Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
16. led 2011

@monnn Fnuk, snad me neberete jako tu co predbiha. 😕

darkwitch
16. led 2011

@anlek ja myslim, ze si cekala taky dost dlouho, ale jestsli ted budes predbihat... tak ti to budeme prat 😉

julinka87
16. led 2011

@petaloudi Ahoj Petí. Ptám se proto, že se tam s manželem chystáme v únoru, nevím jestli se mám bát, nebo jak velký úspěch si od toho máme slibovat. O mimi se snažíme rok a 8 měsíců, vyzkoušela jsem všechno možné, včetně dodatku nemyslet na to... díky za odepsání 🙂

julinka87
16. led 2011

@pet.s Ahojky. Do genetu se chystáme s manžou poprvé v půlce února. O mimi se snažíme rok a 8 měsíců, vyzkoušeli jsme všechno možné- Mojžíšovou, čaj na otěhotnění, kapky na otěhotnění, pozitivní myšlení, nemyslet na to, byli jsme v CARU u Apolináře. Manžel byl na spermiogramu-byl v pořádku, já byla na profouknutí dělohy, a vyšlo na jevo podle různých testů, že jsme oba zdravý. Tak si říkám, jestli to není třeba v genetice. Před tím půlrokem, co jsme byli v CARU, jsem to nechala plavat, myslela jsem, že to přijde samo. A výsledek je takový, že Mě okolí straší, že mám psychický blok. Tomu nevěřím, protože pracuju v jeslích a ve volném čase také hlídám. Mluvím o tom protože Mě zajímá odpověd, na tuhle moji otázku.

julinka87
16. led 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat jestli ste byli s genetem spokojené a po jaké době v genetu ste se dočkali vytouženého miminka? A na jaký vyšetření se mám těšit.

monnn
16. led 2011

@anlek 😀 neboj,to bylo myšleno obrazně!!!!!! 😉

darkwitch
16. led 2011

@julinka87 ahoj ja s gennetem spokojena jsem, ale miminka jsem se jeste nedockala a vetsina holek co sem chodi pravidelne patri k tem co se nedockaly, ty co se dockaly sem jen tak nakukuji, protoze maji moc prace s potomky nebo se shanenim vybavicky 😀

cibka
16. led 2011

@monnn to je dobře že ses zasmála 😀 ja to tak proste i citim když se třeba s někým bavím a oni plánují mimčo tak šup a je tehule někdo to ani neplánuje a šup a zase tehule ale věrim že se jednou dočkame 😉

cibka
16. led 2011

@anlek to platí na jiný a ne na ty co se trápí jako my víš 😉

cibka
16. led 2011

holky my už najíždíme na 4 rok tak snad už to musí vyjít no né
jinak ja jsem s gennetem taky spokojená ale jak píše dark mimčo zatím nikde v gennetu jsme asi 2 roky

monnn
16. led 2011

@cibka jj úplně Tě chápu,mě nejvíc štve když mě někdo osloví kdy pořídíme malému sourozence nebo se ptá proč chceme jedináčka 😠 a vysvětluj každému jak se snažíš a jezdíš a opět nic ☹

cibka
16. led 2011

@monnn to jo no ten kdo to nezažil nikdy nepochopí čím procházíme a nemá smysl to vysvětlovat

monnn
16. led 2011

@julinka87 taky jsem spokojená-jen jsem doufala-asi jak všechny,že "nám" to vyjde na první pokus a nic.ale Dr. i sestřičky spokojenost veliká 🙂

monnn
16. led 2011

@cibka úúúúplně souhlasím!!!!!

anlek
16. led 2011

Myslim, ze otazka na dalsi dite, nebo i prvni dite je dost netaktni. Ale vysvetlujte to ....

monnn
16. led 2011

@anlek kdyby se raději staralio sebe,že jo 😠

anlek
16. led 2011

Si pamatuju, jak me tahle otazka ubijela. Vsichni cekali, ze otehotnim o svatebni noci. 😠

darkwitch
16. led 2011

otazku jeste prezivam, ale kdyz pak babicky (manzovi) vytahnou, ze dneska ty mlade holky chteji delat jen karieru tak bych na miste vrazdila a manza je jeste vetsinou nekde zalezli a ja abych si to vyzrala sama...

anlek
16. led 2011

@darkwitch Me zas babicka rikala, ze v dnesni dobe je stesti, kdyz se holce podari otehotnet. Jeste v dobe, kdy jsme netusili, ze je problem. To me take ubijelo. 😠

darkwitch
16. led 2011

@anlek tak to by me taky ubijelo, me teda ubiji i moje babicka ktera mi rika, ze mam cas, ze ona taky otehotnela az v 27 (ale uz nedodava, ze to bylo o svatebni noci...)

sipkova1
16. led 2011

Ahoj @julinka87, já jsem taky spokojená a taky zatím bez úspěchu, v Gennetu jsme od listopadu loňskýho roku. Co to tady tak sleduju a co jsem si přečetla diskusi zpátky, tak jsou tu buď chronické snažilky, co sem chodí už dlouho a pravidelně, nebo se tu občas objeví nějaká snažilka, pak je z ní rychle těhule rychlokvaška a už sem pak nechodí a nebo je tu dost holek, které sem po nezdařilých opakovaných pokusech přestanou chodit.

Můžu se zeptat, proč jste odešli od Apolináře?

julinka87
17. led 2011

@sipkova1 Vlastně jsme si od nich dali pauzu,říkala jsem si, je mi málo, máme čas, vrátit se tam můžem vždycky, tak něják jsem měla pocit, že je ani nezajímám, nevím, možná to byl jen dojem..

cibka
17. led 2011

ahoj holky, tak jak se vede jezdíte ted nekdo do gennetu, ja jedu zítra na ko utz pře iui

anlek
17. led 2011

@cibka Ja jdu az 17.2.

sipkova1
17. led 2011

Ahoj @cibka, tak přeju pěknej folík 🙂 . Ke komu jdeš na UTZ?

sipkova1
17. led 2011

Já jsem dnes 9. den po IUI, tak zatím vyčkávám. Holky má se chodit na krev po IUI, i když přijde MS? Mně to přijde poněkud zbytečné.

kive76
18. led 2011

@cibka ahojky, já se tam chystám koncem června, červenec,...ted zkoušíme normálně...

monnn
18. led 2011

Dobré ráno!!!
@cibka já nevím kdy tam pojedu-ještě nemám ani žádnou zprávu 😒 Jinak držím moc pěsti at Ti to už konečně vyjde a můžete se těšit na miminko,určo napiš jak jsi dopadla 😉

inza
18. led 2011

dobre ranko vsem

@cibka: ja jdu na UTZ pred IUI v pondeli teda doufam ze nebude pozde...a neco tam jeste bbude

kive76
18. led 2011

áááá koukám, to bude tady těhotnejch..