Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
12. říj 2010

@zvalentova to je mrchaaaaaaaaa ☹ je mi to líto..a jak to vidíš dál?po výsledcích se objednáš na konzultaci?

inza
12. říj 2010

Dark: a budeš teda chtít ten estrofem?

zvalentova
12. říj 2010

@petrita83 už jsem objednaná, tam se domluvíme jak dál postupovat.

petrita83
12. říj 2010

@zvalentova jasně..je to teda pech..no ale co naděláme, začneme zase pěk¨ně od začátku, ne? 😉

zvalentova
12. říj 2010

@petrita83 bohužel ano

mandre
12. říj 2010

@petrita83 leda, že by nám ještě někdo jako bonus udělal lobotomii 😀

petrita83
12. říj 2010

@mandre 😀 😀 😀 tak já bych jí teda možná ani nepotřebovala...někdy si připadám, že už sem jí absolvovala 😉

inza
12. říj 2010

no nezbejva nic jineho nez zacit od zacatku
jinak mandre to cekani az budete moci nezavidim. Me prijde tech 2-3 tydnu docela dlouhe... 😉 Pritom ted by byl dobrej okamzik, ale vadi tam tomu ty stehy 😀

petrita83
12. říj 2010

@inza 😲 😀 neboj okamžik zase přijde 😉

mandre
12. říj 2010

@inza takovou abstinenci jsme ještě nikdy neměli 😕 😅 (prý nešťouchat do dělohy 😀 )

@petrita83 já už mám všechno vyšetřený, tak teď už mi chybí jen výplach mozku a naimplantovat nevědomost a nadšení 😀 😀

inza
12. říj 2010

@mandre: jj taky mam uz vse vysetrene, presne jak pises akorat mozek vymenit......,
@petrita83: jj prijde, ale ted je to tam pekne vymetene bez smeti tak treba by nejake mohlo na devet mesicu uviznout 😀 😀

inza
12. říj 2010

@mandre:normalne ty stehy me prijdou jako kdyby to byl rybarsky vlasec 😀 😀obcas kdyz se konec zapichne do kuze to boli 😀.jinka mam taky modry 😀

petrita83
12. říj 2010

@inza no právě uklizeno tam máš 😀 tak teď jen aby se tam zabydlel 😀
@mandre - no to já bych potřebovala naimplantovat pořádnou řádku optimismu 😉 no tak snad přijde s tím úklidem 😀

inza
12. říj 2010

@petrita83:neboj ty tam taky budes mit udelanej zachvili podzimni uklid a cisteni komunikaci 😀 😀

mandre
12. říj 2010

@petrita83 já jsem nějak klidnější 😀 po úklidu....jak dlouho mi to vydrží, to teda nevim 😀 😀

@inza tak můžeš říkat, že máš zaseklí 3 kapříky 😀 😀 ...je to modrý kabílek 😀 ...mě už to pak kolem těch kabílků bolelo víc, než ty jizvy, jak to bylo utažený....když to vyndali, tak se mi hrozně ulevilo a začalo se to lepšit, předtím to bylo furt rudý, nateklý, teď už ne. Tebe nebolely ramena?
Já byla tak vyřízená, že jsem si nemohla ani lehnout, tak jsem si musela nechat píchnout něco proti bolesti 😝 .

mandre
12. říj 2010

@petrita83 a hlavně jsem se bála, abych neměla endomrchu, protože mě vždycky dost bolívalo břicho při MS....a tohle se fakt blbě léčí 😝 ....to mi právě Brandejská na jaře viděla napravo nějakou volnou tekutinu, tak říkala, že neví, co to je, jestli srůst, endomrcha 😕 ....tak aspoň že tak, endomrcha ani srůsty tam nejsou.

inza
12. říj 2010

@mandre: ja muzu mit zasekle jenom 2kapriky.mam jenom dve dirky.je pravda ze kabilky bolej vice nez ty jizvy.ja jdu na vyndani asi ve ctvrtek.je pravda ze mam taky takovej vetsi klid kdyz mam uklizeno🙂.me bolely spise zada,ale pichnout jsem si nic nenechala.jenom jsem si nechala pak dat prasek na zvraceni.ja mam jinak rany natreny zelenou desinfekci a smejt moc nejde tak ani neni videt jestli to je zarudle ci ne

inza
12. říj 2010

@mandre:ja taky akorat presne mela strach z endomrchy a srustu,ale nastesti vubec nic

mandre
12. říj 2010

@inza 2 jooo, a kde máš tu druhou, krom pupiku....já mám 3 ☹ 😢 😲 - pupik a napravo + nalevo...žádnou zelenou nemám 😀 , tak aspoň něco....mažu si to večer mastí s propolisem (manža říká proprdelisem 😀 )...mě bolelo pravý rameno tak, že jsem si ho musela neustále držet, že tam je prý nějaké nervové zakončení, které dráždí ten zbytkový plyn, nebo co.

inza
12. říj 2010

@mandre:no jednu v pupiku a druhou vlevo,tesne pod kosti na boku.ja zatim nicim nemazu,uvidime zda neco doporuci ve ctvrtek v nemocnici.tak me mozna zase asi tolik nenafukovali🙂jinak ja mam nejakou mast primo na jizvy tak mozna budu mazat potom ji

mandre
12. říj 2010

@inza tak to joo, mě ještě přidali tu napravo , aby se mohli ve mně vrtat 😠 ...mě řekli hned, hodně sprchovat a mazat...že bych lezla do vany vícekrát za den, to asi neee 😅 😀 , to sprchování to asi nějak líp prokrvuje a lepší se pak hojí 🙂 Taky se cpu vitamínem C, to zase manža furt, že to je na hojení a kolagen 😀 😀

inza
12. říj 2010

@mandre: no ja taky kvuli tomu do vany nelezu vicekrat 😀vseho zase moc skodi. Ja ted do sebe misto vitaminu cpu tak akorat antibiotika

petrita83
12. říj 2010

@inza ,@mandre , @majcam - no tak vidíte jste klidnější..to přesně potřebuju pořádněj podzimní úklid komunikací 😀 😀 no tak snad už brzy, nějak se mi to vleče..nějak nevim jestli mám chtít aby něco našli, nebo nenašli..no hlavně a´ť tam vše důležité nechaj..toho se asi bojim nejvíc...ty joo to já než se k tomu dohrabu, tak vy už budete u prvního snaženíčka 😀

mandre
12. říj 2010

@petrita83 co se vleče, neuteče 😀 😀 ...se budeš snažit ještě dřív, než já 😅 ....ale dobrej přístup před laparkou 😉

@inza a to bude dobré, taťka taky zobe antibiotika na borel. a snad dobrý 😉

ivula21
12. říj 2010

Ahoj holky, tak já myslela, že se do dneška tady stane nějaký zázrak, ale vidím, že ne ☹. Že ta ponurá nálada je jako včera. Ach jo, pak to má člověka nakopnout ☹

Jinak já byla dneska u LAngerové, ani v mojí kartě nebylo, že po OPU moje vajíčka byla nezralá. Jsem jí to musela teprve sdělit a ona si to ověřovala. Tam ta komunikace fakt nějak vázne 🙂
Jinak jsem fakt kvočna na ho..., vzhledem k tomu, že potřebuju k PGD hodně vajíček, tak já jsem úplný opak. Prý mám hodně nízký nějaký hormon na tvorbu folikulů (v podstatě nízkou zásobu folikulů), tak proto mám vždycky docela málo folíků. Prý má být hodnota toho hormonu 1-5 a já mám 0.291 😒 , no to by mě cyp střelil.

A teď mi holky řekněte. Vykysalá mi při posledním ultrazvuku před OPU automaticky řekla, že pokud bude málo vajíček, tak že se zmrazí a budu stimulovat ještě jednou. ( Tak jsem to měla tehdy i v REpromedě). A Brandejská po OPU mi přišla říct, že mám málo vajíček, tak že je určitě zmrazíme a budem stimulovat ještě jednou ať je jich více. A že se nemám ničeho bát, že když se hned zmrazí, že se jim nic nestane. A dneska mi Langerová řekla, že mi nedoporučuje mrazit embrya v tom prvopočátku, kdy se oplodní. Že prý když jsou zmražená v tom prvojádru, tak prý by mohla mít po rozmrazení nějaké vady. A tak teď komu mám věřit 😒 . Babo raď
Tehdy mi to v Repromedě taky tak dělali a nikdo se tehdy nezmińoval, že by emriím po rozmrazení něco mohlo být. Tak já nevím

Jinak stimulovat budu po vánocích a nechala mi krátký protokol s tím, že bude o dva dny delší, aby se zas nestalo, že budou vajíčka nezralá.

petrita83
12. říj 2010

@mandre uvidíme , uvidíme..taky záleží jak velkej úklid to bude..no pokud nám to nevyjde přírodně, tak se stejně všechny sejdem na začátku roku u IVF, ne? 😉 tomu říkám plán.
@ivula21 - ponurá nálada - a já si zrovna řikala, že je tu zase docela veselo na to jak jsou ty zprávy pořád na h...
JInak ti teda vůbec poradit neumim ☹ v tomhle směru vůbec nejsem kovaná..
..ale s tou komunikací máš pravdu, někdy tam mají pěknej b....však víme...stejně moc nechápu jak se jim to stane, že odeberou vajíčka která jsou nezralá, to přece museli vidět podle folíků že nemaj 21-22mm, ne?asi by tě měli brát na UTZ častěji, když to neumějí odhadnout..u mě to třeba odhadli super..a to jsem tam na UTZ byla jen 2krát..
No každej doktor jinej názor to je taky na h...no fakt nevim kdo z nich má pravdu..a ke komu jdeš příště????

ivula21
12. říj 2010

Já chodím k Langerové, teda byla jsem u ní teprve podruhé. 🙂 Během stimulky - kdo zrovna byl k mání.
Mi je holek tak líto, asi se nemá litovat, ale mi je to tak líto. Navíc moje kamarádka je 14 po potratu, plod měl Edwardsův syndrom, tak ta je taky zdeptaná. To je na houby, že se to pak musí už po tom 20. týdnu rodit....já si to vůbec neumím představit.

Já bych tak holky potřebovala hodně vajíček do háje. Nechcete mi některá nejáká půjčit, která jich vždycky máte hodně? 🙂

Taky to tak máte, že když přijdete do Gennetu, tak si prohlížíte holky na lavičkách a říkáte si, která z vás z Koníka by to tak asi mohla být třeba? 🙂

nannynka
12. říj 2010

@ivula21 Ja tomu sice nerozumim, ale nebylo to ze Brandejs a Vyky mluvily o vajickach (neoplodnenych) a dneska doktorka o embryich ? To by pak asi davalo smysl, ze se rozchazi ne ? Rozhodne se drz.

darkwitch
12. říj 2010

@inza promin naprosto nestíhám , tak se omlouvám ze si ten estrofem nevemu i kdyz Ho potřebuju
Nejdřív jsem se zasekla v gennetu, dlouho jsem tam čekala ale langerova si me pak vzala k sobě zvýšila dávky všeho a b patek mam jít na krev a ze se na to koukne
A pak jsem se stačila v práci neco podepsat a zakecala jsem se s kolegyni...
Ted doufám ze ten estrofem budou v lékárně mit.

cibka
12. říj 2010

@zvalentova me takdy dorazila ☹