Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
24. lis 2010

@ajriska 😀 😀 tak pa páá trosečnice 😉 koukej se hodit do pucu ať se mimískům líbíš!nechceš je hned vylekat, ne? 😀

majcam
24. lis 2010

@ajriska nevím jak hodně plný by měl být,ale když už pojedeš z domova s plným,tak to asi nevydržíš...,takže s sebou flašu a popíjej si tam,než půjdeš na sál,tak to taky chvilku potrvá...

ajriska
24. lis 2010

no kdyžtak se jim tam poč...🙂 ale to mě snad nenechají

darkwitch
24. lis 2010

@ajriska muzes ucuravat 😉

a jinak dobre rano 😀

inza
24. lis 2010

dobre dopolko

jo s plnym mocakem to je nekdy zajimave...ja taky myslela ze jim to tam pri transferu vrhnu....
jinak ve stredu bejva na sale Langerova....

darkwitch
24. lis 2010

a nekoho myslim poslal Danek ze salu at se jde vycurat...

iriel
24. lis 2010

Me se taky Lovasova pred ET kontrolne ptala, jestli ten mocak nemam plnej moc, jen tak na 3/4, jinak se mam jit vycurat...

ajriska
24. lis 2010

no Langerová mi dělala i OPU...Daňka nechci...nemám ho ráda...dědka jednoho nepříjemnýho....takže priměřeně

petrita83
24. lis 2010

@ajriska 😀 😀

ajriska
24. lis 2010

@petrita83 no já mám fakt s Daňkem jednu zkušenost, ale velmi nepříjemnou...,tak snad tam bude "Ála" 🙂

petrita83
24. lis 2010

@ajriska určitě!já vim já ho měla na IUI..a taky jsem si řekla už že nikdy..dokonce už jsem ani nectěla jít na IUI..ale zase tam s ním byla fajne sestřička,,tak to šlo..

darkwitch
24. lis 2010

@petrita83
@ajriska ja ho mela na OPU a taky me nenadchl...

petrita83
24. lis 2010

@darkwitch ty jsi diplomat dark 😀

inza
24. lis 2010

no ja ho taky nemusim

majcam
24. lis 2010

A na mě byl moc hodnej 😝 😝

iriel
24. lis 2010

Ja ho mela na punkci a to byl fajn a pak pred OPU a to byl protivnej jak nevimco...

lucavka
24. lis 2010

Já k Daňkovi chodila ze začátku a měla se ho na ET. A podle mě docela děs...

majcam
24. lis 2010

@lucavka ..ale zase ti "udělal" miminko... 😲 😉

lucavka
24. lis 2010

@majcam - to jo no 🙂. Měla jsem u něj dvě konzultace a když měl dovču šup k Bukvě 😀 . Přišel mi většinou hrozně mimo, jako by byl v jiným světě. I pak u toho trasferu...

iriel
24. lis 2010

@lucavka Presne, u me na konzultaci pred OPU - Takze ja vam dam recepty na ten Utrogestan a Prednison, to pak budete brat po ET... Pak si klofal do kompu a pak mi podal recept na Utrogestan a ja mu rikam a ten Prednison ? A on - Jakej Prednison? No, zminil jste ho... Ja jsem nic takovyho nerekl. - Pred chvili jste rikal... Ne, ja jsem o Prednisonu nerikal nic.
No comment...

majcam
24. lis 2010

@lucavka 😀 😀 a vo tom to je... 😀
@iriel 😀

majcam
24. lis 2010

@darkwitch tak holka,připravuj přezůvky,sváču a ráno pravou do práce...a ať jsou na tebe hodní!!! 😉
Monn,ajriska jak jste dopadly holky..?

darkwitch
24. lis 2010

@majcam taky jsem si ted vzpomnela, ze bych si mela zacit balit do prace, hlavne nezapomenout neschopenku, at mi ji muzou ukoncit...

majcam
24. lis 2010

@darkwitch 😀 abych tady myslela za vás... 😝

monnn
24. lis 2010

ahoj holky hlásím štastný návrat, OPU proběhlo v pohodičce-na sále "ÁLA" super,bolí mě trochu břicho,ale myslím,že to znáte všechny ikdyž prvně mě bylo lépe 😉 ,ale stihli jsme ještě dva obchodáky-jak říkal manža-koupila jsem si "bolestné" 😀 no a máme 9 oocytů,tak jsem zvědavá kolik jich do po vydrží,doufám,že to nedopadne jak při 1.IVF.
v po na sále má být "méda" 😉
jo holky ten ultroš se má brát po 12 hod. přesně,nebo na tom nezáleží a jen ráno a večer? dík za odpověd! 😅

majcam
24. lis 2010

@monnn no to je dost..si madam trajdá po krámech... 😝 ,já ho brala když jsem se ráno probudila a pak než jsem šla spát...jsem ti moc nepomohla,co.. 😅 ,ale myslím,že jsem až tak hodinu nedodržovala...,jé oocytů máš stejně,jako jsem měla já 😉 ,gratuluju nosnice...

darkwitch
24. lis 2010

@majcam za me myslet nemusis, spis jsme na to mysleli spolecne...

darkwitch
24. lis 2010

@monnn dobre 🙂 ja nevim, ja jsem ho uplne pravidelne nebrala... tak snad se nemusi...

majcam
24. lis 2010

@darkwitch jó jó jó..ty mě nemít... 😉 😝 😝

darkwitch
24. lis 2010

@majcam 😝 😝