Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
7. říj 2010

@cilkaa ale ty už přece plodné dny nebudeš muset hlídat v pondělí najdeš //.. 😉

majcam
7. říj 2010

@cilkaa a co blbneš s dalším cyklem IVF,vždyť ještě nevíš výsledek tohohle.. 😕

darkwitch
7. říj 2010

@majcam ty si si spletla lidi cibku a cilkuu 🙂

majcam
7. říj 2010

@darkwitch no a proto mě mátlo,že tam nemá fotku.. 😀 jo už to vidim 😀 ,omlouvám se poškozeným,že jsem si je spletla 😀 a já si řikala proč sleduje hleny 😀 ..no ty vo....,já mám dost...jdu si snad zase lehnout,tim nic nezkazím 😀

darkwitch
7. říj 2010

@majcam ja myslim, ze ani tak jsi nic nezkazila 😉

inza
7. říj 2010

@petrita83:no a jak to mam brat jinak.tak jsem dorazila a dokonce i v cas teda jenom o 15min.hned v prijimaci kancelari jsme se s pani vcelku nasmaly a pokecaly.a dokonce me hned i ubytovaly.pokoj po 2s tv a soc.zarizenim a to je standard.ted budu nuda to cekani.nesnasim jen tak lezeni☹

betox
7. říj 2010

@inza tohle čekání je děsnej vopruz, vždycky mi to připadalo blbý jen tak ležet, když mi nic není... 😝 Až se budeš po, tak to bude aspoň utíkat 😉

cibka
7. říj 2010

@darkwitch porad stejne nic me nebolí a co ty?

inza
7. říj 2010

@betox:jj je to vopruz.to nic nedelani je fakt drsny.lezet jen tak nejde,protoze to by vnoci clovek nespal.no snad to po tom utece rychle jinak se z toho asi zblaznim

betox
7. říj 2010

@inza jo to víš, že jo, pak to uteče, většinu pak prospíš

inza
7. říj 2010

@betox:jedine pozitivum je to vyspani.nikdo nebude otravovat jako doma napr.pes,manza...:-)

petrita83
7. říj 2010

@inza 😀 😀 😀 tak vidíš, najdeš si na tom zase něco hezkýho 😀 a kdy tě vezmou na řadu?tak ať to rychle utíká!!!cestou jsi nezabloudila, tak že vše podle plánu..no tak huráá do toho 😉 já se na to spaní taky docela těšim, minule to bylo prima..

petrita83
7. říj 2010

@majcam no jasně co se diviim, já nakonec určitě taky pojedu MHD 😀 je to klasika..něco nám do toho vleze a bude 😖

majcam
7. říj 2010

@inza a taky ti měřili tou pistolkou teplotu? Já si myslela,že mě nějak čipujou 😀 ,neboj dneska dostaneš prášek na spaní a bude,i když já po něm byla zblblá, u nás na pokoji byla těhule a tu celou noc hlídali,měla nějakou problematickou cystu,a jak tam furt někdo chodil,tak já furt vstávala a myslela si,že už jdu na operaci,tak mě furt pokládali 🙂

majcam
7. říj 2010

@inza přesně,žádné venčení psa i manži 😅

betox
7. říj 2010

@inza jojo, to je jedno z pozitiv, o mě pak ještě doma manža pečoval a to taky nebylo špatný 😉

darkwitch
7. říj 2010

@cibka ja jsem na tom stejne... 🙂 proc by nas taky melo neco bolet mame hodne deti co maminku nezlobi 😉

cilkaa
7. říj 2010

@majcam jéé a já myslela, že je to na mě, páč budu v pondělí testovat tenhle cyklus (ale nevěřím tomu). Tak to je dobrý 😀 Musím si dát fotku, aby se to lépe rozpoznalo 😀

majcam
7. říj 2010

@cilkaa 😀 no vidíš,jsem ti to předpověděla..,takže žádný hlen nehledej a v pondělí ukaž // 😀

inza
7. říj 2010

@petrita83:kdy jdu a jak to bude zatim nevim.nikdo tu jeste nebyl neco rici.
Majcam:zatim merily jenom tlak a ten mam kupodivu dobrej i kdyz normalne mam nizkej.se mnou tu je akorat pani co je uz po nejake operaci vcera jinak nikdo tu uz jinej neni a nebude

inza
7. říj 2010

@majcam:ty teda zase dneska jedes.se tu chechtam

darkwitch
7. říj 2010

@inza to ja b\ch mela pred operaci tlak asi vysoky... bych umirala hruzou...

majcam
7. říj 2010

A jak vůbec dopadla Dennisa? Měla dnes OPU,ne..?!

cilkaa
7. říj 2010

@majcam takže taky nemáš hleník...no já o tom hlenu četla a asi bude dost důležitej, aby v něm přežili spermísové...
A ty jsi proč šla na IVF?

cibka
7. říj 2010

@darkwitch no ja ze vetsinou holky po et nebo iui píšou že je bolí podbříšek a tak ty jsi dnes 9 den po iui

cibka
7. říj 2010

@cilkaa ty jsi po et? a kdy jsi byla?

darkwitch
7. říj 2010

@cibka ja jsem 8.den po KET 🙂 a to ze nekoho boli podbrisek prece neni moje starost... nam to proste vyjde a hotovo... 😀 😀 😀

cibka
7. říj 2010

@darkwitch je ani nevíš jak by se mi ulevilo takze budes testovat pondělí? ja sem dnes 9 den po et

darkwitch
7. říj 2010

@cibka jojo ja vim, jsi o den napred... budu testovat v pondeli, uz aby to bylo za mnou a s dvema carkama a poradne vysokou hladinou hcg v krvi... klidne at je mi spatne, hlavne at jsou tam dve 😀

cibka
7. říj 2010

@darkwitch přesne to si rikam taky klidne at zvracim a je mi blbe hlavne at tam jsou