Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
29. led 2011

@darkwitch hm to je doba,ale už možná bude teplo jaro! 🙂

cibka
29. led 2011

když já nepiju vůbec nějak mě to neláká
taky už chci jaro

darkwitch
29. led 2011

@monnn to uz je za chvilku i kdyz ted to bude utikat asi cim dal pomaleji 🙂 ale mam za sebou dva mesice zkusebky tak ten jeden do indikace uz vydrzim a pak snad bude laparka brzo 🙂
a jaro uz chci taky, letos zacla zima brzo tak uz je mi dlouha...

monnn
29. led 2011

@cibka já taky moc nepiju,ale ted to šlo samo na žal ísto čokolády - ta přišla vzapětí a oříšky a brambůrky - prostě vše nezdravé 😀
@darkwitch a do který nem.jdeš?

darkwitch
29. led 2011

@monnn na Homolku

monnn
29. led 2011

aha-tak to taky neznám,mě chtěla poslat z GENNETU na BULOVKU-sem to odmítla vždyt já PHA vůůůůbec neznáááám se i někdy bojíííím 😲 😕 Homolku to mě přijde jak z filmu 😀

darkwitch
29. led 2011

@monnn 😀 blizsi info muze podat inza ta to tam ma uz za sebou 🙂

inza
30. led 2011

tak jsem na to pivko vcera nakonec sla ale nastesti jenom na dve a ty byly dobry pekne na spani...🙂

ajriska
30. led 2011

Holky já myslím že z Gennetu chodí všichni na Homolku - já tam byla taky

inza
30. led 2011

@ajriska: nene kazdy dr posila jinam...na Homolku vetsinou Langerova, primarka zase do Hloubetina...proste kazdy tam kde ma zname.... 😀

monnn
30. led 2011

@darkwitch tak inza jo ta snad byla všude 😉 ,no mi to přišlo kvůli té mé diagnoze se asi bála aby to u nás nezvrzli 😨 ,páč jak mi řekla tak se stalo tam i volala a asi to s něma probrala,jenže když to na mě vychrlila a má hlava začala šrotovat kde a jak si koupím potřebné věci do špitálu a kde ta nem. vůbec je a ptej se někoho když bulíš jako kr.... 😨
@inza tak povídej a nešetři která ta nem. je nej 😀 ten Hloubetin je kde?
@ajriska kde couráš holka už si přeskočila na jiného fora?ty jo sem si myslela,že si budeme posílat tipy co a jak možná i ve stejném termínu odrodíme a vše je jinak 😉 ,holka a jak se cítíš mimísek poslouchá?hele a to byl tvůj první pokus a hned těhu-tak to závidím,ale i přejuuuuuuu 🙂

ajriska
30. led 2011

@monnn no bohužel to zatím nemáme ještě jistý...navíc je mi pořád zle - mám šílené bolesti. čekám na screening 9.2.
Nechtěla jsem sem chodit aby třeba někdo nebyl naštvaný...vypadá to, že to vyšlo napoprvé, ale zatím to nikomu neříkáme. Z těch dvou se chytlo jedno...

monnn
30. led 2011

@ajriska naštvaný?to si děláš srandu ne? vždyt každý úspěch je bod pro nás všechny! na UZ jdeš až 9.2 na první nebo už jsi byla? uvidíš budeš v pohodě a miminko taky 😉

cibka
30. led 2011

@ajriska naštvaný monn má pravdu,aspon je videt ze to fakt funguje a je to pro nás další naděje 😉 neboj mimisek bude ok koho jsi mela na sale

ajriska
30. led 2011

@monnn no já byla v úterý 25.1. na krvi a 9.2. mě čeká screening - obojí je v rámci screeningu. UZ jsem měla 29.12, když mi potvrdili těhu...jinak pak jsem krvácela, tak jsem si myslela, že je to v háji...no tak uvidíme...
@cibka měla jsem Daňka

pentagras
30. led 2011

@vally11 Ahojky, jj, četla jsem že doba je dlouhá, jdu ted ve čt pro poslední (snad) výsledek a už bych tam snad mohla, tak ve čt hned zavolám do Gennetu, už se nemůžu dočkat, alespon se to nějak pohne 🙂 teda doufám 🙂

pentagras
30. led 2011

@vally11 no a právě..já bych tam zavolala hned ale co když mi to blbě dopadne a budu zas čekat a pak by mě mrzelo to zrušit, minule když jsem dostala doporučení tak po blbých výsledcích, čekám půl roku, a co ty, jak postupuješ ? 🙂

pentagras
30. led 2011

Holky, není tu třeba někdo z Benešova u Prahy? 🙂

cibka
30. led 2011

@ajriska a ty jsi opi iui nebo ivf nejak se v tom ztrácím a co je to ten screening už jsem to slyšela jen nevím co si pod tím představit

monnn
30. led 2011

@cibka už holka študuj brzy to budeš potřebovat 🙂 screening myslím UZ 😉

anlek
30. led 2011

@cibka To bude NT screening. Screening hlavne na downa. Nejdriv se odbira krev a s vysledky UTZ ti reknou riziko, ze miminko ma ten syndrom.

ajriska
30. led 2011

@cibka jsem po IVF...screening by měl vyloučit základní genetické vady a potvrdit, že je vše OK, že se to vyvjíjí. Akorát poslední dny mě šíleně bolí spodek, břicho mám nafouklé jak v 6. měsíci, a berou mě křeče, tak se bojím

monnn
30. led 2011

@ajriska no a svého gyn. jsi nebyla?Já jestli se na ten 3. pokus ještě dám budu u mojí gyn. asi pořád 😀 a u mé trochu známé taky, pracuje v nem. jako PA 😅 si mě holky užijou 😀 😀 😀

ajriska
30. led 2011

@monnn no já je právě nechci otravovat. U dr. jsem byla před 14 dny, kdy mi řekl že se mu to zdá nějaký velký, tak nevím 😕

monnn
30. led 2011

@ajriska jako co velký?a otravovat?někde jsem četla raději jít dvakrát a zbytečně než jednou přijít pozdě!!!!

consti
30. led 2011

Ahoj holky. Chci se zeptat, jak probíhá vstupní vyšetření v Gennetu. A dělají i imuno a genetiku? Chodili jsme do Pronatalu, ale nebyli jsme spokojení...A doporučujete nějakého konkrétního lékaře? 😉
Díky za odpovědi.

ajriska
31. led 2011

@monnn no jako, že ten plod je veliký, tak nevím 😉 snad je to v pořádku

vally11
31. led 2011

@pentagras
Ahojky, tak at Ti to dobře dopadne a můžeš pokročit zase o něco dál. Já teď čekám na MS (každým dnem), pak mi naberou hormonální profil, půjdu na ultrazvuk a uvidím co řeknou dál. Jinak chvíli mám pocit, že to bude vše brzy ok a pak mě zase přepadnou jiné myšlenky a mám z toho všeho pocit úzkosti. ☹

vally11
31. led 2011

@ajriska
Ahoj, přeji, aby vše bylo OK.

ajriska
31. led 2011

@vally11 děkuji - oddechnu si až to porodím zdravé, ale snad se mi trochu uleví i po tom screeningu. No a pak, prý ve 20.tt se provádí ještě nějaké testy (tripple) nevím pořádně co to je, ale ty prý často vychází falešně pozitivní