Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

andilekpanenka
25. říj 2010

My máme jít na krev cca 14 dní před termínem návštěvy. takže když tam přijdem, ona nám už řekne co dál? Jako že třeba uměle oplod. nebo tak?

betox
25. říj 2010

@andilekpanenka ano, pokud už bude mít výsledky krve, tak určitě navrhne možné další řešení 😉

andilekpanenka
25. říj 2010

@betox děkuji moc za info. Tak jsem zvědavá, jak dopadnem 🙂

inza
25. říj 2010

@betoxjo to je fakt...je pravda ze manza s ni vzdy vtipkuje a dela si prdel.......

betox
25. říj 2010

@andilekpanenka nemáš vůbec zač. Držím palce 😉

lucavka
25. říj 2010

@andilekpanenka - ahojky. Taky chodíme k Bukvové. Je celkem v pohodě. Přeju hodně štěstí a dobrých zpráv 😉 .

Holky tak sem si dneska 20. den po ET zašla udělat další krev u nás v Žatci v laborce. Sice si zaplatím, ale jsem zvědavá jestli mi HCG správně narostlo... A navíc žádný velký čekání na výsledky. Ve dvě se tam zeptám...

inza
25. říj 2010

@lucavka: tak at pekne roste.........

monnn
25. říj 2010

@lucavka tak držím palce at HCG hezky roste 🙂

darkwitch
25. říj 2010

@lucavka urcite poroste 😉

dennisa
25. říj 2010

Ahoj holky.
Tak já už krvácím nějak víc 😢 A test je pořád pozitivní.
Ještě že už zítra jedu na krev nebo se z těch nervů fakt už zblázním ☹
@darkwitch jak Ty? Už je to lepší?

Já doufám, že mi to HCG zítra udělají rychle, když mám takový problémy. Do středy fakt čekat nebudu.

inza
25. říj 2010

@dennisa: tak jim rovnou o tech problememch rekni

dennisa
25. říj 2010

@inza jo jo, to víš, že řeknu. Ale bojím se, že je to stejně v háji ☹ všechny těhotenství u mě tak skončili, pozitivní test, pak krvácení a byl konec. Nějak mi nejde teď myslet pozitivně.

darkwitch
25. říj 2010

@dennisa ja uz nespinim, ale jestli se prcek vyviji tak to stejne nepoznam, tak uvidime v patek...
drz se... bude to dobre, ta smula se jednou musi prolomit

inza
25. říj 2010

@dennisa: neboj bude to dobre. Prcek si jenom cisti domecek... 😀

dennisa
25. říj 2010

@inza to teda čistí důkladně, že je tolik odpadu 😠 😀
Bože to jsou nerváky, já na to snad nemám povahu na takový nervy.....

dennisa
25. říj 2010

@darkwitch to je fajn, že už nešpiníš, to bude určitě dobrý!

majcam
25. říj 2010

@dennisa neboj a VĚŘ !!!!!!!
@inza jaké bylo kácení? 😉
@betox držím obrovské pěsti na "píchání" 😲

majcam
25. říj 2010

@darkwitch pořádně papej mamino,ať bublinka roste,tak jak má.. 😲

majcam
25. říj 2010

@monnn ahoj,já jdu na pokec k Buk 15.11 s výsledky z imuna..

darkwitch
25. říj 2010

@majcam nevim jestli moje papani tomu pomuze 🙂

inza
25. říj 2010

@majcam. jo bylo vyborne, hlavne pak vecer....no ale vcera jsem si rikala ze jsem to trochu na to bricho asi prehnala...vcelku me bolelo kolem jizev.....se nam dneska vratil akorat pes ze 14 denni dovolene. Jsem ho ani skoro nepoznala jak je chlupatej nasadil uz na zimu....
betox: tak pekne "pichej"

majcam
25. říj 2010

@inza no bacha na ty jizvy!!!! Já ještě teď nemůžu spát na břiše,ta v pupíku ještě bolí..,jé tak budete mít s psiskem veselo,mě stačilo,když jsem byla 2dny bez psa,mi to tu přišlo takový prázdný..nikdo nevítal a tak...

inza
25. říj 2010

@majcam: no ja taky prave moc spat tak nemuzu. Jo bez psiska to bylo takovy divny. Ted tu lezi jak chcipla mrcha a predchvili se dozadoval vstupu na balkon..na to muze zapomenout by jsme meli doma ledniho medveda

andilekpanenka
25. říj 2010

@lucavka tak snad nám nějak pomůže. A když jdeme k této Dr. tak jí budeme mít už nafurt?

andilekpanenka
25. říj 2010

@lucavka jinak samozřejmě děkuji 🙂

darkwitch
25. říj 2010

@lucavka tak jak jsi dopadla? Uz jsi dostala dost casu

lucavka
25. říj 2010

@andilekpanenka - oni se tě pokud to půjde (pokud třeba nebude mít dovču) budou snažit vždycky dát k ní. Určitě ti všechno vysvětlí a řekne možnosti.

@darkwitch - zrovna jsem dorazila. byla jsem ještě nakoupit. To mrně je pořád strašně hladový 😅 . Za chvíli budu jak sud. HCG nám krásně za ten týden vyrostlo na 7362 🙂 . Snad i ultrazvuk bude mít takhle dobrý zprávy. Uvidíme za dva týdny...

@majcam - to chápu. Já bych bez kocoura a čubiny nevydžela bez stejskání ani den 😉

Holky všem držím pěsti a přeju pevný nervy a hodně sil do boje...

darkwitch
25. říj 2010

@lucavka TAK to je úžasne jak ti to krasne roste...

ivula21
25. říj 2010

@dennisa Dennis moc držím palečky. Ten bobek to musí vydržet, tomu teda věřím
A to že jsi vždycky krvácela a pak bylo po těhotenství....tak to jsi tak měla u přirozeného početí nebo taky po IVF? nebo jsi z toho důvodu šla na IVF?

dennisa
25. říj 2010

@ivula21 děkuju, snad to konečně dopadne dobře.
Já jsem předtím vždycky otěhotněla přirozeně, celkem 3krát. Ale bohužel jsem měla potrat a 2 mimoděložní těhotenství, takže mi museli vzít oba vejcovody, proto teď už jedině IVF.