Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ajriska
15. lis 2010

@majcam no myslím, že říkala na pravo 7 a nalevo 6

majcam
15. lis 2010

@ajriska krása!!!!!!!!!!

ajriska
15. lis 2010

@majcam myslíš jo? Já jen, že jsou ještě prej "nedorostlí"

majcam
15. lis 2010

@ajriska a nevíš kolik mm ti měří?Většinou to dr. píše,(když ti upravuje léky na ultrazvuku),do protokolu...

ivula21
15. lis 2010

@kive76 ahojky děkuji za info. Já právě jsem domluvená s LAngerovou, že v té době začnu stimulovat... vychází mi to před Silvestrem. Tak se bojím, aby mi zas pak neřekla, že z toho nic nebude, že tam nikdo nebude a že až v lednu. Ale tvrdila, že jo..tak snad to vyjde.

lucavka
15. lis 2010

@betox - vážně to už klidně zkus testnout. Já měla ducha už pátý den po ET 😉 . Budu držet palečky.

kive76
15. lis 2010

@kacmelina gratuluji k těhuláctví 🙂

ahojkyy
15. lis 2010

@petaloudi - ahoj. Ja som bola na NT screeningu po IVF v Gennete a za NT som neplatila nič. Ono keď si otehotnele cez nich, tak nič neberú. Inak sa platí. ahojkyy

ahojkyy
15. lis 2010

@lenka1979 - ahoj, ja som šla tramvajou, v pohode. Asi je to individuálne. Je pravda, že mi nebolo najlepšie, tak na zvracanie. Ale dá sa to..

inza
15. lis 2010

@ahojkyy: teda tobe to taky pekne leti...nedavno jsi tu hlasila // a ted uz pomalu jsi v cili

ajriska
15. lis 2010

@majcam no je to tady napsané takto, ale moc tomu nerozumím
P: 1x 15, 6x 13 - 12+dr
L: 10x 8 - 10mm 1x 16, 4x14-12,dr

ajriska
15. lis 2010

@majcam jo a jinak jsem si první dva dny píchala Gonal takto: 150, a teď 112,5. Jsem dnes 8DC, píchám od úterka (od 2DC)

darkwitch
15. lis 2010

@ajriska tak ja myslim, ze je to dobre... mohla bych se podivat jak jsem to mela, ale myslim, ze je to dobre, zvlast kdyz ti snizili davky gonalu... ja sla na OPU az asi 16DC

ajriska
15. lis 2010

@darkwitch no já půjdu buď 12. nebo 13. den, což vychází na pátek nebo sobotu. A ty máš IVF za sebou úspěšně?

darkwitch
15. lis 2010

@ajriska IVF dopadlo biochemickym tehu a KET zkoncil MA...

majcam
15. lis 2010

@ajriska P-pravá strana,L-levá strana...1x15 znamená,že má jeden 15mm atd..na OPU by měli mít kolem 20mm... ale nalevo jich máš víc než šest,jestli dobře počítám,tak mi vychází nalevo 15... 😉 je to dobrý neboj do OPU to krásně doroste...,rostou každým dnem.. 🙂

ajriska
15. lis 2010

@darkwitch já jsem fakt asi blbá ale co je to MA?

ajriska
15. lis 2010

@majcam musí.............fakt...........hlavně aby se už zadařilo, což si tady přeje každej....no ale já jsem se poprvé dostala až ke stimulaci..i to je pro mě úspěch....takže na další NEúspěch nejsem připravena

majcam
15. lis 2010

@ajriska já šla na OPU 12den,měla jsem jít 11DC,ale to byla neděle a desátý den by bylo moc brzo,takže mi to musela Lovás nějak vypočítávat..,ale každej samozřejmě reaguje jinak... 😉

darkwitch
15. lis 2010

@ajriska nejsi ja to taky nevedela, bud rada, ze to nevis ;) zamlkle tehu

majcam
15. lis 2010

@ajriska Dark se mimouš nevyvíjel...☹(

ajriska
15. lis 2010

@darkwitch juj, tak to mě mrzí...my přemejšlíme, zda si necháme eventuelně zmrazit nebo ne. Manža má navíc oligozoospermie

ajriska
15. lis 2010

@majcam no a to je právě na hovn....když už tohle postupujeme tak by nám to mělo vyjít,.....už takhle si vytrpíme dost...a co ty, jak jsi na tom?

ajriska
15. lis 2010

@ivula21 hele to je zajímavý...mě řekli, že když nezačnu stimulovat do konce listopadu tak prej až po novém roce

Jo holky...a když to nevyjde, jak dlouho se musí čekat, než se začne znova stimulovat?

darkwitch
15. lis 2010

@ajriska tri mesice... taky si myslim, ze by bylo fajn kdyby to rovnou znamenalo ze to vyjde... nebo apson kdyby nebyly potraty a biochemicka tehu a mimodelozni 🙂 ja bych se chtela radovat ze mam dve a ne desit ze to spatne dopadne...

majcam
15. lis 2010

@ajriska než se začne další IVF,tak by měla být 3 měsíce pauza... 😠 ,no my teď čekáme na výsledky genetiky a pak se uvidí...no a ty vaše spermošky,to je že jsou pomalejší,ne?To zase neni takový problém...

ajriska
15. lis 2010

@darkwitch 3 měsíce jo? No těprsk...a pak zase celej kolotoč nanovo....no pro nás to bude první pokus ale....

ajriska
15. lis 2010

@majcam no prý je snížené množství a jsou i trochu líný...no tak kdyžtak ještě jim pomůžeme tou injekcí ale víc neovlivníme....🙂 to se snad už ani nedá, že? Holky, jak probíhá ten odběr? Vím, že je v celkové narkoze...byli jste schopne druhý den do prace?
Jo a když vám zaváděli vajíčka zpět, měli jste prodlouženou kultivaci? Je nějaká neschopenka?

ajriska
15. lis 2010

Je asi zázrak, když to někomu vyjde napoprvé....a to slýchám názory, že když jdeš na IVF tak to máš jistý...hrůza

majcam
15. lis 2010

@ajriska já měla neschopenku už od stimulky 🙂 ,většinou si holky berou neschopenku až po zavedení mimoušů...,a bolesti po OPU jsem neměla,akorát trošku bolel podbříšek a motala jsem se po ultrogestanu...a prodlouženou kultivaci jsme měli,ale to se vždycky rozhoduje den po dni podle toho jak se mimoušové drží.. 😉 a s těma vašema spermošema to neni zase tak hrozný,my je máme taky pomalejší...