Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
14. pro 2010

@inza jo langerová mi delala v listopadu iui

petrajda
14. pro 2010

Holky mi máme před sebou všechny tři ivf, mám za sebou jen několik nepodařených iui,ale jako samoplátci by jsme být nemohli.jedno se nepodaří, budem šetřit na další a na třetí si asi budem muset půjčit. Pak leda KET, bude-li z čeho.

cibka
14. pro 2010

@petrajda my jsme prave ani jednou mrazačky nemeli proste nezbyli

kive76
14. pro 2010

holky já vím,ž e ted s tématem to nemá nic společného, ale mám dojem, že tady někdo hledal práci...Přijmou prodavačku do oční optiky do ústřední vojenské nemocnice - Praha 6. Požadují samostatnost a ochotu učit se. Nástupní plat 12.000 Kč čistého + prémie. Tel.: 773 133 271 E-mail: droptik@seznam.cz

petrajda
14. pro 2010

Holky tak já jsem vás tady kamuflovala. Omlouvám se, ta metoda o které jsem psala má jinou zkratku PICSI 😀 . Pardon,nejsem v tom moc zběhlá.
takže tamto druhé vlastně nevím co je ,co nabízej v pražském gennetu 😅

kive76
14. pro 2010

tak ono je těch metod jak se podařit otěhotnět hrozně moc, kdo se v tom má vyznat 🙂 ale ještě že jsou 🙂

inza
14. pro 2010

@cibka: no my uvidime ted ten 4 pokus jak dopadne...Jinak na penize to je fakt narocny a jeste kdyz uz 3/4 roku nemuzu sehnmat praci...do toho hypoteka...no proste uspory na barak padnou na toto a vybaveni do baraku vezmem stare a budeme postupne po castech dokupovat...

petrajda
14. pro 2010

sipkova - děkuju 🙂

darkwitch
14. pro 2010

Dobry vecer
nejak ted nestiham s tou novou praci...

monnn
14. pro 2010

@ivula21 jsem zde,jsem se neflákala jen jsem byla včera v práci až do 22.oo a dnes jsem vstá 😀 vala už v 5.oo jo a nic podstatného nevím krev mě vzali u nás,ale výsledky budou "možná" zítra,nestrácím naději možná zjištuji,že mám nějak citlivá prsa 😀 ,ale možná je to jen vsugerace ☹

darkwitch
14. pro 2010

@monnn neboj nam je jasne za to bude tehu 😉

monnn
14. pro 2010

@darkwitch a jak se vede?
@inza testila jsem jen tím testíkem z Gennetu,no slabě pozitivní-spíš jen duch a krev mi vzali včera,výsledky snad zítra odpoledne 🙂 a co ty jak se cítíš?hele nezkusíš před odběrem krve aspon ten z Gennetu -je to šmejd jak všichni píšou,ale třeba....... 😉

monnn
14. pro 2010

@darkwitch dík,snad jo,taky jsem nějaká citlivější mě vhání slzy do očí kde co 😀 dnes jsem se málem rozbulela v práci - přišlo mi líto,že můj synek přijde o slavnostní předání slabikáře, ve škole budou mít krále,dort aj.a my musíme s ním zrovna na kontrolu do nemocnice chjo ☹

inza
14. pro 2010

@monnn: ja zadny test doma nemam a nehodlam kupovat. proste zajdu na krev asi v pondeli pokud to stihnu a uvidime...Hele z vysledku ze jsou za tak dlouho si nic nedelej. Ja byla minule utery na krvy a na vysledky jsem cekala az do tohoto pondeli....

darkwitch
14. pro 2010

@monnn mam se celkem dobre, jak rikam ted toho moc nestiham, a z prace jsem dost unavena i kdyz jeste vlastne nic nedelam... nastesti nemam moc casu na chmurne myslenky 😀

lucavka
14. pro 2010

Ahojky holky. Hlásím návrat z Gennetu. Strašná cesta. Ale NT+ nám dopadl na výbornou, takže jsme šťastný 😉 . Prcek už má skoro sedm centimetrů.

@monnn - držím moc palečky. 😉

monnn
14. pro 2010

@inza jo taky mě říkala sestřička,že až za týden-jsem na ní koukala 😲 ,tak mi řekla,že se pokusí to nějak uspíšit a mám si zavolat ve st,tak uvidíme 😉

@lucavka to je úžasné,ty jo 7cm 🙂
a děkuji!!!

monnn
14. pro 2010

@pet.s ta je roztomilááá 🙂

ivula21
15. pro 2010

ahoj holky,
to je venku hnus co? No já vám řeknu, že i kdybych ty moje vaječníky ukecala a dostala MS v termínu a mohla začít toho 28.prosince stimulku a mělo být pořád takové počasí.....tak to asi nechám další měsíc nebo nevím. Strachovat se jestli nebude mít v takovém nečase vlak zpoždění a nestihnout ET 😖 , tak to nestojí za to 😠

kive76
15. pro 2010

ahojky, mě to počasí zas tak moc nevadí....ted jsem teda v práci...a okno mám daleko..takže naštěstí nevidím co se tam venku děje 🙂

zvalentova
15. pro 2010

ahoj holky, jsem v nové kanceláři a snažím se zabydlet. 🙂

zvalentova
15. pro 2010

Jinak jsem v pondělí absolvovala sezení u Langerové.
Přáteslky mi sdělila, že všechno co nabízí současná medicína v diagnostice mám za sebou. Ovšem bez viditelného úspěchu.
Chtěla jsem si dát pauzu alespoň do března, ale to mi vymluvila, že díky mojí rozsáhlé endometrizoze je každý měsíc ztráta času, i tak mám čekat běh na dlouhou dlouhou trať.
Takže hnedka vlednu začínám s dlouhým protokolem.
Zároveň čeká na sdělení Gennetu kolik bude ceníková cena PICSI a pokud to nebude mega částka, jdeme do něj.
Snad nám vydrží alespoň jedno embryo k zamražení.

cibka
15. pro 2010

@zvalentova tak ti držím palečky at ten beh není moc dlouhý a jak se ti líbí v nové kanceláři

zvalentova
15. pro 2010

@cibka uvidíme, snad druhý pokus bude lepší a úspěšnější.
Nová kancelář je supr. velká okna, žalužie, klima a hlavně.... jsem tu úplně samička 😀

inza
15. pro 2010

@zvalentova: hele ted to bude uz beh jenom na kratkou trat..podruhe to urcite vyjde... 😀

zvalentova
15. pro 2010

@inza taky doufám...
tušíme o kolik je delší dlouhý protokol?

michaelama
15. pro 2010

Ahoj holky,
tak jsem si ověřila co všechno dokáže psychika s menstručním cyklem. Vždycky mi chodila menzes na čas, prostě neděle dopoledne. Tentokrát jsem jí dostala až s třídenním zpožděním, zrovna když jsem jí potřebovala dostat načas aby nám stihli udělat v gennetu všechna vyšetření do 21.12. kdy máme první konzultaci s lékařem.
Vyzkoušela jsem všechny babské rady jak menzes přivolat, nic nepomohlo, zabral až Lexaurin - prostě jsem se zklidnila a do hoďky jsem to dostala...
Tak to jsem na sebe zvědavá co budu vyvádět před první stimulací...
Přeji pěkný den a slunce v duši 🙂

inza
15. pro 2010

@zvalentova: jj tusime 😉...ja ho taky mela jednou. CCa od 22 dne MC zacina stimulka...nejdrive strikas do nosu spray Synarel, pak jdes cca 5-6 DC na UTZ a k tomu spraji si zacnes pichat Gonal.....

zvalentova
15. pro 2010

@inza ahá, takže od půlky je to stejné. Jen na začátku foukák do nosu 🙂