Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
5. kvě 2011

@raducha super, to tam nekde pockam a kdyz bude mit inza cas, tak pocka se mnou 🙂 Budu se tesit 🙂

anlek
5. kvě 2011

@lenkakubickova Testovala jsi i dneska? 😉

lenkakubickova
5. kvě 2011

@anlek Ano a asi naposledy, čárka je pěkná, nemá to asi už cenu a Po je za chvíli 😉

inza
5. kvě 2011

@lenkakubickova: proste to tam je ..... 😀

cibka
5. kvě 2011

@lenkakubickova ted uz to je jasný tak konečně gratulace tak vidís ani nepotřebuješ žádný mrazáčky, by me zajímalo když me 2x zavadeli po 2 proč se ani jeden nechytl

lenkakubickova
5. kvě 2011

@inza @cibka : holky díky, teď jen bude děsné čekání, kolik jich je a jestli jsou tam, kde mají být 😝 Volala jsem teď do Gennetu, že mám pozitivní test a v Po jdu na kev, tak jestli by mě mohli rovnou objednat na utz k Dr. Vykysalé. A tam mi řekli, že od odběru HCG se jde na utz až za 3 týdny 😅 Takže jdu 1.června 😝 😝 😝 To bude holky nekonečnýýýýý 😀 😀 😀 😀
@cibka: nesmutni 😉 Je to jako v běžném snažení, taky to hned napoprvé nevyjde! Uvidíš, že teď se vám podaří mimi, já ti posílám miliony těhu bacilůůůůůůůů 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Víš, u nás ani nebyl problém otěhotnět,ale pak.... ☹ Takže jsem tomu i tentokrát hodně věřila, hlavně to musí vše pokračovat dál dobře!!!! A

lenkakubickova
5. kvě 2011

a na ultrazvuk jdem 1.června na den dětí, tak to potom s miminkem//kama rovnou oslavíme 😀 😀 😀 😀

kive76
5. kvě 2011

@lenkakubickova jo to je hezký, tak to pak oslavte 🙂

vally11
5. kvě 2011

@lenkakubickova 🙂 😉 pěkný testík. Tak hlavně ať je nebo jsou tam kde má/jí být 🙂

vally11
5. kvě 2011

@kive76 A co vy a dovolenka? Bude v červnu? čeká vás tam velký úkol, že? 😉

vally11
5. kvě 2011

@raducha tak a už to začalo, přeju ať se brzy přidáš k Leni... 😉
A my ostatní samozřejmě také 😉 🙂

anlek
5. kvě 2011

@lenkakubickova Leni, to je dost divne s tim UTZ. Pokud jsi mela 21.4. OPU (nasla jsem to dobre???), tak 1. cervna budes koncit 8tt. Zkus v pondeli na krvi se v Gennetu zeptat, zda mas jit na UTZ opravdu tak pozde ... Zas na druhou stranu uz v tu dobu budes mit stopro srdicko/a. 😵 Ale cekala bych teda UTZ o tyden az dva driv, aby byla jistota, kde se embryjka usidlila 😕
Pouzivam na pocitani tohle: http://www.pregnology.com/due-date.php?cycle=28...

Tak a mizim, dnesek budeme travit nakupy a zarizovanim veci pred tim plavacim pobytem. 😖

andru01
5. kvě 2011

@lenkakubickova Ahoj Leni,..tak mooc gratuluji a bud na sebe opatrná .-)je to krasne vid videt //,..tak pekny den

lenkakubickova
5. kvě 2011

@vally11 musímě věřit, že je/jsou na správném místě 😉
@andru01 díky, taky stále marodím a do utz budu marodit, takže klidový režim a pohodička 🙂 Držím palce i vám 😉
@anlek Leni, já nevím...volala jsem tam, že mám jít 9. na krev (14.dní po ET), ano OPU bylo 21.4. a chtěla jsem objednat na 18.5. že vím, že tam je Vykysalá, ale ona hned řekla, že mi to vychází až 3 týdny po ET na 30.5. a Vykysalá je až 1.6. tak jdu až tak....pesně, chtěla jsem mít jistotu, že je miminko/ka tam, kde mají být...ale pokud bude vše O.K. tak si počkáme, aspoň bude 100% srdíčko a já budu skoro začínat 3.měsíc 🙂 🙂

petaloudi
5. kvě 2011

@lenkakubickova Nebo jim zkus jim říct, že máš za sebou několik mimoděložních těhu a že bys radši měla jistotu, kde mimi je / jsou. Na druhou stranu je pravda, že když půjdeš až toho 1.6., tak už to na tom utz nebude jen rozmázlej flek, ale bude tam mimi krásně vidět vč. srdíčka atd. 🙂

lenkakubickova
5. kvě 2011

@petaloudi díky, zkusím se tam zeptat v Po až ppůjdu na krev 🙂 A dyžtak hold do 1.června vydržím a pokud budou obtíže, někam zajdu, nic jiného bych stejně dělat nemohla 😉 A už se těším na srdíčko 🙂

raducha
5. kvě 2011

@lenkakubickova tak at to vydrží držím ti palečky. těším se až vás obě uvidim. 😀

raducha
5. kvě 2011

@vally11 moc ti kočko děkuji. nemůžu se dočkat.

monnn
5. kvě 2011

@lenkakubickova Leni moc moc gratuluji,no a já jsem koukla do kalendáře a 24.11 jsem byla na OPU,29. na ET,13.12 HCG a UTZ jsem měla až 4.1,ale uvidíš ono to uteče 😉

Jinak holky všem přeji brzké // bezproblémové těhulkování a zdrvé miminka 😵
Já se třeba časem ještě ozvu,ale už asi mezi vás patřit nebudu,mi nedopadla HSK,ale nechce se mi o tom ani psát ani mluvit,tak......

lenkakubickova
5. kvě 2011

@raducha díky 🙂 A jak jste zvládli injekce? Ikdyž tebe vlastně čekají až dnes,co?
@monnn beruško drž se a přeju ti nějaký zázrak a i to miminko, pro jistotu ti posílám těhubacily 😉 😵 😵

kive76
5. kvě 2011

@vally11 jo jo dovolenka bude od 10-19.6...Chorvatsko..Pula...jojo čeká nás tam velký příjemný úkol 🙂

lenkakubickova
5. kvě 2011

@kive76 držím palce!!!!! 😉 🙂

cibka
5. kvě 2011

@lenkakubickova díky já nesmutním jen je to pro mě záhada a asi ne jen pro me ale i pro dr

raducha
5. kvě 2011

@lenkakubickova jo jo dnes večer začínáme. jsem na to zvědavá.ty sis píchala sama nebo ti někdo pomáhal?

lenkakubickova
5. kvě 2011

@cibka kéž by se už záhada rozlouskla a na dovolené! 🙂
@raducha já si to píchala sama, mně tohle nějak nevadí 🙂Někdy to i zabolelo,ale to snad 2x, je to v pohodě, měla jsem to do břicha, poprvé jsem to píchala do svalu do stehna a to bych řekla, že bylo horší a taky jsem to zvládla. To zmákneš!!! 😉

darkwitch
5. kvě 2011

@lenkakubickova ty jo krasne carky, do utz to urcite utece, oni na nej vzdycky obednavaji takhle pozde, aby bylo urcite videt srdicko a bude to bez problemu takze pujdes na utz az toho 1.6. 😉
@monnn tak se drz berusko a nekdy se nam ozvi...

lenkakubickova
5. kvě 2011

@darkwitch díky, já si taky myslím, že nikam dřív jak 1.6. nepůjdu 😉 😀 😀

cibka
5. kvě 2011

@monnn kočko drž se a ozvi se

lenkakubickova
6. kvě 2011

@raducha Ahoj, tak jak jsi zvladla prvni vcelku? 🙂

raducha
6. kvě 2011

@lenkakubickova já to jen naředila šla si lehnout do ložnice zavřela oči a přítel mi včeličku píchnul. 🙂 ale dnes nebude doma tak to musim zvládnout sama 😖