Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
6. pro 2010

@inza to mě odradilo hned při telefonátu, řikala mi děvenko a kopla bych jí pod koleno, takhle já mluvit s klientem, tak mě šéf zabije.
Mám to na 22.12.

mandre
6. pro 2010

@inza cvičení mi jde furt stejně, moc se mi nechce, mám všechno po 20, kočičku po 5 😝, ten poslední cvik vleže jsem ani předtim necvičila, přečtu si to v knížce, jak se to dělá a přidám ho. My jsme si s Babi docela pokecaly, mele jak flašinet 😅 ...akorát mi vadí ty papírové stěny, přes které je ven na chodbu všechno slyšet, to jim tam příště řeknu, ať s tim něco koukaj dělat 😵

inza
6. pro 2010

@mandre: ja mam vse po 40 a kocky 3*5...hele ten posledni cvik ja cvicila az po dalsi navsteve...nejdrive jsem mela jenom 9 cviku a ten pridala az po mesici a k tomu pridala i zbytek kocek

zvalentova
6. pro 2010

holky, cvičíte pravidelně? jako fakt denně?

mandre
6. pro 2010

@inza mě ten poslední ani ta moje fyzio předtim neřikala, ten jsem si prohlídla až v tý knížce o mojžíšce 😨 , já končila vždycky tim v leže na zádech - pánev vystrčit nahoru. No po 40, to je dost, teda. Na těch 20 jsem si už za půl roku zvykla celkem, ubrala mi jen ty kočky na 5 😨

mandre
6. pro 2010

@zvalentova no, skoro denně...třeba při MS 2-3 dny necvičim vůbec 😝 , no a někdy, když přijdu nějak pozdě domu, nebo něco, tak taky vynechám....ale tak 5-6x v týdnu to dám.

zvalentova
6. pro 2010

@mandre teda, musím asi zrušit svá naštěstí už jen dvě (dřív jich bylo víc) zaměstnání a udělat si volno 😀

inza
6. pro 2010

@zvalentova: no ja cvicim denne..Pri ms je pocet snizeny......a pak zase do neormalniho poctu to mam.
@mandre: ona ten posledni cvici malinko jinak nez je v te knizce....ma nepatrne rozdily

lucavka
6. pro 2010

@darkwitch - jsme tu zvědavý jak bylo v nové práci??? 😉

darkwitch
6. pro 2010

@lucavka zatim jsem byla jen na skoleni a jeste me jich par ceka... uz se tesim az bduu proskolena 😀

lucavka
6. pro 2010

@darkwitch - tak ať si tam spokojená a jsou na tebe hodný 😉

sipkova1
7. pro 2010

Ahoj holky, můžu se zeptat: Je součástí první konzultace v Gennetu klasické gynekologické vyšetření? Díky moc

ivula21
7. pro 2010

@sipkova1 mě u první konzultace nikdo nevyšetřoval. 🙂

cincinnati
7. pro 2010

@sipkova1 Já hned na první konzultaci absolvovala i gynekologické vyšetření. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem tam byla sama bez manžela. Ostatní tam byli v párech ...

sarak
7. pro 2010

@sipkova1 Ahoj, také jsem objednaná do Gennetu, půjdu tam poprvé v lednu. Kdy jdeš ty?

zvalentova
7. pro 2010

ahoj ahoj ahoj, jsem zpátky z Imunologie. Nic zásadního, jen jsem k Pentomeru vyfasovala Prednison, ˇkromě NK buněk mám debilní i jiné hodnoty, ale ty snad nebudou tolik vadit.

inza
7. pro 2010

@sipkova1: me taky nikdo nevysetroval....

zvalentova
7. pro 2010

@sipkova1 ahojky, tak my na první konzultaci měli komplet. Bylo velmi nepříjemné - ve smylu ponižující, protože manžel byl u všeho přítomný a lékařka se ani neobtěžovala s dotazem, zda-li to jemu nebo mne nebude vadit.
Podotýkám, že vyšetřovací křeslo nebylo někde schované nebo za rohem... manžel seděl 1,5 metru přede mou a jediné co mu pohlo, bylo schovaná hlava v dlaních.
😠

kive76
7. pro 2010

@sipkova1 ahojky, mě taky na první konzultaci nikdo nevyšetřoval, na tý první měli všechny ty výsledky z odběrů krve, spermiogram, moje vyšetření z cytologie, a pak nám řekli, co ještě musím absolvovat, a bud mě objednali, nebo ty vyšetření záležely na tom kdy máš menzes, či jestli ti končí a podle toho jsi se měla objednat na případná další vyšetření...

sipkova1
7. pro 2010

Ahoj holky, díky moc za info. Já byla na první konzultaci dneska a MUDr. mě vyšetřoval (manžu jsem na tu chvíli poslala ven 😉 ). V pondělí 1. IUI…

lucavka
7. pro 2010

Já už ani nevím, jestli na první konzultaci. Ale když mě prohlíží při dalších návštěvách manžel je se mnou 😉

darkwitch
7. pro 2010

me pri prvni konzultaci delala utz, ale klasickou prohlidku ne...

majcam
8. pro 2010

Dobré ráno...,tak jsem přežila 2 dny v práci a jsem úplně vyždímaná,takhle unavená jsem ještě nebyla,a to jsem celý život pracovala fyzicky. ☹ ,sotva chodím... záda,ruce,, 😢,a do toho miliony věcí k naučení..
@inza drž plod,v neděli jsem se sem už pak nedostala,abych ti popřála k IUI..

zvalentova
8. pro 2010

Dobré ráno všem... nevím kam dřív skočit a tak budu jen načuhovat 🙂

inza
8. pro 2010

@majcam: no snazim se...snad meda chlupac certiky dobre nasmeroval.... 😀. To ti verim ze je to zase neco jineho, ale zvyknes si...musim se psem ma rande za 10 min 😀

michaelama
8. pro 2010

Všechny Vás zdravím,
jsem tu nová a prosím o laskavé přijetí 🙂 Jsme objednáni k MUDr. Feldmárovi na 1. konzultaci před IVF s PGD (jsme s manželem oba přenašeči monogenní choroby a nechceme ji přenést na našeho potomka-riziko 25%).
Jaké s ním máte zkušenosti a máte některá zkušenosti s PGD?
Děkuji za odpovědi

inza
8. pro 2010

@michaelama: je to takovej medvidek chlupacek. 😀 Ne je strasne prijemnej a vse vysvetluje...vubec se ho neboj..fakt pohodar... 😀 😎

iriel
8. pro 2010

@michaelama Feldmar je podle me nejlepsi doktor v Gennetu. Nerikam profesne, protoze to nedokazu posoudit, ale pristupem urcite, koneckoncu jeho hodnoceni mluvi za vse 🙂

http://www.znamylekar.cz/28485/peter-feldmar/gy...

michaelama
8. pro 2010

medvídek chlupáček? Takže něco jako Zdeněk Troška?
Dělám si legraci. Moc díky za odpověď...
PGD asi nikdo, že? Já o té metodě znám jenom teorii, žádné zkušenosti z praxe. Já když do něčeho jdu musím k tomu mít max informací, bojím se neznámých věcí ☹

iriel
8. pro 2010

@michaelama mimochodem zrovna zitra k nemu jdu a uz se nemuzu dockat, je to zlaticko 🙂