Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
16. srp 2011

Ahoj holky,dlouho jsem se zase neukázala,nějak nebylo o čem psát a taky nestíhám... ,na druhé IVF jdeme někdy koncem září,teď nás ještě čeká HP,odběry na heterozygota, moč a spermio (už to máme z loňska propadlé 😉 ),někdo se tady ptal na Bukvovou,já k ní chodím a je moc fajn,aspoň mě vyhovuje.. 😉

cibka
16. srp 2011

@darkwitch teda ty jsi ale nosnice 😀

inza
16. srp 2011

@zvalentova:klido v pondělí.me to je jedno.v po nejak odpo jedu na malou stranu tak pred tim se muzu nekde stavit

cibka
16. srp 2011

@majcam kde ses nám toulala

zvalentova
16. srp 2011

@darkwitch no jo, začínám si zvykat. A to mě ještě doktorka pochválila, jak to zvládáme v pohodě, že jiné dámy se jim tam hroutí a jen brečí... fakt útěcha 😎

zvalentova
16. srp 2011

@majcam ahojky, jsme rády žes zase zavítala. 🙂

zvalentova
16. srp 2011

@inza jasné, tak já si dám na dopoledne paní na nehty a odpoledne bychom se mohly potkat. Ještě si to operativně upřesníme 🙂

evcas
16. srp 2011

@majcam já jsem se ptala🙂, zatím jsem byla u ní jednou..nebyla zrovna poslem dobrých zpráv,tak uvidím co bude dál..zítra mě čeká další UZ kéž by se posledně spletla a vše bylo dobré 🙂 . Chodíš k ní dlouho?

evcas
16. srp 2011

@majcam ještě bych měla jednu otázku, kdy jít na tu imunologii?prý je obj na dlouho?

pentagras
16. srp 2011

@darkwitch hezký, to je pěkná urodička 🙂

pentagras
16. srp 2011

@zvalentova jak ti je???

pentagras
16. srp 2011

holky, dopište se nebo aktualizujte
🙂
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 16.8. utz
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr.
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen

inza
17. srp 2011

@zvalentova: jasne ja mam byt kolem pul 4 na Malostranskym namesti, ale pred tim muzu v poho
majcam: zdar toulavce...🙂

lola22
17. srp 2011

Ahoj, nezlobte se, ze Vam sem vstupuju. Muzu se zeptat na kolik Vas vysel 1 cyklus IVF? Na strankach maji cenu 26 tisic a docela by me zajimalo, co za to je, neb kdyz to hradi pojistovna melo by to byt teoreticky zadarmo. Chap,u ze se doplaci treba za leky, co nehradi prip. ISCI, zmrazeni a tak, ale zajimalo by me jestli tech 26 tisic si musi zaplatit kazdy a pak si jeste priplacite za leky a jine nebo to je uz v tom. Diky, nejak se nemuzu rozhodnout do jakeho CARU jit, tak zjistuju informace. Statni (Apolinar?) by byl asi o dost levnejsi.

zvalentova
17. srp 2011

@lola22 ahoj, mě první kolo stálo "jen" 6500,- a to byly injekce Gonalu při stimulaci. Teď druhé kolo při připlacení za ICSI a asistovaný hatching vč. stimulace 18000,-

zvalentova
17. srp 2011

@pentagras čauves, dneska lepší, nikam jsme ráno nejeli 😀
Užívám volna, vařím dobroty a kontroluju holky v práci.

pentagras
17. srp 2011

@zvalentova jééé, to je dobře , to je čekání, jsem 4 den po Et a je to nekonečný, já už chci dělat test 😀

pentagras
17. srp 2011

@lola22 ahojky no mě léky, icsi, pk a virtifikace - kolem 23tis

zvalentova
17. srp 2011

@pentagras tak to mě zrovna nepřišlo, řikám si co se má stát to se stane.

kive76
17. srp 2011

podle mě by se ta cena měla snížit...samoplátci cizinci ty at si platěj...ale když v současné době je toliko neplodných párů , prostě těch co se jim jako nám nedaří i když jsme zdraví...tak si myslím , že i za polovic by to všechno mohlo bejt

evcas
17. srp 2011

@pentagras
tak jestli můžu tak se dopisuji 😉 evcas- 1 IVF plán říjen (doufám) 😉

evcas
17. srp 2011

jinak jsem dnes byla na kontrole u dr.Bukvové a mám radost, na žádnou lpsk nemusím 😵 holkiy já mám takovou radost, taže teď obj. na imunologii, za měsíc na HP a pak snad konečně hurá do akce🙂.
Zároveň se chci zeptat jak dlouho cca trvá obj. na imunologii a co se tam děje(co nás tam bude čekat)?A ty injekce si pak člověk píchá jak často? 😨

cibka
17. srp 2011

ahoj všem tak sem včera volala do gennetu a dr tam nebyl tak sestre řikam at mu vyřídí aby mi zavolal no a zatim se nikdo neozval 😠

zvalentova
17. srp 2011

@cibka je to tam nějaké divné, sestry mají svůj vlastní rozum. Včera tam volal manžel, neb já nemohla v křečích ani mluvit a ony mu řekly že musí znát kod rodiny a že stejně lékaři mají zcela plno... maličko křičel 😀

Klidně tam zavolej znovu, většinou do hodiny volají lékaři zpět.

cibka
17. srp 2011

@zvalentova no ted uz tam stejne asi nebude tak zavolám zítra a od čeho ti bylo špatně?

cibka
17. srp 2011

@zvalentova tak mi volal kolem čtvrt na 6 zeptala jsem se jeste na nejaké testy na si zítra zajedu na krev na HP a 6 září kontrolní utz

darkwitch
17. srp 2011

pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 19.8. OPU
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr.
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen

monivo
17. srp 2011

@pentagras ahoj, tak trochu nakukuji. Jak ti je? Asi v pohodě, že? 😉

andru01
18. srp 2011

Ahojky holky,...tak ja se po dlouhe dobe take hlasim,...mam za sebou na jaře 1. ivf neuspešne a v ríjnu bych mela jit na 2 .ivf,...ještě mne čeká posledni konsultace na imuno a pak uz bezim v zari k mudr.Langerové,chodila jsme k mudr.Bukvove ale ta udajně koncem srpna končí nebot odhcazí na mateřskou 🙂,...tak už počítam každy den,..--)) 🙂

pentagras
18. srp 2011

aktualizace tabulky
čekatelky na TT
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr

snažilky
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 19.8. OPU
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen
evcas- 1IVF plán říjen