 2010

inza to by bylo fajn, proste bych zacla zitra a hotovo 😀