Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
26. říj 2010

@betox koukám,jak se tady v těch vašich pojmech ztrácím,co je to ta gastritída,tedy jestli se můžu ptát,já bych si měla přečíst nějakou odbornou literaturu 😀 ,nestíhám vám šlapat ani na paty 😨 ,jsem někde daleko,možná je to tím,že tak daleko bydlím,že jo?! 😀 😀

monnn
26. říj 2010

@betox jo a co říkali v Gennetu,máš ten Pred... dál užívat,nebo ne?!

darkwitch
26. říj 2010

@betox budu na tebe myslet 😉 teda takove jednani, to snad ani neni mozne... uz by me tam nikdy nevidela... a jeste je ti spatne, tak se drz....
@sealm to je super, tak drzim palecky at je zbytek tehotenstvi bezproblemovy...
@monnn ja ted pujdu na utz 😉

petrita83
26. říj 2010

@sealm úžasný ...držim palce!

petrita83
26. říj 2010

@betox Ahoja, no mě po něm bylo taky pěkne blbě..nemohla jsem nic jíst , jen z pojmu jídlo se mi dělalo blbě..tak snadto brzo přejde!!!!držim palce!

monnn
26. říj 2010

@darkwitch jé,tak at je prcek hezky vidět a na HCG at je hezké číslo,já se sem večer mrknu a už ted hořím nedočkavostí,ale za chvíli pádím něco si koupit(udělat si radost) a pak hurá do práce 😉

darkwitch
26. říj 2010

@monnn tim ted jsem myslela v patek... ja zas delam zmatky 😉

monnn
26. říj 2010

@darkwitch ty jo,no mě to bylo divný minule jsi uváděla pátek 😉 ale at žijou zmatky!!!! 😀

sichatka
26. říj 2010

@betox - já jsem Prednison snášela v pohodě. Kolikrát denně ho máš brát? Mě se osvědčilo ho brát až po jídle.

betox
26. říj 2010

@monnn já se Ti nedivím, ono těch pojmů je fakt hodně. Nicméně gastritida je zánět žaludku, takže to ani vědět nemůžeš 😉 Mám právě strach, aby mi to nenadělalo paseku. Vzhledem k tomu zánětu mám pak hrozný problém se z toho dostat 😒
@petrita83 díky moc 😉
@darkwitch problém je, že ona je v podstatě nejlepší na Mojžíšku v republice, to jí ale nedává právo jednat s lidma jako se šroubkama. Štve mě, že jsem jí neřekla, že mi sice dala seznam co mám a nemám před mobilizací jíst, ale takovouhle podstatnou informaci mi neřekla. Navíc absolutně nezná mojí situaci a šmahem mě odsoudila, ať si teda jdu na IVF....

dracekmracek
26. říj 2010

betox doktorka mi ho vysadila po 1.trimestru 🙂 děkuju 🤐

betox
26. říj 2010

@dracekmracek tak uvidíme, co mi řeknou v Gennetu 😉 Je to u vás vážně pecka 😉

darkwitch
26. říj 2010

@betox to ze je nejlepsi ji nedava pravo jednat s lidma tak jak s tebou jednala... ale bohuzel to tak funguje, kdyz je nekdo dobra ma pocit, ze muze s ostatnima jednat jak se u chce, protoze si klientelu stejne najde 😠
@dracekmracek gratuluju 🙂

betox
26. říj 2010

@darkwitch máš úplnou pravdu, bohužel to takto funguje ☹

darkwitch
26. říj 2010

@betox ale co ty ted budes tehulka a babickovou uz nebudes potrebovat 😉

betox
26. říj 2010

@darkwitch tajně tomu věřím 😉, ale červíček hlodá 😠

darkwitch
26. říj 2010

@betox to dela porad potvora jeden 😀

mandre
26. říj 2010

@betox ahoj, asi příšla o 1500,- a další peníze 😀 😀 ...já si myslím, že jí mají i jiné holky na háku, že to zkoušej i tak, nečekají 3 měsíce 😉 😉 ....možná, že je to jen na tom začátku - než se tělo uvolní, ale mobilizace před ET je vhodná...v některých centrech to dělají jako součást léčby 🙂

mandre
26. říj 2010

@betox jestli nemá PMS dneska 😀

betox
26. říj 2010

@mandre chachá...manža mi říkal něco podobnýho 😉 Hrozně mě to zarazilo, protože když jsem u ní byla, tak volala nějaký holce, že jiná holka má jít na mobilizaci před KETem a neví, jestli se to povede rozmrazit a jestli teda vůbec dorazí, tak aby ta druhá byla připravená na mobilizaci v záloze. A dneska mi řekla, že to absolutně nelze tak jsem z toho fakt jelen

darkwitch
26. říj 2010

@betox asi ji nesmis takhle prekvapit...

betox
26. říj 2010

@darkwitch 😉

anlek
26. říj 2010

@betox Kasli na babu. 😉 Ted potrebuejsd mit kliiiiid na tvoreni foliku a pak OPU, ET, ... Nenech si kazit naladu. Dej si cokoladu nebo neco jineho dobreho na nervy.

sipkova1
26. říj 2010

@betox Myslim, ze zalezi na tom, ke ktere "Mojzisce" jdes, ta moje a spousta jinych napr. vubec pauzu na "neotehotneni" nedava.

majcam
26. říj 2010

Dobré dopolko holky 😉 ,nene až teď jsem nevstávala,mám za sebou pracák,vrzli mi do ruky doporučenku na recepční někam na Prahu 4 na Lhotku,no jsem zvědavá,jak já zhýčkaná skoro z centra budu hledat,tak daleko tu firmu 😠 , no ale co se dá dělat..,jo a máme vybraný byt v Běchovicích Praha 9,no tam taky budu všechno hledat, takže do Gennetu už budu pěkně dojíždět 😠 ,neni někdo z Běchovic..?!

majcam
26. říj 2010

@betox teď to čtu...,asi né nadarmo se tak jmenuje...by potřebovala zmobilizovat sama 🙂 a pěkně natvrdo...tak... 😠

betox
26. říj 2010

@anlek díky, já jdu mýt okna, tak mě to snad přejde 😉
@sipkova1 no tahle se učila přímo u Mojžíšové...ale to už je fuk 😉
@majcam jé, no tak vidíš, dneska 2 dobré zprávy, super 😉 Jak velký byteček budete kupovat?

majcam
26. říj 2010

@betox Je to 2 plus 1,dá se předělat na 3 Kk,kdy kuchyň by pak byla v takové mezi místnosti u předsíně,na větší zatim nemáme,a ještě se to zkomplikovalo tím,že nepracuju...,ale zase je tam pod barákem společná zahrádka,a výhled na les..,takže už kvůli psovi a případnému mimču je teď pro nás prvotní příroda...v tom skoro centru to moc pro psa a mimčo neni..,takže tak... 😉

mandre
26. říj 2010

@majcam tak máš radost, viď? 🙂 já hledám taky, ale větší, tak 4-5+1, nejlépe ve vile se zahradou, příp. stará zástavba s vysokými stropy 😵 ...zatím nic, nebo za bambilion peněz 😀 😀

betox
26. říj 2010

@majcam tak to je super, hned je líp, viď? 😉