Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
4. lis 2010

@darkwitch tak kdyby ti jí chtěli dát,tak nic nepodepisuj a jdi marodit...nechceš...i já to tak měla udělat,sice mě nevyhazovali,právě naopak,ale pak jak se začali chovat a než mi vůbec dali všechny papíry....grrr...,já chtěla být čestná a většinou to někde nejde...

amadores
4. lis 2010

@sipkova1 já jsem ten opak, mám nízké hodnoty.Snad se to tím Prednisonem podaří dostat do normálu.

majcam
4. lis 2010

No holky já mám teď v pondělí konzultaci na imunu,jak jsme dopadli ☹ ,jsem teda zvědavá,ale myslím,že když už jdeš k dr.,tak vždycky něco najdou.. 😉

sipkova1
4. lis 2010

@amadores Děkuji za info, ale moc jsi mě nepotěšila 😕 , zatím jsem narazila jen na holky, co mají hodnoty nízké, jsem pořád jediná, kdo má hodnoty vysoké… Tak budeme obě doufat, že se dostaneme do normálu: Ty z nízkých hodnot, já z vysokých a obě stejnou léčbou…

kive76
4. lis 2010

@amadores ahojky, jakým vyšetřením se pozná , že bych mohla mít alergii na přítelový spermie.....

sipkova1
4. lis 2010

@majcam Když Tě pošlou z Gennetu na imunologické vyšetření, tak Ti pak výsledky vysvětlujou doktoři v Gennetu nebo na té imunologii ?

darkwitch
4. lis 2010

@sipkova1 na imunologii i kdyz je lepsi to jeste dohodnout v gennetu, protoze tam zase znaji zbytek tve anamnezy

monnn
4. lis 2010

Čau holky tak přemíšlím,že si ten Prednison naordinuji sama,já blbec,že jsem se té Dr, nezeptala co si mám koupit,říkala,že to bude rychlé přeléčení ...,sak.... co by to mohlo být 😠 ,no nic pošta k nám chodí až kolem oběda,tak asi hned ráno zaběhnu na poštu zda pro mě nemají nějaký dopis a jinak hned volám na IMUNO 😠

majcam
4. lis 2010

@sipkova1 no to ještě nevim,ale doufám,že mi to tam pěkně vysvětlí a pak i v Gennetu...

sipkova1
4. lis 2010

@darkwitch
@majcam

Aha, díky

majcam
4. lis 2010

ježiš teď jsem si uvědomila,že máme v pondělí to imuno a ve stejnou dobu jsme objednaný do banky na ten úvěr..,

majcam
4. lis 2010

@monnn a ty sis tam teda na ty výsledky volala a na konzultaci nejdeš?

monnn
4. lis 2010

@majcam jj na konzultačku jsem volala,jenže jak jsem to tak uspěchávali(měla jsem termín 16.11)jak jsem ty sestřičky ukecávala,tak jsem se asi zapomněla zmínit o manžovi a sestřičky k Dr, nachystaly pouze mou zprávu a manžovu ne,a že jsem volala hned ráno,Dr se blokoval PC a tak se na manžu nemohla kouknout. 😉 a na konzultaci osobně nemusíme i po telefonu to jde,taky jsem koukala!

amadores
4. lis 2010

@kive76 Právě tím vyšeřením buněčné imunity.tobě naberou krev a manželovi "plavce"...Na výsledky se čeká 3-4 týdny.
Blbé jsou ty jejich dlouhé objednávací doby. 😒 2-3 měsíce.

@sipkova1 já si tedy myslím, že je v celku fuk, jestli máš nizké či vysoké hodnoty, stejně z toho vychází zvýšená BI.
Tak držím palce,ať se to zaléčí.A můžu se ještě zeptat, zda dodržujete sex jen s kondomem?

majcam
4. lis 2010

@monnn jj to vím,že ses to snažila uspíšit,zkusim tam zítra brnknout,jestli už to tam budou mít, protože se mi ten termín kryje s tou bankou,a vím,že nám na začátku nabízela buď konzultaci anebo zavolání,akorát ty výsledky se stejně budou muset někde vyzvednout aby byla zpráva do Gennetu...nebo teď jsem si všimla,že tobě to pošlou?!

sipkova1
4. lis 2010

@amadores Jo, jo dodrzujeme. Bud nic nebo gumisex 😕

monnn
4. lis 2010

@majcam jj slíbila,že mi to pošlou poštou,nebo jsem si to mohla vyzvednout osobně,což u mě asi nééé,jet téměř 300km jen kvůli papíru se mi asi neoplatí 😀 ,ale jesli zítra to mít nebudu tak tam volám,sama Dr. to počítala(když to dnes pošlem za dva dny to máte,jen aby na mě nezabudla jak s tím telefonem 😠 😉

monnn
4. lis 2010

@amadores my taky jen gumsex,my musíme kvůli PGD 😉

majcam
4. lis 2010

@monnn klidně by to mohli posílat přes mail,to bylo né za dva dny,ale hned... 😉

majcam
4. lis 2010

@monnn ježiš holky,já už si ani nepamatuju,jak se to navléká 😀

monnn
4. lis 2010

@majcam Jé to je nápad klido bych jim mou mailovku dala a pak jen vytisknout a hotovo a taky by se ušetřilo na známkách 😀 😀

monnn
4. lis 2010

@majcam 😀 😀 😀

monnn
4. lis 2010

já tu s váma vykecávám a to jsem chtěla uklízet,že bych to nechala až na zítřek 😉 😉

majcam
4. lis 2010

@monnn to ti opravdu neuteče.. 😀 ,

majcam
4. lis 2010

Sakra co ta Betox...,snad neni furt na sále a nevypadávaj z ní další a další "kuličky"... 😉

monnn
4. lis 2010

@majcam neuteče,neuteče,ale taky není kdo by to za mě udělal 😒

monnn
4. lis 2010

@majcam to by mě taky zajímalo kde,že se to fláká,snad není někde na véči s manžou a mi tu číháme zbytečně 😨

amadores
4. lis 2010

@sipkova1
@monnn tak to bude po mně za ty 3 měsíce.... 😒 To snad už radši budu za jeptišku... 😀

sipkova1
4. lis 2010

@amadores No, furt nějaký čekání, po zamlklým potratu jsme taky čekali 3 měsíce, teď zase čekání s Prednisonem. My jdeme na kontrolu na konci listopadu a výsledky budou do vánoc (snad). Jen nevím, jestli budem muset čekat na ty výsledky nebo už budeme mít povolené snažení.

amadores
4. lis 2010

@sipkova1 jo to znám.Taky jsme po MA čekali 3 měsíce , teď další s tím Prednisonem a to ještě nemám dovyšetřené trombofílie, kde mi vyšla Leidenská mutace pozitivní.Tam se čeká přes 4 měsíce na dovyšetření... ☹
Takže do února máme stopku se vším...Hrozně je to ubíjející to čekání...
Ať vám to uteče rychle a můžete se snažit... 🙂