Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
11. říj 2010

@inza no my máme taky hypošku

inza
11. říj 2010

@petrita83: nevim, zalezi v jakem to je stadiu, ale myslim ze prvni stadium je asi mesic. U Svejka to bylo neco jineho. Ja na nej dostala predpis a vyzvedla ho v lekarne(jmenuje se myslim YAL) a vzala do nemocnice a tam ho pak sestra aplikovala, taky jsem mela predstavu desnou ale toto prekvapilo v dobrym slova smyslu. Jo jinak Homolku doporucuji fakt super pristup a nestandardni pokoje 2 luzak se zachodem, sprchacem, umyvadlem a TV. Pak na chodbe kuchynka kde hotovy caj trikrat denne meneny a nebo mozno si uvarit a nebo udelat stavu, plus je tam lednice a automat na kafe.......Personal super a velice ochotny a nechodi otravovat kazdou chvili a kdyz se clovek zepta tak ochotny odpovedet.
Jasne ale stejne me kontroluje po telefonu zda lezim...... 😀
@dennisa: ja vim, ja to jen tak pripomionam 😀

petrita83
11. říj 2010

@cibka jo jo hypošku máme taky a vyšťavený jsme 😖 škoda mluvit..prostě všichni na stejné lodi 😲

inza
11. říj 2010

@petrita83: asi do normalniho. Kdyz jsme se bavili s dr tak rikala ze ten nativ nema zatim tak velkou uspesnost, ale v utery jdu na konzultaci p oLSK a tak se zase nejak o tom asi budeme bavit

U nas je blby ze ja nemam praci a urad uz me nic nedava. Kdyz vse polatime, najem, hyposku, auto...... tak nam zbydou tak 2 tis na mesic a z toho usetrit na IVF bude desne, ale proste se nejak musime s tim poprat

petrita83
11. říj 2010

@inza tak to je super...no já to znám i z vyprávění od kamarádek..ale ty to možná přibarvily 😀 tak se necháme překvapit..už v pátek se konečně dozvíme kdy ta LSK, HSk bude a navíc už bude v běhu i imuno a gen..normálně se mi o tom už i zdálo..že jsem tam přišla pozdě a nevzali mě a musela jsem se zase objednávat znova..asi už mi z toho čekání hrabe 😀

petrita83
11. říj 2010

@inza jo je fakt, že při IVF si přeci jenom řikám, že ta šance je o hodně větší..ale možná v kvantitě není kvalita a jsou holky u kterejch nativ vyšel..tikdyž to jsou asi jen výjmky..a já nejsem výjmka ale pravidlo..tzn.že zázraky se mi nedějou..musíme si prostě pomoct sami..další konzultace, tak uvidíš třeba Vás ještě něco napadne!

majcam
11. říj 2010

@petrita83 😀 taky jsem počítala ty nuly 😝 ,to neni o moc méně,než normální IVF..
@inza ale zase u tvého manži ta oligoasthenospermie,to neni nic co by bylo nějak špatně,to má skoro každý v dnešní době..,jestli je chyba u manži,tak musí předávat nějakou špatnou informaci,ale to by mělo vyjít z genetiky...,a co kdyby ještě šel na tyto vyšetření znova,třeba se něco změnilo,já jak teď hodně čtu,tak v hodně CARech dělají i chlapům HP pak ještě krom ICSI i PICSI...a prý je hodně dobrej androlog dr.Kočí z ISCARE...,tak nevim..

inza
11. říj 2010

@petrita83: 😀. Tak pak budes mit vse najednou. Neboj na LSK,HSK nebudes cekat dlouho

petrita83
11. říj 2010

@inza jo jo huráá, já už se na to těším..musim Vás dohnat 😀 ať jdem do dalšího boje všichni spolu!

inza
11. říj 2010

@majcam: manza u androloga uz byl. Ten mu rek ze je jenom asi 5-10% pod normal. Takze nic zasadniho. HP delaj ale prevazne jen u toho kdo ma fakt ocasky katastrofalni....Genetika prave byla dobra. Prave ze to muze byt treba neco co jeste neznaj.....uvidime co se domluvime na te konzultaci...
@petrita83: velky rozdil neni pokud mas pokus jeste na "pojistovnu", ale pokud platis sam tak tam ta financni stranka je vetsi...

inza
11. říj 2010

@petrita83: me urco dozenes. Me ted zastavili ty antibiotika

darkwitch
11. říj 2010

teda nez jsem dosla z vlaku domu tak jste toho teda napovidali...

majcam
11. říj 2010

@inza já vím,že jste u toho androloga byli...hm jsem ti moc nepomohla.. 😒

inza
11. říj 2010

@majcam: 😀. Proste jsme zahada. Pritom manzuv bracha ma dve decka a ma setra ted ceka

majcam
11. říj 2010

@inza no to je taky dobrý na psychiku,když to v rodině jede jak po másle.. 😲

majcam
11. říj 2010

@inza to MTFR mám taky, nějakýho heteozyta nebo co..,ale to tady má snad každej,jak to tak čtu..

darkwitch
11. říj 2010

@inza sestra se na manzu jen podiva a je v tom... sestrence taky stacilo se na manzu podivat a ted ceka holcicku, tehle mesic...

dennisa
11. říj 2010

Volala jsem do Gennetu, jestli je nutný dneska dojet na tu kontrolní krev, sestra neví, domluví se s doktorkou a zavolají do 16h. No to je dobrý, to bych tam stejně už nestihla do 18h. dojet 😖

ivula21
11. říj 2010

Holky zlaté, já se tak těšila na ráno, že budu gratulovat a normálně mám slzy v očích a chce se mi brečet. Tak uvažuju, jestli to vůbec všechno má cenu podstupovat. To je k zbláznění. ☹
Já mám pocit, že v ostatních Carech se daří a v GEnnetu furt nic nebo co.

inza
11. říj 2010

@majcam: jo je to vyborny, hlavne kdyz si segra rekla ze budou mit prte a slo to.....navic jeste bratrancum taky ustrelili nohy.. 😀 a sestrenice ma taky dva kluky

darkwitch
11. říj 2010

@inza sestra ma pulrocniho kluka a zpozdila se ji ms a ta rikala, ze by mi to ani nemohla rict, ze je zas tehu 😀

inza
11. říj 2010

@darkwitch: no proste nekdo se jenom otre o trenky a je to tam a nekdo nic.... 😉

petrita83
11. říj 2010

@ivula21 má to cenu, určitě..vždyť vidíš jak bojujem a plánujeme co dál..pořád si řikám, že to nemůže být CARem..ale je fakt, že teď nějak dlouho tady nic 😖

majcam
11. říj 2010

Jo holky,takže se teď musíme dívat hodně na manži a ještě jim ustřelit nohy. 🙂 ..,jj tonoucí se stébla chytá..,jdem na to!

petrita83
11. říj 2010

@dennisa a jak to uděláš, pojedeš nebo nepojedeš? a ty jsi měla náběh na hyperstimulák, či co?ale pokud se cítíš dobř...tak snad je to dobrý...je to blbý když to máš takhle z ruky..

majcam
11. říj 2010

...a ještě se otírat o trenky.. 😝

petrita83
11. říj 2010

@majcam 😀 😀 jsem věděla že ty něco vymyslíš 😀

majcam
11. říj 2010

No už se vidim,jak furt na něj čumim,otírám se o něj,ten zas na mě bude čumět,to je jak tenkrát tady radila Nannynka s tou vodou,jsem vypla teplou, aby si mohl prokrvit pěkně pytlíka...no ten řval.. 😔

inza
11. říj 2010

@majcam: ty zase jedes. Se nemuzu smat 😀

darkwitch
11. říj 2010

@majcam ty nezklames 😀
ja si myslim, ze to CARem neni, ja myslim, ze nas sem chodi z gennetu minimum tak asi jsme v te neuspesne pulce...