Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
19. kvě 2011

@sarik1 já ani testy nedělala, přišlo mi líto za ně vyhazovat peníze 😀 ....já se zas uklidňuju nevolnostma, že se něco uvnitř děje a když nešpiním, nekrvácím a nic mě nebolí, tak si furt říkám, že je to dobré znamení!!! Doufám 😀 😀 Už abych viděla apsoň ty v 😵 áčky!!!

darkwitch
19. kvě 2011

@lenkakubickova tak kosilku a prezuvky tam mam, ale jestli mi vydrzi dobra nalada to nevim...

sarik1
19. kvě 2011

@darkwitch A já teda byla v Gennetu moc spokojená.. a jsem ráda, že sem na ní byla..

darkwitch
19. kvě 2011

@sarik1 🙂 ja to mam v nemocnici na homolce a hlavne budu rada az to budu mit za sebou a budu se moct zas hlasit v gennetu 😀

sarik1
19. kvě 2011

@lenkakubickova Já sem měla panickej strach..... no to sem zvědavá, jestli budete 2v1 nebo 3v1 🙂

sarik1
19. kvě 2011

@darkwitch tak už se Ti to alespon krátí ta cesta k mimču.... Já na Gennet nedám dopustit, mě 3x ze 4 tranférů otěhotněli 🙂

petaloudi
19. kvě 2011

@lenkakubickova Taky držím palce, ať je vše tak, jak má být 🙂
Já jdu zas dneska na první monitor do porodnice, tak jsem zvědavá, jestli se už v bříšku něco chystá 🙂

lenkakubickova
19. kvě 2011

@sarik1 to mám až dneska 😝 😝 ...se tak těším na fotečku a najednou mám strach, že se něco po... 😕 ...asi je to normální a toho strachování ještě bude.... 😀

darkwitch
19. kvě 2011

@sarik1 jojo jsem tam spokojena, ja mam za sebou transfery dva a taky s pozitivnim testem a ted to dotahneme do stastneho konce 😀

lenkakubickova
19. kvě 2011

@petaloudi Díky, taky držím palečky na monitor!!!! 🙂 🙂

darkwitch
19. kvě 2011

@lenkakubickova je to uplne normalni

sarik1
19. kvě 2011

@darkwitch To je jasný....ono to dopadne... musím říct, že si to s manžou ted maximálně užíváme a kdyby byli mimča dřív, tak bychom si to tak neužili..

sarik1
19. kvě 2011

@lenkakubickova Já měla strach celé těhu... takže je to normální... jo ted už se budeš bát celej život o své potomstvo..

lenkakubickova
19. kvě 2011

Ahoj holky, ten kůň zas dneska nějak pokulhává ☹ 😀
První kontrolní utz je za námi, podle MS jsem 5+6tt a podle utz jsem 4+6tt, takže jsem na utz viděla jen plodový váček velký 11mm,ale je v děloze, jupííííí 🙂 Váček byl jen jeden, tak to vypadá ne jedno miminko, hlavně ať se nám dobře vyvíjí!!! Na levé straně mám velkou cystu ze stimulace, tak mám být hodně opatrná, dodržovat klidový režim a polehávat. Kdyby mi cysta praskla, mohlo by dojít i k potratu ☹ ... chjooo, tak snad bude vše vpořádku!! Další utz bude 1.6. za 13 dní 🙂

zabka77
19. kvě 2011

@lenkakubickova No super tak moc držím palce at je vše jak má být 🙂 A ta cysta at je v klidu mrcha jedna 😉

lenkakubickova
19. kvě 2011

@zabka77 Díky 🙂

adriadri
19. kvě 2011

@lenkakubickova Taky ti moc moc gratuluju. 🙂 Je to skvela zprava. Tak ted jen odpocivej, at taky odpociva i ta zla cysta 😉 Drzim palecky!!!!
Kdy pak prechazis ke svemu gynekologovi? Nebo cele tehu zustavas v Gennetu?

lenkakubickova
19. kvě 2011

@adriadri Děkuju, snad bude vše O.K. 🙂 Gennet mě předá mému gynekologovi, až bude srdíčko 🙂

adriadri
19. kvě 2011

@lenkakubickova Aha, a to bude asi kdy? V jakem tydnu? Promin, nic jsem o tom jeste necetla.

petaloudi
19. kvě 2011

@lenkakubickova tak gratulace 🙂 A hoď nožky nahoru a odpočívej, ať ta cysta nezlobí...
@adriadri mě gennet předal gynekologovi po druhém ultrazvuku

adriadri
19. kvě 2011

@petaloudi Diky za info. Vidim, ze za chvili vas bude vic. 🙂 Tak dodatecne taky gratuluju. 🙂

lenkakubickova
19. kvě 2011

@adriadri v pohodě, já tam jdu 1.června, to budu buď 7.nebo 8.týden, nevím čeho se řídit, kdž mi dnes podle utz týden ubrali 🙂 ...ale i tak už by srdíčko mělo být, takže předání podle mě cca 7. týden 🙂

lenkakubickova
19. kvě 2011

@petaloudi Díky, to je tou stimulkou, snad se mrška vstřebá! 🙂

maarina
19. kvě 2011

@lenkakubickova ahoj tak sem prilitla domu a hned jdu zkontrolovat jak si dopadla. Moc ti gratuluju. ja byla presvedcena, ze to budou dvojcatka ale tohle taky krasa.... hlavne, ze je vse v pohode az na tu potvoru vid... tak se opatruj a hlavne se setri a vse dobre dopadne... my jdem 2.6 teprv na prvni konzulku ,tak sem pekne nervozni....ale utece to jako voda a ty uz budes mit miminko v naruci uvidis.... doufam , ze te a i ostatni taky brzo dozenu.......

adriadri
19. kvě 2011

@maarina Muzu se zeptat, kdy jsi se objednavala na prvni konzultaci? A ke komu jdes?
@lenkakubickova Taky si myslim, ze se ta cysta pak casem rozplyne. Tak drzim palecky. 😉

cibka
19. kvě 2011

@lenkakubickova parada tak na sebe dávje pozor, lae neboj klidne se to druhy muže jeste ukázat
ja to dostala prvního takže mám jeste čas na ms jen sem zvedavá zda dorazí jak má když neberu ten utroš

cibka
19. kvě 2011

holky tak ja mam divný statistiky 2x transfer a nic 😠

maarina
19. kvě 2011

@adriadri ahoj, objednala jsem se 10 brezna , hned jak sem dostala doporuceni od sveho gyn. takze cekame skoro 3 mesice... byla jsem prekvapena, ze tak dlouho a sestricka mi slibila, ze kdyby se uvolnilo misto tak mi zavola a sli by sme driv ale nikdo nevolal.. sama rikala, ze tam maji dost plno.. jdu k mudr Jarosove. je tam pry na castecny uvazek protoze je i u apolinare. Ty uz jsi objednana??

lenkakubickova
19. kvě 2011

@maarina to víš, taky jsem tak nějak ty dvojčátka čekala, ale pro mě je fakt po tom všem důležité, že tam je aspoň to jedno 😵 😵 A kdyby se časem objevil druhý mrňous, tak se zlobit nebudem 😀 . Neboj, přijde konzultace a pak už se to pohne a za chvíli budeš taky těhulkovat 🙂
@cibka díky, jsi zlatíčko, byl to takový šok,ale....hlavně, že je váček v děloze a ne jinde a ať se prcek vyvíjí a 1.6.už ať ukáže srdíčko 😵 😵 Holka, já bych ti to těhu tak moooooc přála!!!!! Nevím, jak tě nakazit 😀
@adriadri taky si myslím, prý se to po stimulaci stává 😝

adriadri
19. kvě 2011

@lenkakubickova Me se po prvnim IVF udelaly cysty v prsech. Mam je tam ale porad. Jsou to male cysticky, nijak pry neskodi. Jen si to hlidam. 🙂 Takze klidek - nektere se pry vstrebaji. Takze si myslim, ze ti ta cysta pak sama zmizi. 🙂
@maarina Jo uz jsem objednana, ale az na 7.7. Mezitim tam uz donesu vsechny vysledky. Budu do te doby mit vysledky z imunologie a hormonalni profil z 2. a 20. dne cyklu. Taky budu mit vysledky z cytologie. Vysledky z laparoskpie mam. Bude mi uz chybet jen ta genetika. Vite nekdo, jak dlouho se ceka na vysledky? A delaji je hned automaticky?