Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
2. únor 2011

@anlek tak ja jsem si dala trosku pauzu, prece jen po tom zamlklem jsem byla hodne mimo, ten odpocinek od snazeni to chtelo 🙂 ale uz jsem si odpocala a muzu jit zase bojovat 🙂 jenze se te laparky desne bojim...

monnn
2. únor 2011

@darkwitch jj hezké rozhodnutí!
@cibka blázinec jo 😀
holky na to že jsem dnes vstávala už ve 12 mě probudil telefon a bolí mě celej den hlava sem nějak hezky naladěna- nevím sice jak to v práci přežiju,ale neva 😉

cibka
2. únor 2011

@monnn tak si bez jeste na chvilku lehnout nekdy pomůže i hodka 😉

cibka
2. únor 2011

@darkwitch neboj ja se taky bala a zvladla jsem to, to je dobře že te manžel podpoří 😉

monnn
2. únor 2011

@cibka jj pomůže,ale mě se ted nechce,hele vydržím nebo usnu mistrová mě vzbudí 😀 a budu třeba o 200 kč lechčí 😝

inza
2. únor 2011

@darkwitch: tam to delaj dva. Bud je tam prim Popelka a nebo dr Zelenka...stridaj se na indikaci

darkwitch
2. únor 2011

@inza tak ja tam zkusim zavolat a dohodnout se 🙂

inza
2. únor 2011

@darkwitch: jenom rekni ze chces jit na indikaci ani nemusis rikat jmeno dr...

darkwitch
2. únor 2011

@inza dobra 🙂 snad se mi povede dohodnout nejaky pekny termin a ms nebude delat problemy... to je taky napad dohadovat neco v zavislosti na ms...

monnn
2. únor 2011

@darkwitch 😀

pentagras
2. únor 2011

Ahojky holky, tak na mě myslete, ráno jdu pro výsledky a jestli budou ok, tak se budu moc objednat do Gennetu 🙂
Doufám že už to bude ok 😨

pentagras
2. únor 2011

@darkwitch ahojky, chodíš na zumbu? Já taky, to je super odreagování, vid, na hoduinu zapomenu uplně na všechny starosti 🙂 😉

darkwitch
2. únor 2011

@pentagras budem na tebe myslet

zumba je super i kdyz strasne moc zalezi na cvicitelce, ale jako odreagovani je to fajn 🙂

pentagras
2. únor 2011

@darkwitch děkuju 🙂

kive76
3. únor 2011

@pentagras držím palečky at je vše o.k... 🙂

cibka
3. únor 2011

ahoj holky kde jste všechny
pentagras jak si dopadla?

inza
3. únor 2011

@cibka: ahoj, tak testovani se ti blizi co? 🙂

cibka
3. únor 2011

@inza jo jo mam strach že to bude bílý a co tebe už tě to láká

inza
3. únor 2011

@cibka: nene nelaka...nejdrive v pondeli...zitra jedu na vikend do Spindlu a tam me to ani nenapadne testovat

cibka
3. únor 2011

@inza a kdy más testovat ofiko

inza
3. únor 2011

@cibkave stredu, ale to uz nejsem asi zase v PRG a tak na to nebude cas.... 😀, proste bud mrcha dojde a nebo ne... 😀. Ty budes tu sobotu?

vally11
3. únor 2011

Ahoj holky,
tak dnes jsem byla v gennetu na odběrech, příští pátek mě čeká ultrazvuk a rozhřešení výsledků. Tak jsem zvědavá. V pondělí ještě uvidím, co za zádrhel je v té cytologii.

vally11
3. únor 2011

@pentagras
Tak co, myslela jsem na tebe, jak jsi dopadla? Doufám, že ok a termín do gennetu už je také stanovený 🙂

monnn
3. únor 2011

čau holky jak je já ted koukám na NOVU ty jo zas nějaká opustila miminko,mě to zas sebralo ☹

monnn
3. únor 2011

@cibka hej si na tebe nemůžu zvyknout sedíš tu u mě v obyváku a v bundě 😀 😀

cibka
3. únor 2011

@inza ješte nevim kdy necháme se překvapit

cibka
3. únor 2011

@monnn jak to co u vás dělám 😀

darkwitch
3. únor 2011

ahoj tak jsem k volani na homolku dneska nedostala a zitra to pocitam bude stejne... jsem ostuda, moc pracuju misto abych se snazila, ale tak v nejhorsim dodrzim ty sve tri mesice 🙂

monnn
3. únor 2011

@cibka no koukáš na mě od MK 😀 😀

monnn
3. únor 2011

@darkwitch aby ses nám neupracovala 😀