Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
24. črc 2011

@sedmitecka ahojky, vítám tě tu též.. 🙂

sedmitecka
24. črc 2011

@darkwitch ahoooj kočko, tak jsme se zas potkaly 😀 😀 😀 😀 děkuju, doufám, že tam to štěstí konečně najdem 😉 co ty, jak jsi na tom????

@cibka ahojda, dvě IVF proběhly v Pronatalu, ale myslím, že to chce jiný pohled a názor......nějak mi to tam přestalo být sympatické, ono není divu po dvou fiaskách 😉

@kive76 ahojky, děkuji 🙂

darkwitch
24. črc 2011

@sedmitecka v patek jdu do gennetu, uvidim na cem se dohodnem, bud zacnu stimulovat hned, nebo az prijde ms...

sedmitecka
24. črc 2011

@darkwitch tak super!!!!§ já teď teda nechci o IVF ani slyšet 😀 😀 byla bych strašně ráda, kdyby mi dali na podzim ty lázně.......ke komu chodíš???? já jsem objednaná k mudr. Vykysalé....

darkwitch
24. črc 2011

@sedmitecka k doktorce Langerove 🙂 je fajn 🙂

sedmitecka
24. črc 2011

@darkwitch dík 🙂 o Vykysalé jsme tu četla taky hodně pozitiva, tak snad bude fajn 🙂
až uvidí všechny nyše vyšetření, tu hromadu výsledků a všechny v pořádk ua přesto dvě IVF za náma s nulovým výsledkem, jsme zvědavá, co vymyslí 😀 😀 😀 docela bych brala, kdyby mi nabrali znova HP, přece jen ho mám dělaný už před 2 lety naposledy 😕
jdme 21. září, to budu akorát po laparce, tam budem zase chytřejší......

darkwitch
24. črc 2011

@sedmitecka urcite ti HP znovu udela, me ho delali znovu po roce a to do gennetu chodim...

sipkova1
24. črc 2011

@sedmitecka Ahoj, v Gennetu Ti to určitě vyjde 🙂

cibka
25. črc 2011

@sedmitecka myslím že je jedno ke komu jdes všichni tam jsou fajn

kive76
25. črc 2011

@sedmitecka přesně tak já chodím k Brandejské a taky je fajn 🙂

sedmitecka
25. črc 2011

@sipkova1 děkuji, snad už jo 🙂 🙂

@cibka už se těším 😉

@kive76 děkuji za dodání optimismu 🙂

maarina
25. črc 2011

@sedmitecka ty uz si do gennetu objednana?? to by ti meli rict hned k jakemu mudr pujdes..

kive76
25. črc 2011

@maarina jí to řekli.. k .MUDr. Vykysalé...někdy kolem 20 září myslím..nebo 21.9. 🙂

sedmitecka
25. črc 2011

@maarina jak pise kive76, jdu k mudr. Vykysale 21. zari 🙂

zvalentova
25. črc 2011

ahoj všem při pondělku 🙂

cibka
25. črc 2011

@zvalentova ahojky jak se vede

inza
25. črc 2011

cauky, nezbyl nekomu nahodou gonal, puregon ci nejaky jiny FSH lek a pak cetritide?

zvalentova
25. črc 2011

@inza uvidím co mi napíší teď, ale budu to vědět až příští týden

zvalentova
25. črc 2011

@cibka dneska dost chaos v práci, ale jinak průměrně. Ta injekce minulý týden byla šílená, MS o 3 dny dřív se šíleným průběhem... Těším jak si postěžuju v Gennetu. 😠

inza
25. črc 2011

@zvalentova: jasne... 😀...tak at se stimulka dobre dari 😉

darkwitch
25. črc 2011

@zvalentova tak to jsem zvedava jak o me rozhodne v patek, me se ms driv nehodi...

cibka
25. črc 2011

@zvalentova ja na ms čekám jak na smilování dnes jsem 32 dc pokud nedorazí do týdne musim k dr pro prasky na oddalení abych to nemela na dovolený a tím se posouá i stimulka
@inza bohužel nemam ani jedno

pentagras
25. črc 2011

@maarina ahojky, ještě nééé, jako normálně to dostávám 28 den a ted jsem 30 a nic, to snad není možný, jo a mám dostat gonal, tak na ms čekám jak na smilování :(

cibka
26. črc 2011

@pentagras tak to čekáme 2 😉 ja jsem dnes 33 a taky zatím nic ☹

kive76
26. črc 2011

@cibka a nemůžeš bejt těhule? zkus si test

cibka
26. črc 2011

@kive76 zkoušela jsem včera a nic tam nebylo - bylo sněhobílo navíc jsem byla 12 a 14 den na utz a foliky nevyrostly byly malé takže dr stanovila anovulační cyklus mám počkat do pondělí a pak dyžtak dostanu prašky na odlození abych to nemela na dovče

cibka
26. črc 2011

@kive76 navíc tomu fakt nerozumim to moje telo si dělá co chce minulý mesíc o týden dřív a ted tohle

kive76
26. črc 2011

@cibka no moje tělo si taky ted dělá co chce..těhotná nejsem, ale někdy mám takový různý příznaky jako bych byla...možná je to po tom utrogestanu , který jsem po tom Iuičku brala, že na to tělo nebylo zvyklý...

maarina
26. črc 2011

@pentagras no ja uz sem na tebe myslela , jestli uz si davas pigarka.....tak to je zpozdeni z tech nerviku ale brzy dorazi a konecne zacnes 🙂

sedmitecka
26. črc 2011

holky, mě to tělíčko po tom 2.IVF taky asi nějak blbne.....mám divný cyklus, pro zajímavost jsem začala měřit teplotu, abych věděla, kdy je ovu, a ta spořád skáče 36,6, 36,5, 36,6, 36,7, 3,6 a dnes 36,8, a to jsem už 19. den cyklu, ovuli mívám cca 14.-15. den......asi něco nenaskočilo nebo co, po ovuli mám teplotu 37,0 😕 😕
to jsem teda zvědavá, co bude dál, já mám naprosto ukázkové ,pravidelné cykly a teď takový bordel 😠 😠 😠