Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
15. lis 2010

dobre dopolko
@betox: teda ty mas veci....nezavidim...hele nemuze treba bejt bolest hlavy trosku zpusobena malo tekutinama...
@lenka1979: ja myslim ze musis mit doprovod...ja ho potrebovala, protoze me je po narkoze vzdy blbe
@majcam: jak je a co stehovani? Co manza a urologie?

kive76
15. lis 2010

@inza ahojky, s tím souhlasím já moc nepiju 🙂 a taky mě někdy z toho bolí hlava ☹

kive76
15. lis 2010

@petaloudi ahojky, blahopřeji k těhuláctví 🙂

betox
15. lis 2010

@inza no já právě teď díky stimulce piju jak o život, dám tak 4 litry za den, což je na mě fakt obrovskej výkon a ta hlava mě začala druhý den po Gonalu a s tím Fraxiparinem to kupodivu přešlo a od včera znova. Každpopádně teď mi volal Dr. Feldmár a dal mi ten Fraxip. znova + mi naberou krev na koagulaci. Jsem klidnější, protože ségra měla trombózu.....

kive76
15. lis 2010

@ivula21 já když jsem tam naposled byla na odběru krve, tak mi říkali , že tam budou před vánocema, a po vánocích,že budou mít omezenej provoz..takže asi neobjednávaj, prostě tam budou, anebo objednávají jen maličko lidí...

petrita83
15. lis 2010

Ahojky holky!!tak se zas hlásim..samozřejmě že ne z nemocnice, včera jsem se tam jela jen ukázat..a hned mě poslali domů..jooo s hlavou jak pytel od banánů prý neoperujou ☹
Musim Vás dočíst..strašně toho nakecáte 😀

betox
15. lis 2010

@petrita83 asi to tak má být a třeba se to fakt povede přirozeně a žádná laparka nebude 😉

inza
15. lis 2010

@petrita83: tak to je na posr....ale je fakt ze i s malou rymou te proste neuspi...se boji vseho...a dali ti alespon dalsi termin, ktery ale bu´des zase rusit protoze bude uz prcek v domecku prirozene 🙂 😉

petrita83
15. lis 2010

@inza , @betox - další termín? kde pak ...nebyl tam ten můj doktor..doktorka řikala odklad min.týden-14dní..záleží kdy mi vyndají stehy a jak to bude vypadat..ale jelikož se to dělá taky podle cyklu..tenhle už jsem na 99% prošvihli..a záleží jestli se do toho bude někomu chtít v prosinci..
Byla jsem z toho smutná..člověk už se na to nachystal a nejdnou nic...ale vzhledem k tomu jak to bolelo a jak sem vypadala to chápu..včera jsem, prvně něco jedla..= dobrá dieta..ikdyž i dost bolestivá..
a co vy jak těhulíte? co betox jak se cítíš? a ty Inzo po IUI...to by byl dáreček pod stromeček... 😀

petrita83
15. lis 2010

jo a už máme vysledky z genetiky..a nic, vše se zdá ok..jen doporučena kyselina list.Fembion...asi jako u vás všech...

darkwitch
15. lis 2010

@petrita83 je to jasne proste ted otehulis prirozene a zadnou laparku nepotrebujes 😀
A dobre vysledky z genetiky muj nazor jen potvrzuji 😀 (ale jen tak mezi nami, me by ho potvrdilo vsechno 😉 )

petrita83
15. lis 2010

@darkwitch 😀 😀 😀 a co ty dark? jaký je další krok??jinak kéž by to byla pravda..ale já už takovejhle šancí zažila..ale jasně zase budu doufat 😉 😀

betox
15. lis 2010

@petrita83 já byla loni na laparce 17.12. 😀 Naši na mě koukali jako na cvoka, ale já to chtěla mít za sebou a pak jsem si to pořádně užívala na svátky, manža byl doma a staral se o mě, do toho pohádky.... 😉

petrita83
15. lis 2010

@betox tak že se zase mám když tak na co těšit..no mě by to taky vyhovovalo ale nevim jak jim..tak uvidíme 😉 kdy budeš testovat betox??? 😀 😉

darkwitch
15. lis 2010

@petrita83 dalsi krok asi bude nechat do sebe rezat bud pri laparce nebo histerce...

petrita83
15. lis 2010

@darkwitch ahaa já myslela, že už tohle máš za sebou..tak do toho pojď se mnou..já na Tebe vlastně čekám 😀 😀 😀

betox
15. lis 2010

@petrita83 ještě nevím 😉 Láká mě středa - 8.den po ET, ale bojím 😒

darkwitch
15. lis 2010

@petrita83 to zase nemusis 😀 jeste nemam ja jsem radsi sla do KET 🙂

petrita83
15. lis 2010

@darkwitch no to chápu ..to bych šla radši taky 😉 ale já teda počkám 😀 😀 😀

petrita83
15. lis 2010

@betox myslim, že datum máš vybrané perfektně! 😀 17.listopad bude určitě šťastnej den 😉 no a na 8.dnu je super..že když tam nic nebude,..je moc brzo..a když tam něco bude...bude to super čuper 😀

darkwitch
15. lis 2010

@petrita83 tak ja dam vedet pristi pondeli jak jsme se dohodli a jestli jsme se dohodli na laprce nebo histerce...

petrita83
15. lis 2010

@darkwitch já jdu na obojí 😀 třeba to budeš mít taky 3v1..rozumíš když už tak už...prostě kompletní 😉

darkwitch
15. lis 2010

@petrita83 uvidim ja se s ni v pondeli dohodnu...

sipkova1
15. lis 2010

@majcam tak jsem tam volala a SPG dělaj PO, ÚT, ČT, PÁ od 8:30 do 15 a ve ST od 8:30 do 17:30.

betox
15. lis 2010

@petrita83 uvidíme, jestli bude ve středu odvaha, zvědavost by byla....Jinak gratulka ke genetice, to je dobrá zpráva 😉

majcam
15. lis 2010

Čus holky...no nebudete věřit co se mi zase stalo, fakt se půjdu už někam zastřelit...
...se ráno pěkně připravuju k Lovás,mrknu na hodiny...jé já mám plno času,takže proběhla hodně dlouhá koupel, maska,svíčky,relax, pohoda, piánko.., vylezu...snídaně, kafíčko...furt moře času...pak mi přišla sms, v klidu odpovím a najednou se mi kolem očí mihne čas a ono bylo 10:25 a já měla být v půl u Lovás...no hned jsem volala do Gennetu,že budu mít 15min zpoždění,mezitím jsem si navlékala kalhotky,a další věci a letěla, no ještě,že to mám kousek...se nám zastavili hodiny 😠 😠 😠 ..i podprdu jsem si zapoměla vzít...,Lovás se smála a já měla před astmatickým záchvatem,jak jsem klusala....no jinak mě pochválila za imuno,že prý se to jen tak nevidí 😕 ,tak aspoň nějaké pozitivum...

darkwitch
15. lis 2010

@majcam ty si vazne pripad 🙂 jsi me zase pobavila...

majcam
15. lis 2010

@inza no a o tom mi ani nemluv,od slečny,která se stěhuje k nám,máme penízky,pánovi co se my stěhujeme, tak jsou také připraveny peníze v úschově v realitce,v pátek jdeme k němu podepisovat členství v družstvu a od toho dne poběží lhůta 30 dní,aby se vystěhoval...no nejdřív měl plnou hubu keců,že až mu dáme peníze,tak půjde zatím bydlet třeba na chatu,takže my doma zbalený(máme akorát pár věcí na sebe,a nejnutnější talíře atd..),no a ten termín teda vychází někdy před vánoci 😠 ,ale už jsem rezignovala,všude jen krabice a já aspoň nemusim moc uklízet a vařit 😀 ...

betox
15. lis 2010

@majcam cháchá...to nemá chybu 😀 😀 😀

majcam
15. lis 2010

@darkwitch no začínám být nebezpečná i sobě 😉 ,jí tam příště vezmu nějakou čokošku,ale byla naštěstí v pohodě...