Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
19. led 2011

@sipkova1 tak ta otazka predtim...

anlek
19. led 2011

@darkwitch Cim jsi byla stimulovana. Tusim, ze budes ta prostredni moznost.

darkwitch
19. led 2011

@anlek jo to je ono, ja jak tam nemam primo gonal tak jsem v haji 😀

darkwitch
19. led 2011

a to damaged tubes jsou poskozene vejcovody? pochopila jsem to dobre?

sipkova1
19. led 2011

@darkwitch jo myslím, že je to gonadotropin, píšou tam, že ten se používá s vlastními vajíčky

No jo statistika nuda je 😎

darkwitch
19. led 2011

@sipkova1 tak tehotenstvi, bez porodu ti sanci snizuje...

anlek
19. led 2011

@darkwitch Jj, tak to take chapu, damage tube, poskozene vejcovody.

darkwitch
19. led 2011

@anlek to je ono to hodne snizuje sance... a zvlastni je ze druhe ivf ma min procent nez prvni a treti... akorat nevim jak pocitat KET, jestli jako pokus nebo ne...

anlek
19. led 2011

@darkwitch S tim KETem take nevim. Protoze predpokladam, ze my nejdriv pujdeme prave do KET a pak teprv do druheho IVF.

sipkova1
19. led 2011

@darkwitch aha tak asi prodělané IVF těhotenství bez porodu šance snižuje a prodělané přirozené těhotenství bez porodu zvyšuje ...

darkwitch
19. led 2011

@anlek ja jsem ted pocitala KET jako IVF... ale kdyby se to nepocitalo mela bych hezci cislo 🙂

cibka
19. led 2011

@vally11 asi 2 roky

sipkova1
19. led 2011

@darkwitch tak ho nepočítej 😉

anlek
19. led 2011

@darkwitch Tak jsem zkusila KET nepocitat jako samostatne IVF a take to cislo zlepsilo. 😀 Take si pripadate jako Jachyme hod ho dostroje? 😀

sipkova1
19. led 2011

@anlek 😀

To je co? když uvážím, že před pár měsíci jsem o těhle „termínech“ neměla ani tušení a teď je tu louskáme v angličtině

cibka
19. led 2011

@anlek ja to radši ani zkoušet nebudu 2 ivf a ani jednou těhule co by mi tak mohlo vyjít ☹

darkwitch
19. led 2011

@cibka lepsi nez kdyz si pri tom tehu byla a nevyslo to 😉 ale tri ivf jsou lepsi nez dve 😀 statistika nuda je...

darkwitch
19. led 2011

@sipkova1 kdyz KET nepocitam tak jsem se vysplhala na krasnych 23,3% 😀 kde je slibovanych 50% to by me fakt zajimalo 😀

sipkova1
19. led 2011

Holky, omlouvám se, že jsem Vás do toho navrtala. Příště si zahrajem radši piškvorky, jóóóó ? 😅

cibka
19. led 2011

@darkwitch 😉 to máš pravdu

cibka
19. led 2011

@sipkova1 myslim že je to v pohodě koukni kolik lidiček to zajímalo 😉

anlek
19. led 2011

@darkwitch Ono zalezi, jak polozis otazku. Jedna vec je, jaka je pravdepodobnost, ze otehotnis ted pri pokusu, ktery budes podstupovat? Nebo, jaka je pravdepodobnost, ze po vsech moznych pokusech budes tehotna? To neni to same.

sipkova1
19. led 2011

@anlek a navíc dark je čarodejnice a na to je statistika krátká 😉

julinka87
19. led 2011

@pet.s Díky moc Petí, moc jsi Mě potěšila!!! Děti jsou super-ale ty je jich rodiče, jsou občas na zabití!! 😀 😀
Moc si ted užívám tu 4 měsíční kočičku, kterou chodím hlídat-ty miminka jsou boží!! Vyšlo Vám IVF napaprvé? V kolika jsi na něj vlastně šla, když máš ještě dvě adoptované děti, takys toho dost prožila!

darkwitch
19. led 2011

@sipkova1 ne me tohle bavi 😀 v piskvorkach prohravam...
@anlek vsak ja vim, jen si z toho delam legraci, nektere veci je lepsi nebrat prilis vazne 😉

monnn
19. led 2011

@anlek ta cervicales-mám zkušenost ☹ hezky česky to popsala sipkova1 jde o uchycení embrya v děložním hrdle "rarita"musíš na přerušení,čím dřív na to přijdou tím líp pro Tebe,důsledky sem psát nebudu,at nikoho nestraším
No a já ted přemýšlím zda si ten test udělat nebo ne,co mě vyjde- 2 potraty,1nevydařené ET ☹

monnn
19. led 2011

@darkwitch ted mě napadlo že bych to číslo nahlásila u Dr. v GENNETU až tam půjdu na kontrolu? 😀 by na mě asi koukala 😕 že jo 😀

anlek
19. led 2011

@monnn Se priznam, ze se mi to moc nezda. Protoze embryjko se muze uchytit i v rohu delohy a to je take blbe a ta moznost tam neni ... Spis to vidim na nedostatecnost delozniho hrdla, ikdyz netusim, co s tim ma spolecneho IVF ... Takze mozna to vidim spatne. 😕

monnn
19. led 2011

@anlek hm-tak nevím,ale já byla po IVF a byla z toho cervicalis gravidita Lovas z toho byla taky špatná,prý se s tím ještě nesetkala- já první,raději bych ted stála na koneci řady,taky mě hned hnala na 3D UZ,kde se to potvrdilo a už mě hnala do nem. ☹

darkwitch
19. led 2011

@monnn hele dva potraty jedno nevydarene ET se ti tam vubec nezapocita... pocita se kolik bylo celkem neuspechu at uz s potratem nebo bez, jestli bylo nejake zive ditko a jestli byl nejaky potrat...
to nevim jak by na tebe koukali 😀