Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
26. pro 2010

me vanoce zklatili, takze mam antibiotika a o prijemne hladince si muzu nechat jen zdat, jsem zvedava jak preziju silvestr bez alkoholu... a to musim zitra zas do prace, vopravdu vanoce za vsechny prachy...
ale jinak jsem si to celkem uzila a prezila jsem vsechny navestevy... tak ted se jen valim v posteli a ctu knizku co jsem dala mamce pod stromecek 😀

anlek
26. pro 2010

@darkwitch Copak je?

Ja si mozna pujdu pro ATB zitra. 😢 Mam zanet v prsu, snazim se to kuryrovat doma, treba se povede ...

Nakukuju porad, co Monnn. Kdepak jsi?

ajriska
26. pro 2010

Ahoj holky,
tak zítra jdu do nemocnice, žebrat o předpis na utrogestan a ve středu do Gennetu...
@monnn já si taky myslím, že to nemusí nic znamenat - dr. mi sám povídal, že krvácení je běžné - tak se zkus nestresovat....

Holky, já jsem nějaká podrážděná, že bych si dala facku, fakt.

darkwitch
26. pro 2010

@anlek minuly tyden jsem sla k doktorce pro potvrzeni, ze muzu do zamestnani, rekla mi ze mam anginu a napsala penicilin, ktery sem si samozrejme nevzala, protoze mi bylo dobre a prece nebudu jist atb kdyz mi nic neni, takze na Stedry den me zaclo slusne bolet v krku, vydrzela jsem do soboty (abych si mohla dat na stedry vecer sklenicku) a v sobotu rano zacla atb papkat... ted samozrejme umiram na rymicku 😀
tak at se ti to brzo srovna, nepomaha na to nejaky zabal z tvarohu?

anlek
26. pro 2010

@darkwitch Aha, to jsi docela dobra, ze jsi prezivala anginu tak dlouho. Obklad z tvarohu mam. Uz mi to jednou pomohlo, tak snad i ted napodruhe to bude, ATB nechci. 😢

darkwitch
26. pro 2010

@anlek me celou dobu nic nebylo, tak se mi nechtelo brat atb kdyz jsem necitila jediny priznak anginy... ale ted se rozjela, asi trest za to ze jsem si ji nevsimala...
urcite ti to pomuze, uplne chapu ze atb nechces, se jim taky vzdycky branim zuby nehty... tak drzim palecky at je to brzy v poradku a bez atb

monnn
26. pro 2010

Ahoj holky se omlouvám že jsem tu tak dlouho nebyla,ale nadělili jsme si pod stromeček nový PC a manža ho teprve ted zprovoznil 😀 ,jinak nevím podbříšek stále cítím,ale ten jsem cítila i během stimulky,no ted jen trochu špiním,ale toho 24 odpoledne ze mě vyletěl docela velký kus jakoby sražené krve,že by snad hematom-jak psala anlek--kéž by,každopádně hned ráno si udělám test a zavolám do Gennetu,ještě přemýšlím že bych zajela k nám do nemocnice na UTZ jestli by tam byla vidět alespon ta dutinka 😉 anebo si jít udělat test na HCG jako samoplátce,nevím ještě trochu doufám,že bude vše O.K přeci se takové věci nestávají na Vánoce,že ne?!
Jinak Vám všem děkuji za podporu a povzbuzující zprávy ani nevíte co pro mě v tuto chvíli znamenají,díky moc!!!!!!!!

petaloudi
26. pro 2010

@monnn Držím moc pěstičky, ať je vše ok... Říká se, že pokud krev není jasně červená, nemusí to znamenat nic špatnýho. Ze mě vypadl takovýhle velký kus tmavé krevní sraženiny asi tři dny předtím, než jsem měla pozitivní test.

monnn
26. pro 2010

@petaloudi jejda kéž by to bylo taky tak nějak,no s tou barvou máš pravdu-já tu minule psala "čistou",ale měla to být "světlá",možná plaším zbytečně,ale strach mám hlavně proto- 2roky zpátky jsem měla podobný příznaky a byl z toho potrat -právě proto si i říkám,že tu smůlu už mám snad vybranou,ale takových je nás tu víc,že jo 😒
ale díky,díky hned je mi líp 🙂 😉

ajriska
27. pro 2010

Ahoj holky, tak jsem byla v nemocnici pro ten utrouš - napsali mi ho, jen sestra měla řeči, že si to mám příště lépe spočítat atd....ale dali mi ho...no tak se ve středu v gennetu zeptám, zda ho mám pořád brát a pokud ano, zda ve stejných dávkách 2-0-2

inza
27. pro 2010

monn:tak jak uz je vse ok?
jinak ja dneska bylaa v gennetu a vyfasla jsem pregnyl takze budu pichat ve stredu a na silvestra mame prpgram jasny...domaci s.azeni,protoze v gennetu neni laborka mezi svatky v provozu...

monnn
27. pro 2010

@inza snad jo,ale nevím ráno jsem volala do Gennetu-tak mi sestra řekla.že si mám nechat vzít krev na HCG-víc jak 10000,ale přesnou hodnotu nevím,do Gennetu jsem to zavolala-dle barvy hlasu sestry bych řekla,že by hodnota měla být vyšší-tak nevím,ale určo mám léky brát a toho 4.1 přijet.jo hlavně,že stoupá to vím taky,tady to někdo uměl spočítat,ale kdo?já měla 13.12 HCG 471,3 ted mi to manža vypočítal na asi 60000,což mých 10000 je málo,ne?
jinak přeji hezké snaženíčko!

monnn
27. pro 2010

@petaloudi a ani si se nepochválila co říkali všichni na dáreček-překvapení,jsi stejně dobrá,že jsi to tak dlouho udržela v tajnosti 😉 😅

petaloudi
27. pro 2010

Joo, dojetí i radost byly veliké 🙂 Ještě před vánocemi nám dorazil objednaný angelsounds, tak jsem hned rodince pouštěla i srdíčko. No a pak jsem to šoupla i na facebook, takže teď už to vědí opravdu všichni 😀 Ale už byl nejvyšší čas jít s pravdou ven, koukejte, jakýho už mám pupka 🙂

monnn
27. pro 2010

@petaloudi to je super-to dojetí si dokáži představit! 🙂

anlek
27. pro 2010

@monnn Tak jsem si udelala tabulku a pokud by se hodnota hcg mela kazde dva dny zdvojnasobit, tak opravdu bys dneska mela mit kolem 60000 jednotek. Ale nevim, jestli tahle poucka plati i po tolika dnech, jestli nema platit treba prvni tri tydny .... Koukala jsem schvalne na http://www.betabase.info/showBasicChart.php?typ... a tam naposled 24. den tohle plati, pak uz rostlo hcg min nez kazde dva dny dvojnasobne. Koukala jsem na median, coz je podle me docela smerodatny udaj. Kdy bylo OPU, mela jsi nabiranou krev vickrat? Spis tohle by mohlo neco rict. A posledni vec, to, ze ti rekli, ze je to pres 10000, to klidne mohlo byt i 60000. 😉 Vim, ze v jednom brnenskem CARu nabiraji krev a pokud je hcg pres 400 jednotek, tak uz nemeri presne kolik je, treba to je tak i v laborce, kde jsi byla ty a oni konci u cisla 10000 a pak uz jen rikaji, ze je to vic. Drzim palecky, to porad vypada velice slibne. 😵

anlek
27. pro 2010

@petaloudi Krasne brisko, normalne ti ho zavidim. 😵

inza
27. pro 2010

monn:no bude to na toho Silvestra se snazenickem zajimave.🙂snad to zvladnem: -).Neboj u tebe bude urcite vse v poradku

darkwitch
27. pro 2010

@inza to to na toho silvestra vyjde, takhle otehotnela kamaradka s PCO, pichla pregnyl opili se tak ze nemohli chodit vlitli na to a bylo 😀
@monnn drzim palecky, dopadne to dobre 😉
@petaloudi ty mas krasne brisko 🙂

monnn
27. pro 2010

@anlek to mě nenapadlo,že by to nad 10000 nedokázali změřit,když jsem tam volala -ptala jsem se kolik přesně,ale sestra mi odpověděla víc jak 10000,takže ted když nad tím tak přemýšlím nemá cenu tam jet znova ve čt-jak jsem původně chtěla ☹ ,nezbývá než čekat do 4.1 na UTZ,jo OPU jsem měla 24.11 ET 29.11 a na krvy jsem byla toho 13.12 a dnes.jo koukala jsem ještě na stránky "hcg v krvy" dle jejich tabulek se tam snad nadajdou všichni těhotní,ale je to tam trochu víc rozepsané jak dlouho HCG stoupá,pak mírně klesne a pak už by se mělo držet do konce těhu zhruba stejně 😉 .Ještě zkusím kouknout ,jestli se to někde dočtu do kolika jednotek jsou schopni v tý mojí laborce to změřit,ale dík za tvou snahu a čas a hlavně za údaj,že to laborka možná nedokáže změřit 😀

monnn
27. pro 2010

@darkwitch díky moc 😉

anlek
27. pro 2010

@monnn Nebno zkus zitra brnknout do laborky znovu, ze ti to vrta hlavou a jestli by ti nemohli rict vic.

sipkova1
27. pro 2010

Ahoj holky, tak to první IUI se teda nepovedlo… Mate zkušenost, dá se rovnou objednat na další? Na tom papíru je napsáno, že je třeba se objednat na konzultaci k MUDr., tj. asi je třeba to objednání k MUDr. směřovat na termín před ovulací, že?…, to jsem zvědavá, jestli bude mít tak narychlo volno.

darkwitch
27. pro 2010

@sipkova1 zalezi jak jsi s mudou dohodnuta, ja uz pred prvnim IUI mela termin na dalsi vysetreni a pak jsem sla hned k ni a na druhe IUI... ke komu chodis? ja myslim, ze kdyz se sestricce spravne vnutis tak by te nekam vecpat mohla...

sipkova1
27. pro 2010

@darkwitch K Méďovi 😉

monnn
27. pro 2010

@anlek jj máš pravdu zítra tam zkusím zavolat a aspon budu vědět jak jako laborka na tom vůbec jsou 😕 a možná budu víc v klidu,protože tohle opravdu není nic pro mě ☹ díky a co Robinek a stromeček-dárečky?

anlek
27. pro 2010

@monnn Si dovedu predstavit, take jsem chtela vedet, na cem jsem ... Pridala jsem fotku od nas ze Stedreho dne ...

@sipkova1 Nevim, zkus zavolat a poradit se, co dal.

inza
28. pro 2010

@sipkova1:no ja ted byla na 3 iui za sebou.ja je teda mela v nativu tzn bez stimulace.vzdy jsem se objednala na 10-12 den cyklu a dr naplanovala iuicko..

monnn
28. pro 2010

dobré ráno všem!
@anlek krásná fotka,malej je úžasný!Jinak jsem dnes volala do tý naší laborky a docela jsem se zapotila chjo,já řekla,že jsem čekala číslo kolem 60000 a sestra na mě,že takový číslo tam ještě nikdy neměli-tak jí povídám,že to má obden narůstat a ona,že to nenarůstá celé těhu,že to pak klesá,říkám ji jo to vím to klesá od určitýho týdne a já si to našla na internetu atd.no myslím,že po našem telefonátu šla taky na internet 😀 ,ale pokud bych se ještě rozhodla jít na odběr, jsou mi schopni říct jestliu to HCG roste-tak přemýšlím máme nebo nemáme?pokud by rostlo budu o Silvestru víc v poho.pokud ne budu v pr.... a pokud nebudu vědět budu nervozní,tak si pak vyber,co je lepší 😅 stejně rozhodující bude UTZ 4.1
@ajriska a jak se cítíš Ty?vše jak má být?ty už jdeš ve čt na UTZ,že jo? 😉

ajriska
28. pro 2010

@monnn ahoj, no dneska jsem zase zvracela - teda jen žaludeční šťávy, neudržela jsem v sobě pití...ale jinak nevím..mám divný pocit...přestala mě bolet prsa, ale kolem bradavek jsou takový zarudlý...během dne mám občas "knedlík" v krku...ale většinou to ustojím...dneska ne...zítra jedu do Gennetu