Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
30. zář 2010

@dennisa
@cibka no snad no,já jsem bohužel v nějakých věcech hodně skeptická...,byla bych ráda,kdyby už na imunu a genetice nic nenašli,a jen tohle mohl být ten problém...,ale to asi všechny tady 😲

darkwitch
30. zář 2010

denni to je super ze mas hned najity neco noveho...

majcam
30. zář 2010

no s tou prací je to teď na pytel,a ještě na pracáku teď nechávaj jen 5 měsíců... 😠

darkwitch
30. zář 2010

@majcam musis mit pozitivni pristup problem nasli, odstraniliho a ted uz se muzes tesit na miminko 😉

inza
30. zář 2010

@petrita83: jj mame genetiku, immuno, androloga, 4D UTZ, HSK a stale nic, resp na genetice nasli mutaci a tak mam jist jenom listovku nic zasadniho a na imunologii zvysene NK bunky a na to jsou taky prasky a kdyz jsem byla na immunologii podruhe tak uz nenasli ani ty Nkl bunky zvysene. Manza krome pomalejch ocasku tak nema nic...

petrita83
30. zář 2010

já nevim, u nás zatim taky nic, ale poté co 1.IVF vyšlo ale jen nachvilku má doktorka dojem, že na to přijdem proč to tak je, že je nějákej důvod proč se mimís neudržel buď genetickej, nebo imunologickej nebo tam někde... 😒 tak já doufám, že jooo.

inza
30. zář 2010

@dennisa: jj chci delat v oboru co mam vystudovany.....chemie, laborka...atd....

inza
30. zář 2010

@majcam: ja tam uz jsem ted 6 mesic ☹

cibka
30. zář 2010

tak jak to tak pozoruju sme na tomvsichni sterjne
musim odbíhat varim polévku a cínu

dennisa
30. zář 2010

@inza tak to jo. Do toho nedělám, tak ani netuším, jak je to s prací v tomhle oboru.
Já mám jen gympl, takže žádná specifikace, tak jsem furt někde upíchlá v kanclu 😅

petrita83
30. zář 2010

@inza hmmm...a jak je to dlouho co na tohle všechno přišli? třeba to teď půjde? je to teda záhada...ale je fakt, že mnohdy na důvod nepřijdou, což mě děsí a doufám že nebude náš případ...!ale zase někdy tě odepíšou a nakoec to vyjde, tak že se musíme každé malé naděje držet!kdy máš tu lapárku? JInak další IVF taky až po novém roce viď? já jen dumám jestli je zima na to vhodná 😀 😀 jestli nepočakt do jara..ale to čekání je děs ☹

majcam
30. zář 2010

@inza a to za tebe platí zdravotní a sociální..?

inza
30. zář 2010

@petrita83: laparka je 8, takze do nemocnice mam nastup 7 mezi 11-12 a jak dlouzho budu netusim. no vsechny tyto vysledky jsou nekdy z ledna ci unora. Ale neni to nic zasadniho a na vse jsou prasky. Z te genetiky me to bude vadit ve stari spise co dr rikala. Jo IVF az po novem roce a taky podle penez, ted jak mame jenom jeden plat a musime platit hypoteku tak nic moc
Podle me zda zima, jaro ci co je asi jedno....Proste i na tech papirech mame psanou diagnozu jako pricina neznama

inza
30. zář 2010

@majcam: jo plati, ale po tech 5 mesicich pak uz od nich nic nedostavas a kdyz jsem se ptala na rekvalifikaci tak nabizeli jenom pocitace a pak treba ridicak na vysokozdvizny vozik atd...takze taky nic

darkwitch
30. zář 2010

@dennisa co mas psane jako pricinu?

dennisa
30. zář 2010

Ono se sice říká, že nejlepší doba na těhotnění je jaro a léto, ale to mám pocit, že jen u přirozeného početí. U nás s umělým, to je podle mě úplně jedno kdy, hlavně, že někdy 😀

darkwitch
30. zář 2010

ja jsem nekde cetla, ze u ivf jsou nejlepsi vysledky v lete, ale u nas to zda se neplatilo...

dennisa
30. zář 2010

@darkwitch já? Mám tam napsanou sekundární neplodnost. To prý znamená, že těhotenství už bylo, ale už z nějakého důvodu přirozeně být nemůže.

darkwitch
30. zář 2010

aha ja tam mam napsane partialni tubarni faktor, vubec nevim co to znamena, ale asi tu nepruchodnost...

dennisa
30. zář 2010

Jů, teď koukám, že musím dneska poslat do práce neschopenku a lístek na peníze, mi to úplně vypadlo 😕
Za chvilku mi přijede manžel domů, tak skončí havaj a odporoučím se do kuchyně 😀
Vymyslela jsem na dnešek lasagne, tak už se těším, mňam 🙂

dennisa
30. zář 2010

@darkwitch tubární faktor souvisí s těma vejcovodama.

petrita83
30. zář 2010

😀 😝 to jsou záhadná slova a já vůbec nevim co tam máme napsáno? kde jste to vyčetli?musim to ojuknout... 😀

petrita83
30. zář 2010

Zrovna teď mi napsal kamarád, že se jim narodil synek 😀 😀 hurááá, úžasný!

darkwitch
30. zář 2010

ja taky musim jit poslat neschopenku, jen co se dovolam do prace komu ji mam poslat, se nam sloucili dva odbory a ted nevim ktery sekretariat funguje...

dennisa
30. zář 2010

@petrita83 já to mám napsaný v papíru z úplně první konzultace z Gennetu. Jako diagnózu.

petrita83
30. zář 2010

Jinak jsem právě někde četla že zase když je v létě hodně horko tak to tomu moc nesvědčí, což byl zrovna ten náš červen a že zim aprý taky nic moc...prostě extrémní teploty.. 😀 😝

darkwitch
30. zář 2010

petrita je to ve zprave z vykonu indikacni skupina

darkwitch
30. zář 2010

takze ted je to akorat a musi se ten muj nanucek chytit 😀

dennisa
30. zář 2010

@petrita83 já taky měla 1.IVF v červnu. Aha, tak tam bude zakopanej pes 😀

petrita83
30. zář 2010

@dennisa ahaaa, ani nevim jestli nám dali nějákej papír, budu muset do toho juknout..mám pocit že vždy kromě včerejška odcházim bez papírů 😲