Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
30. bře 2010

jeste jsem se chtela zeptat, nevite jak jsou dlouhe objednaci lhuty na spermio?
a zapomnela jsem dobre rano 😀 jsem tak nervozni z toho, ze se neco deje, ze zapominam na slusne vychovani...

betox
30. bře 2010

mandre: ani nemluv, já šla do Gennetu taky proto, že chodíš ke svýmu doktorovi. Já ale byla zatím u Brandejský pouze jednou 😒 Držím palce, ať je UTZ OK.

inza
30. bře 2010

pekny den vsem preji 😎
pet.s: tez se pridavam k holkam a jakmile neco napises hned tez ctu jednim dechem 😀

petap1: hele nebo je take dobre pokud te ted napadaji nejake otazky na co by jsi se chtela zeptat napsat si to na papir a pak tam jit i s tim papirem. Prostoze kdyz jsi uvnitr tak pak treba na spoustu veci na ktere jsi se chtela zeptat zapomenes 😀

darkwitch: podle me je to pokazde jinak. Nekdy vezmou treba hned a nekdy muzou cekat tyden. Podle lidi. Pokud ale jdete na konzultaci az za tech 6 tydnu tak si mylsim ze je jedno zda bude spermio jeste tento tyden a nebo za 14 dni. Az pujdes na HP tak se tam s nima domluv rovnou na terminu na spermio

betox: tak jednou pujdes k nekomu jinemu. Proste dr si bud taky musi odpocinout na dovce a nebo se dale vzdelavat a to nejde bez toho aby prerusila sve ordinovani....proste to ber tak ze je to zaskok za dovcu jako ma kazdy 😀

darkwitch
30. bře 2010

inza ja jsem si prave rikala, ze bych zkusila manzu objednat jeste na tehle tyden a jela bych s nim ja na HP a on na spermio, ale tak uvidim jak budou mit volno, ono je to stejne jedno...

inza
30. bře 2010

darkwitch: nebo tam zkus zavolat a objednat ho. Stejne to vypada ze na HP pojedes tento tyden? Pokud ano tak zavolej a objednej ho jestli budou mit volno 😉

darkwitch
30. bře 2010

inza ja doufam, ze na HP pojedu tehle tyden od vcerejska spinim, tak snad se to rozjede 🙂 zkusim tam zavolat, jen budu muset pockat do obeda az budu sama v kanclu...

inza
30. bře 2010

darkwitch: jj pred kolegama se blbe mluvi 😀

petap1
30. bře 2010

inza: Jj asi to tak udělám.. však já se z orinace nehnu, dokud mi na všechno neodpoví..a kdyby neměl náladu a odbil mě, tak zavolám Vykysalé. Myslím, že by naštvaná nebyla...stejně říkala, že mám když tak volat 😀 V kolik tam dnes jdeš ?

dartwitch: Zavolej a objednej ho..myslím, že tam takový nával na spermio nebude 🙂 Hele, já ti nevím, ale do MS se asi počítá i to špinění..takže pokud jsi začala špinit včera dopolko, tak už jsi dnes 2DC...doufám, že tu neplácám nesmysli 😕 ....ale radši se na to zeptej, aby jsi tam pak nedorazila pozdě..to by byla škoda 😉

darkwitch
30. bře 2010

no prave, clovek se snazi tvarit jako, ze deti az nekdy az bude cas... aby si nehledali nahradu predcasne 🙂

inza
30. bře 2010

darkwitch: proste az to prijde tak to prijde pro okoli a praci 😀.

petap1: az ve 13 tzn tak po druhe hodine z domu. To vezmu hezky prochazkou kdyz venku tak pekne 😀 . Pokud ti Vykysala rikala ze muzes zavolat tak bych klidne volala pokud me nebude vse jasne.....nebo bych se ji klidne pak zeptala na jeji nazor

Do MS se spineni nepocita. prvni den se bere az kdyz zacnes krvacet...

darkwitch
30. bře 2010

inza dekuju, ja si to taky tak myslela 🙂

betox
30. bře 2010

Inza: No ono to právě není jednou, zatím jsem byla pokaždé u někoho jiného (předtím měla zase plno...). Zkrátka zatím se mi můj požadavek, abych chodila k jednomu doktorovi nesplnil. Samozřejmě nikomu neupírám právo na odpočinek. Pokud bych nebyla spokojená, tak pochopitelně přejdu jinam....Ta odpověď ale patřila Mandre...Jen jsme si posteskly, že primářku teď neuvidíme.

inza
30. bře 2010

betox: jo vim ze to bylo ji. jsem ji zapomela pripsat 😀 😀 Ja mam teda stesti a jsem porad u jedne dr. Tead az na prvni konzultaci to jsem byla u nekoho jineho. No tak ji pak uvidite po mesici a treba pak uz ji nebudete potrebovat videt vubec 😀 😎

ivarei
30. bře 2010

darkwitch: My v létě objednávali spermio nějak na poslední chvíli a šlo to, jedinej problém byl, že tam byli jen do 14.00, takže objednávali na 13.30 naposledy.

betox: Chápu, že bys raději chodila k jednomu doktorovi - navíc mohou napsat, že ne vždy (obzvlášť poslední dobou) se to podaří splnit. Je těžký jít k někomu jinému, protože máš pocit, že nějak ztrácí nit a musí si vše pročítat znovu... Mně naopak celkem vyhovovalo, že mám požnost poznat víc doktorů, protože mi dr. Brandejská sedla víc než dr. Vykysalá a při ET jsem poznala dr. Langerovou, ke které bych bývala chodila asi nejraději, kdybych o ní věděla dřív.

Šoupla jsem do alba fotky kočárku, máme z něj ohromnou radost 😀
inza, nevíš, kde máme litu? Neměla komplikace? Už ji pustili?

inza
30. bře 2010

ivarei: nevim kde je, ale zkusim zjistit odpolko a pokud neco zjistim dam vedet 😀

petap1
30. bře 2010

inza: Jj, je pravda, že bych s ní mohla zkonzultovat to co mi Daněk řekne. To je pravda. Uvidíme v jakém rozpoložení od něj půjdu 😀 Procházku bych si dala taky..je tam tak hezky a já hniju v práci ☹ Bledá závist 🙂

darkwitch: tak vidíš, já to nevěděla, že špinění se do toho nepočítá 😕 . Ještě, že já nezačínám špiněním, bo bych pak všude chodila blbě 😅 to se ti tedy omlouvám za dezinformace 😉

ivarei: moc jezký kočárek..dobře jste vybrali 🙂

vveru
30. bře 2010

Ivarei, opravdu se povedl, tak Vám držím palečky ať všechno klapne, jak má. Pa

darkwitch
30. bře 2010

petap v pohode, no, ja normalne spinim tak jeden den a pak se to rozjede, tak sem si rikala parada to vychytam tak jako tak, ale zakon schvalnosti funguje 😀

petap1
30. bře 2010

darkwitch: Jj už jsem se kolikrát přesvědčila, že pokud s něčím počítám je to jinak..takže už s ničím na jisto nepočítám a můžu být pak jen mile překvapená 🙂

darkwitch
30. bře 2010

petap to je rozumny pristup 🙂 asi k nemu taky pristoupim 😀

betox
30. bře 2010

ivarei: já jsem si právě řekla, že tohle (tzn. možnost poznat přístup různých lékařů) si vezmu jako pozitivum 😉 . Kočárek je krásný. To se to bude drandit 🙂

inza
30. bře 2010

petap1: no ja dneska ukoncuju PN a zitra jdu vyridit vsechny veci do prae a vse vratit a pak budu hnit doma, ale nevim zda bych radsi nehnila nekde v praci 😀 Bych spise konzultovala jenom to c oby se ti nezdalo a nebo kdyby vubec nechtel o nicem diskutovat

ivarei : moc hezky kocarek 😉

darkwitch : kdyz potrebujes tak mrcha ne a ne a kdyz nepotrebujes tak jo..... 😉 proste asi nejlepe na to zkusit nemyslet a vsemu nechat volny prubeh. Proste se smirit s tim ze tu je zase a ona prijde kdy ma 🙂

betox: rozumny pristup. Je rpavda ze co dr to jinej nazor a jeden muze neco prehlidnout a druhy to najde .....

petap1
30. bře 2010

inza: Já vím, člověk by celé volno a procházku vyměnil za práci, viď. Určitě něco najdeš a pak taky budeš nadávat, že hniješ v práci a venku je taaaak hezky 😀 Jj máš pravdu..volat jí jen tak nebudu. Zavolám jí jen pokud se mi něco nebude líbit 🙂

inza
30. bře 2010

petap1: jj jo znam to kdyz jeste rpace byla tak pokud bylo venku pekne tak byl vopruz sedet v praci (bylo stesti ze jsem koncila ve 2). No snad neco najdu a pokud ne tak bude tech moznych 5 mesicu na pracaku (pres leto)...a pak budu zase hledat.
Jo vidis uz k tomu pristupujes pozitivne. Co uz zacinas psat seznam dotazu? 🙂 😎

darkwitch
30. bře 2010

inza vsak ja si myslim, ze dojde brzo, ze ted dela jen drahoty protoze se o ni mluvi, typicka zenska 😀

dennisa
30. bře 2010

Darkwitch, to já se zas obávám, že mně dorazí dřív, než ji čekám. A doufám, že ne, protože těžko bych si mohla třeba ze dne na den vzít v práci volno a na druhou stranu kvůli práci nechci ztratit další celej měsíc. Nutně ji mrchu potřebuju vtěsnat do volnýho dne, to jsem zvědavá, jak mě poslechne 😅 Mám celkem krátký cykly, tak uvidíme...

Ještě dotázek...výsledky toho HP jsou asi za jak dlouho?

darkwitch
30. bře 2010

denni jsou to ale starosti jak ji nacasovat... nejhorsi je, ze to nejde, protoze i kdyby vzdycky chodila presne tak jak ji clovek potrebuje v nejaky termin, tak se rozhodi...

dennisa
30. bře 2010

Já jsem necelý týden po hysteroskopii, tak jen doufám, že mi to nerozhodí cyklus. Kdybych tušila, že to jde, zajela bych si na ten HP už minulý cyklus, nevím, proč jsem čekala, až budu mít po zákroku.
A taky kdo ví, jak dlouhý objednací doby mají teď v Gennetu, naposledy jsme tam byli v únoru. A teď až tam pojedu na HP, tak se chci hned objednat na další konzultaci.

darkwitch
30. bře 2010

deni tak to ja jsem objednana teprv na prvni konzultaci v kvetnu a psali mi at si pred tim dojdu na HP

dennisa
30. bře 2010

Tak mně nejdřív hnali na tu hysteroskopii, tak jsem právě HP neřešila. No co už, týden sem tam, to už se nezblázní.Stal se ze mě už mistr v čekání na něco 🙂