Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
31. říj 2010

@petrita83:no u nas to moc nevyslo se spankem o hodku vice.pes to nejak nevzal v potaz🙂
jinak preji peknou nedeli
dark:tak jak je?

darkwitch
31. říj 2010

@inza dobry, zacinam spinit, tak se ms asi co nevidet rozjede a nebudu muset na revizi, hura 🙂
jinak u me to se spankem taky nejak nevyslo, nejak spatne spim co neberu utros... ale ja mam jeste tyden doma, takze si to nekde vyberu 😉

petrita83
31. říj 2010

@inza jste mu to neřekli a te´d se divíte 😀 to já si dala pěkně 12hodin spánku a jak mi je 😀 zachvilu vyrážim zatim našim hafanem na procházku atd..

petrita83
31. říj 2010

@darkwitch ahojky, a jinak dobrý?tak nad to bude rychle a bez problémů za tebou...
tak že se pak zase vracíš do práce???jen si doma pěkně užívej!musíš se naspat do zásoby 😉

darkwitch
31. říj 2010

@petrita83 tehle tyden mam jeste neschopenku a uvidim co z langerove vyleze v patek, ale asi me uz bude cekat prace

petrita83
31. říj 2010

@darkwitch 😖 to je děs...plán byl jinej já vim..tak uvidíte co s Langerovou vymyslíte...všechny vyšetření máš rozběhnutý viď? tak že teď taky jen čekat.. 😲

darkwitch
31. říj 2010

@petrita83 no ja mozna budu mit uz i vysledky... protoze tim, ze jsem byla tehu tak mi genetiku delala STATIM... a imunologii uz mam

petrita83
31. říj 2010

@darkwitch ahaa, no tak to by bylo super..jsem zvědavá co ti řekne..ale třeba to byla jen špatná náhoda..

petaloudi
31. říj 2010

Krásnou neděli ve spolek... Já zas celý dopoledne prochrápala, posun-neposun 🙂 Zítra na mě myslete, pokud vše dobře dopadne, čeká mě poslední návštěva u Bukv. Už se začínám zas bát... před pár dny jsem večer krvácela, ale pak ráno nic, tak snad jsem se jen rejpla při zavádění Utroše. Ale červíček pochybností hlodá no.
A jako začínám mít pěkný chutě-nechutě. Např. dneska jsme měli k obědu knedle, zelí a kachnu a já se tý kačeny ani nedotkla, maso mi nějak nejede, a to jsem normálně solidní masožravec 😀

darkwitch
31. říj 2010

@petaloudi to bude holcicka 😉 teda aspon se to rika, ze holky jsou buchtovy a kluci masovy 😉

darkwitch
31. říj 2010

taky mate obcas pocit, ze muzi jsou citlivy asi jako parez? manzel mi prisel rict tu uzasnou novinku ze kamarad ceka mimco a pak se strasne divil, ze jsem to neustala a sla bulet do obyvaku a jeste byl nastvany, ze uz mi teda nic rikat nebude... (to co jsem chtela slyset, bylo co meli k jidlu, kdyz byli na hostine a vratil se prezrany...)

petaloudi
31. říj 2010

tak holčička by mi nevadila 😉 Aspoň bych se nemusela dohadovat s mužem o jméně - pro kluka by strašně chtěl Pepu a to já teda v nééé 😝
joo, s tou citlivostí chlapů to známe... Taky mě děsně štval, když v dobách, kdy se nám nedařilo, mě pořád tahal do obchodů na kočárky a oblečky a když jsem mu řekla, že mi to nedělá moc dobře, tak hned "jéééé, ty to moc prožíváš" A teď mě taky pěkně štve, vždycky když si stěžuju, že mi je blbě od žaludku, tak mi na to řekne "jestli ty to nemáš nějak moc vsugerovaný"... a když se na základě toho naštvu, tak mi řekne "a je to tady, už máš změny nálad"... Ale jinak se máme rádi 😀 😀

monnn
31. říj 2010

@darkwitch
@petaloudi jj ti naši mužíčci 😀 😀 😀

darkwitch
31. říj 2010

@petaloudi to mi rek taky kdyz jsem rikala, ze je mi blbe, ze si to vsugerovavam... jsem myslela, ze ho klepnu...

lucavka
31. říj 2010

No jo, chlapy 😒 . Já jsem byla u tchýně na oběd. Vykoupala hafana, vytřela byt a teď radši odpočívám. Tyhla dva dny se mi žaludek motá pořád, nejen poránu. Rozhodla jsem se, že na gyndu razím hned zítra ráno. Kvůli tomu předání neschpenky. Aby neměli řeči, že jsem jí sušila doma. Tak sem zvědavá jak pochodíme. Už bych chtěla neomezený vycházky.

ivula21
31. říj 2010

@darkwitch ahojky Dark, ti chlapi jsou divní. Oni asi vůbec nechápou, co ty ženské po tom všem prožívají.
Mého chlapa by to taky nenapadlo, že by mi tím mohl ublížit. Někdy mám pocit, že mu příroda zapomněla naložit takový dar, jako je citlivost, empatie a cítění vůbec. A to mi hrozně vadí, protože já jsem citlivá právě až moc.
Jinak ti přeju, aby se to brzy zahojilo a bylo ti lépe a hlavně aby se našlo řešení na tvůj problém. A další IVF už bylo stoprocentní

ajriska
31. říj 2010

@petaloudi Ahojky,
mohla bych se tě prosím zeptat, zda to bylo tvoje první úspěšné IVF?
Pokud to dobře půjde, tak příští cyklus, tj snad příští týden by mě mohli začít stimulovat, pokud bude dobrá cytologie...
jen se modlím, aby ty výsledky byly...
ale na žádné genetice nebo imunologii jsme nebyli...

petaloudi
31. říj 2010

@ajriska Ahoj, já neotěhotněla po IVF, ale přirozeně - naprosto nečekaně po téměř třech letech snažení, jednom neúspěšným IVF (duben) a těsně před druhým IVF (plánováno na listopad) 🙂 Genetika a imunologie se před prvním IVF ani co vím nedělá, až v případě neúspěchu. U nás byl asi nakonec problém ve zvýšeném prolaktinu, s tím souvisejícím mikroadenomu na hypofýze a zlobivé štítné žláze. Tak přeji hodně štěstí do budoucího stimulování a těhulkování!!!

ajriska
31. říj 2010

@petaloudi aha, tak moc děkuju a gratuluju...
já že obcházím dr. Langerová, Brandejská, Vykysala a Bukvová, pokaždé má čas jiná...už mi to leze na palici fakt

petaloudi
31. říj 2010

@ajriska hmm, to není moc ideální, zvlášť třeba při stimulaci. Každá dr. může mít na zrání folikulů vlastní názor, stejně tak na dávky léků atd. A myslím, že je docela důležitý udržovat nějakou jednotnou "strategii". Zkus vybrat jednu, která ti vyhovuje a pak na objednání k ní trvat. Ony se sestry někdy vykrucujou, že nemá čas a tak, ale většinou se nějaký termín najde, když trváš na svém 🙂 Co takhle vím, tak nejvíc problém je s Brandejskou, jako primářka hodně jezdí po konferencích a seminářích, ale taky k ní holky chodí a jde to.

kive76
1. lis 2010

@darkwitch ahojky, taky je mi to líto...my ted s přítelem zkoušíme přirozeně, a taky tak od toho ledna když se do té doby nezadaří zajdem zas za Dr. Brandejskou a pak zkusíme to IUIčko..

inza
1. lis 2010

dobre rano preji 😀

betox
1. lis 2010

Dobré ránko,

jsem byla ráno na odběrech na předoperační a kupodivu jsem sebou ani nešlehla 😉 ...Jinak přes víkend se to hodně urovnalo. Sice nejsem ve své kůži, ale oproti minulému týdnu je to pohodička 😉
@inza na UTZ jdu zítra. Brandejská je na sále, tak jdu k "méďovi" Feldmárovi 😉 Uvidím, kdy bude OPU
@darkwitch tak to je super, že MS je v dohlednu a jsem ráda, že to takhle zvládáš, jsi na dobré cestě 😉 Mě napadlo, jestli na to nemůže mít vliv imunologie, že prostě organismus to emryjko bere jako cizí a nepřijme ho. Jinak s těma chlapama, ne nadarmo se říká, že jsou z Marsu. Můj manža je výbornej, je ohromně citlivej, parádně si spolu občas u filmů zabrečíme 😀, ale některé jeho otázky mě občas tak vytočí...... Oni jsou prostě opravdu někde jinde 😉

darkwitch
1. lis 2010

dobre rano
jsem pekne nastydla, ja to nechapu, moje telo se asi zblaznilo...

inza
1. lis 2010

@betox: tak je fajn ze ti je uz lepe, hlavne ze to nebylo nic zavazneho. Jo feldmar je takovej meda 😀
@darkwitch: je fajn jak to zvladas. Hele nemuze to nastydnuti byt treba taky trochu ze stresu?

Jinak opravdu nekdy ty chapi z toho Marsu jsou....obcas me prijde ze mam jednoho takoveho doma.... 😀

dennisa
1. lis 2010

Dobré ráno!
Jak jste se tu bavili o těch hlapech, tak koukám, že to je všude stejný. Mám pocit, že chlap se prostě nikdy nemůže vžít do toho jak se cítíme, když třeba podstupujeme to umělko. To by jsme po nich asi chtěly moc 😀

@darkwitch ještě nachlazení do toho, no nemáš toho málo teda 😒
@betox držím palce na UTZ a přeju hodně velkých folíků 😉

Já tam teď volala a pojedu taky zítra na UTZ. Jdu k Langerový. Krvácení nepřestalo, krvácím slabě, ale stejně by to nemělo být 😠
Ráno jsem zkusila test, ze strachu, jestli tam vůbec něco ještě je, když krvácím, no a je, vyjela na mě čára jak blázen 😅 Ale copak se z toho můžu radovat 😖

darkwitch
1. lis 2010

@inza to je mozne, to me nenapadlo... no, vcera vecer jsem to moc nezvladala, vydesila jsem chudaka manzela, teda nejdriv sebe a pak manzela... ale jinak se snazim, nebyt prilis velka histerka...
ale je fakt, ze ti chlapy jsou jini a uplne jinak reagujou

darkwitch
1. lis 2010

@dennisa raduj se, protoze tu radost uz ti nikdo nevezme...

inza
1. lis 2010

@darkwitch: jj to reagujou, ale taky je to asi vzdy poradne vezme, ale pravdepod to ventilujou nekde jinde. Ten muj ventiloval vsechno ted v sobotu tak ze skoro pak nemoh chodit.., ale uz to potreboval...
Urcite na tom nachlazeni bude mit stres a nervy velkej podil...proste nervove vypeti...pak se to projevit musi. Kdy jdes ten patek?
dennisa: neboj vsechno bude dobre a Langerova je strasne fajn

darkwitch
1. lis 2010

@inza v 10.45,jo ja vim, ze manza to tezce nese, ale tak nejak jinak... no manza sel vcera vecer taky do hospudky, jenze me zaclo bolet bricho, jak zacla ms a dostala jsem strach, tak jsem mu v deset psala at jde domu a pak byla nez prisel na prasky... uplne zbytecne... ale v tu chvili jsem mela strach co bych delala kdyby vsechno nebylo v pohode...