Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
1. pro 2010

Dennisku bych jeste omluvila... ale betox a mandre maji velke minus

majcam
1. pro 2010

@darkwitch jak si dopadla?

darkwitch
1. pro 2010

@majcam zitra se dozvim jestli me chteji... tak uvidime... ale jinak si myslim, ze to slo celkem dobre, zalezi jestli nekdo nebyl na pohled lepsi 😉

anlek
1. pro 2010

Ahoj,

par dnu jsem tu zas nebyla. Nejake novinky?

Jinak jak to ted vypada v Gennetu? Chodila jsem k Vykysale, da se k ni objednat? Zrejme se zkusim objednat na leden, unor. Merim bazalni teplotu a zrejme se mi telo tehotenstvim/porodem/kojenim nesrovnala a pokud budeme chtit pro maleho sourozence, tak se budeme muset vratit. 😔

lucavka
1. pro 2010

@darkwitch - tak to budu držet palečky ať ti tu práci dají... Holky mají asi dost starostí chudinky ☹

majcam
1. pro 2010

@darkwitch tak to budu držet pěsti,napiš zítra,jak to dopadlo... 😉

darkwitch
1. pro 2010

@anlek ja myslim, ze se k vykysale objednat da, ja jsem u ni byla pred KET na utz...

@lucavka zitra dam vedet jak to dopadlo, tak snad dobre, byla by to fakt klika...

majcam
1. pro 2010

@darkwitch všimla jsem si,že mají inzerát v annonci na netu...

darkwitch
1. pro 2010

@majcam jasne napisu... ale maji mi dat vedet az odpoledne, coz asi nevydrzim, jsem mela rict at mi daji vedet co nejdriv 😀 jenze mi to pri tom pohovoru bylo jedno... to az ted zacina prichazet nervozita...

darkwitch
1. pro 2010

@majcam Fakt? ja to mam pres znamou, tak jsem si ani nevsimla inzeratu, to se jim urcite prihlasil jeste nekdo...

majcam
1. pro 2010

@darkwitch dneska jsem tam jukala,tak jsem si na tebe hned vzpoměla 😵

darkwitch
1. pro 2010

@majcam tak snad jsem se libila...

majcam
1. pro 2010

@darkwitch to si piš,jestli si tam šla v oblečku,co máš na fotce,tak tě stopro vezmou 😎

darkwitch
1. pro 2010

@majcam tak v tom jsem tam nesla to by me stopro nevzali, prece jen pohovor se mnou delala zena 😉

majcam
1. pro 2010

@darkwitch 😝 nikdy nevíš 😀

darkwitch
1. pro 2010

@majcam to je pravda, ale v tomhle oblecku bych tam ani nedosla, bych zmrzla cestou...

monnn
1. pro 2010

@sipkova1 hele to zmizení 😕 nebyl to Fantom......... 😀 😀
si myslím,že nenarušovala pravidla nebo jo 😲

monnn
1. pro 2010

@darkwitch věřím,že Tě vemou a budou mooooc rádi 😉

darkwitch
1. pro 2010

@monnn obcas se to stava, ze nekomu zmizi fotka asi krysa v systemu 😀
kdyz me vezmou tak budou radi, ale musi na to prijit a vzit me 😀

monnn
1. pro 2010

@darkwitch 😀 ,hele to jako že mě ta krysa sežrala jo 😀 😀
no jasně Tě vemou a do měsíce se budou klanět 😉

majcam
1. pro 2010

..no a já teď zjistila,že si musim vyměnit řidičák...,a to ho mám ještě na staré jméno 😀 (jsem radši neřídila),ty ze mě budou mít radost.. 😠

darkwitch
1. pro 2010

@monnn 😀 ne, prekousala dratky k tvemu jmenu 😉

@majcam ja si ho vymenila hned, tak ted nemusim, ale uz ani nevim kde ho mam...

monnn
1. pro 2010

@darkwitch to je tedy mrška

monnn
1. pro 2010

@majcam hele to seš tedy dobrá,ale já taky jezdila 2 roky na jméno za svobodna a k tomu byl TP psaný na švagra-by ze mě měli asi radost 3 dokumenty a každý na jiné jméno- mě ale nestavili 😀 😀

monnn
1. pro 2010

@sipkova1 jj dík

inza
2. pro 2010

preji dobre ranko
majcam: co vas zvirak v nove napadlem snehu?

pet.s
2. pro 2010

ahojky nezacvhumelili jste se berušky? tady je Sibérie. Na terase hromada sněhu. Máme okna do lesoparku, tam je to nádhera, z druhé strany do ulice. Hrají každou hodinu koledy, je tu výzdoba, nachumeleno. No Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejte přátelé..........zdobím ježky(pečivo) no prostě vánoční nálada. Velké d+ti šly do školy, malá spí, táta se ráno vrátil, že nikam nejede. Praha je totál kolabs.Tak ještě zalezl do ložnicw. No prostě idylka.
A už se zase sype 😀

ajriska
2. pro 2010

Holky, jak moc je spolehlivý Mama test 10? Myslím ty proužky

inza
2. pro 2010

@ajriska: ASI JAO VSECHNY OSTATNI...ALE MA VETSI CITLIVOST..