Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
15. črc 2011

@zvalentova no já když byla na tom IUičku v sobotu, tak jsm tam taky neměla Brandejskou, ale nějakýho doktora, kterej mluvil hrozně potiše, takže jsem ho skoro vůbec neslyšela..měl na puse tu roušku, tak jsem si říkala, mluví potichu, protože to má přes pusu...a když roušku sundal bylo to úplně to stejný 🙂 no sranda...ale tak nohy jsem roztáhla...to se prostě nedalo nic dělat.. 🙂 asi ona neměla službu

zvalentova
15. črc 2011

@kive76 to je taky radost, chápu že jsou dovolené, ale tohle 😀

maarina
15. črc 2011

@pentagras ja platila za gonal 4600 a synarel proplaci pojistovna...ja mam 225 jednotek a kdyz jsou injekce tak se to nejak micha ale je mozne , ze kdyz mas mensi davku tak to nejde namichat a je to jen v peru... ty ted o vikendu cekas ms a zacinas ?

maarina
15. črc 2011

@cibka no to mi povidej neco o tom casu... a penize, to se jeste nechame prekvapit 😕 ale ja si nestezuju, jsem rada ,ze se neco deje a doufam v pozitivni vysledek 😉

pentagras
15. črc 2011

@cibka no mě taky, všichn mi řekli že si můžu vybrat a mě teda bylo rovnou bez všeho dáno pero, tak doufám že to bude mít efekt 🙂

pentagras
15. črc 2011

@maarina já se teda moc vtom nevyznám, mám gonal 112,5 to je na tom papíru, nene čekám to příští víkend, tak pak začnu, no jsem ztoho řádně hotová, prosím tě a jaký to je, dá se to tím perem
???

maarina
15. črc 2011

@pentagras tak to mas polovicni davku nez ja... ja sem byla taky z toho vystrasena jako ted ty ale to pero je fakt pohoda 🙂 a kdyz by se toho ujal tvuj pritel jako u nas tak je to rychlovka 😉 ja si chytnu spicek a pritel dobne a hotovo 😀 je pravda, ze ja bych tou injekci mirila dlouho nez bych to zabodla a on to ma hned 😀 takze si radsi cubrnim do stropu a je to za par vterin 😀 😀

cibka
15. črc 2011

@zvalentova tak to je teda dobrý co všechno si dovolí každeopádne k feldmárovi chodím a je fajn jen je blbý to že své problémy pokaždé musíš říkat někomu jinému kdyz vubec neví co uz vše más za sebou

cibka
15. črc 2011

@kive76 bohužel ten kdo je na sale si nevybereš to mají nejak rozdelené proste jakmile musís na sal tak jdes k dtomu kdy tam zrovna je ale na kontrolu by se melo chodit k tomu samému ja teda byla před 14 dny v uterý u bukvove ave čtvrtel u vykysale protože sem musela na utz a ani jeden den tam muj dr nebyl no a neudelás nic kdyz tam musís ten daný den

zvalentova
15. črc 2011

@cibka proto jsem řekla svůj názor, že se mi to ani trochu nelíbí... a šlo to. Byla jsem v Gen. na UTZ, bohužel se jí tam něco nezdálo a tak na píchnutí Zoralexu musím až v pondělí. 😖

cibka
15. črc 2011

@zvalentova na co je zoralex? to jsem nepoužívala, byly bychom hloupý kdybychom se neozývaly když platíme takový prachy

zvalentova
15. črc 2011

@cibka promiň, popletla jsem název, ale tady jsem to stahla z webu
Asistovaná reprodukce: po snížení funkce hypofýzy pomocí přípravku Zoladex depot 3,6 mg se pro dosažení superovulace a odsátí oocytů postupuje standardními zavedenými metodami.

cibka
15. črc 2011

@zvalentova to je v pohodě ani tak to neznám 😀

pentagras
15. črc 2011

@maarina fakt, jsem zvědavá, už je to za chvilku a já se nemůžu dočkat 🙂 no spíš i at už to mám za sebou 🙂 a s uspěchem 🙂

darkwitch
15. črc 2011

ahoj holky 🙂

jdu vas po dlouhe dobe zase pozdravit, se stydim, ze vas zanedbavam, ale to vite, leto dovolene a tak, clovek ma mene casu 😀 ale nebojte za chvili jdu do gennetu a zacnu stimulovat a pak se me jen tak nezbavite 😀 jen se bojim jak to dopadne... ale co nebudu stahovat kalhoty kdyz brod je jeste daleko 😀

pentagras
15. črc 2011

@zvalentova ahojky, četla jsem tvoje komenty, to pokažé půjdu k jiné dr??? Já teda chodím k Brandejský a ted má dovču a musela jsem k jiný 😒 taky mě nebaví to přeříkavat ☹

pentagras
15. črc 2011

@darkwitch ahojky, já taky po dovče a mezi náma ještě mám hlavu na dovolené 🙂 😀 😀

pentagras
15. črc 2011

@cibka prosím tě jak to je stěma dr?? Já od začátku chodím k Brandejské a ted má dovču a šoupli mě k jiné tak to je jasný a pak si můžu říct že chci k Brandejský?? Já právě čtu že píšeš ke svojí tak jako že tě bere pořád??Jen se ptám co mě čeká, já jsem po poslední návštevě docela ☹

darkwitch
15. črc 2011

@pentagras taky mam hlavu na dovolene, jsem se ptala kamaradu za jak dlouho to prejde tak rpy ctrnact dni az mesic... pomooooc ja chci zpatky 😀

darkwitch
15. črc 2011

@pentagras me se darilo objednavat se porad k langerove, ono pokud tam ten doktor je a ma misto tak se snazi te k nemu dat..

cibka
16. črc 2011

@pentagras neboj az se brandejsá vrátí z dovči nech se zase obejdnat k ní řekni ze k ní chodís pokud tam budes muset ted když tam není dají te k nikomu jinému ale pak te vrátí takže bud v pohode a žádný nervíky
a co bylo na poslední návšteve nebud smutna

pentagras
17. črc 2011

@cibka no já radši bych to ani nerozmazávala ale je to business noooo, doufám že nám to vyjde, a všichni si přijdou na své, a ty jdeš kdy do dalšího IVF??
@darkwitch prosím tě, ta Langerová, nebyla dřív v pronatalu??? To je češka??

kive76
17. črc 2011

ahojky holky tak negativní ☹

darkwitch
17. črc 2011

@pentagras myslím, že nekde jinde byla, ale kde to bylo to už si nepamatuju... ale někdo psal, že za ní přešel...

petaloudi
17. črc 2011

@pentagras Langerová byla předtím v ISCARU

cibka
17. črc 2011

@pentagras my půjdeme po prazdninách když to vyjde na konec srpna tak to bude fajn ale asi az v září

cibka
17. črc 2011

@kive76 mrzí mě to ale nevzdavej to byl to první pokus a co mate teda v planu dál

maarina
17. črc 2011

holky co jste uz prosli ivf ,napiste mi prosiim za jak dlouho po opu vam vkladali embrijka zpatky....????
@kive76 to je mi lito.. ☹ a na dalsi IUI muzes jit hned dalsi mesic nebo musi byt nejaka pauza..

kive76
18. črc 2011

@cibka ahojky, dneska si zavolám do gennetu, a domluvím se na uz před dalším IUičkem...a pak se uvidí...

kive76
18. črc 2011

@maarina ahojky, můžu jít na další..v neděli jsem to dostala , tak si zavolám do gennetu a domluvím se na další UZ u Dr. Brandejské před 2.IUI..